Zavrieť

Porady

Odblokovanie mobilu

Servus "PORADCOVIA"
Kto mi poradí ako odblokovať mobil SonyEricson T310 , skúšal som World unlcok calculate ale nejako sa mi nedarí, samozrejme skušam to bez kábla len cez kódy. Vie niekto ako na to?
ps: T-Mobil zakliata krajina
Usporiadat
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tak ten kod z unlock it, to kam treba vložiť?
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

po skonceni pausalu ti to v Tmobile spravia zadara .. albo za symbolicke 3 e
0 0
sinha sinha

sinha je offline (nepripojený) sinha

sinha Pozri príspevok
Ahoj
Môžete skúsiť kódy z webovej stránky namiesto použitia kalkulačky, môžete ho odomknúť tým, že sa kódy z
Ahoj
Môžete skúsiť kódy z webu namiesto použitia kalkulačky, môžete odomknúť kódov http://www.mobile-unlocker.com/sony-...n-t310/rs2wp9/ . I nedávno odomknutý banetým, že sa kódy tu. Poskytujú tiež inštrukcie pre vloženie kódu
.






0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Mne môj mobil odblokovali v T-mobile bez problémov.
0 0
Matasias Matasias

Matasias je offline (nepripojený) Matasias

Študent :)
Prijemny vecer. U kamarata ma uz caka BB Torch. Avsak je z T-mobile a tym padom aj blokovany. Moja otazka znie, ci ho v T-mobile odblokuju aj mne - niesom zakaznikom T-mobile, alebo to budem musiet riesit servisom (kamarat momentalne nema cas ist do T-mobile). Na stranke T-mobile som k tomu nenasiel ziadne info a ani google nepomohol. Vopred dakujem za radu.
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Bol som asi v troch predajniach a povedali mi, že odblokovanie mobilu nie je v ich kompetencii. Ani Orange ani T-mobile a pochybujem, že O2 to robia. Môžeš si to dať za tie symbolické 3€ dať niekde v servise, ale doporučujem až po skončení záručnej lehoty, inak záruka na mb padá.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Matasias Pozri príspevok
Prijemny vecer. U kamarata ma uz caka BB Torch. Avsak je z T-mobile a tym padom aj blokovany. Moja otazka znie, ci ho v T-mobile odblokuju aj mne - niesom zakaznikom T-mobile, alebo to budem musiet riesit servisom (kamarat momentalne nema cas ist do T-mobile). Na stranke T-mobile som k tomu nenasiel ziadne info a ani google nepomohol. Vopred dakujem za radu.
..

..no v predajni ti ho asi ťažko odblokujú pre iného operátora...ale urobí ti to každá opravovňa...za pár peňazí...
0 0
Matasias Matasias

Matasias je offline (nepripojený) Matasias

Študent :)
Tak ich zakaznik si moze dat odblokovat telefon pocas viazanosti tusim za 4€ a po skonceni viazanosti je to zdarma. Teda aspon tak to bolo nedavno. Tak som len dufal, ze napr. nezakaznik by to mohol mat napr. za 6€ Ale tak nakoniec to budem riesit asi cez internet a sam. Co som nasiel servisy, tak dany telefon vsade vyse 15€.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mne odblokovali z orange za 5€ v PD pri stanici u Vojta..potrebovala som na Tmob..
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Matasias Pozri príspevok
Prijemny vecer. U kamarata ma uz caka BB Torch. Avsak je z T-mobile a tym padom aj blokovany. Moja otazka znie, ci ho v T-mobile odblokuju aj mne - niesom zakaznikom T-mobile, alebo to budem musiet riesit servisom (kamarat momentalne nema cas ist do T-mobile). Na stranke T-mobile som k tomu nenasiel ziadne info a ani google nepomohol. Vopred dakujem za radu.
O odblokovanie telefónu môže žiadať len zákazník TM a to iba po skončení viazanosti...Ty musíš navštíviť servis.

Juraj Tlach Pozri príspevok
Bol som asi v troch predajniach a povedali mi, že odblokovanie mobilu nie je v ich kompetencii. Ani Orange ani T-mobile a pochybujem, že O2 to robia. Môžeš si to dať za tie symbolické 3€ dať niekde v servise, ale doporučujem až po skončení záručnej lehoty, inak záruka na mb padá.
za 3€ neodblokujú ani v TM, nieto v servise
Matasias Pozri príspevok
Tak ich zakaznik si moze dat odblokovat telefon pocas viazanosti tusim za 4€ a po skonceni viazanosti je to zdarma. Teda aspon tak to bolo nedavno. Tak som len dufal, ze napr. nezakaznik by to mohol mat napr. za 6€ Ale tak nakoniec to budem riesit asi cez internet a sam. Co som nasiel servisy, tak dany telefon vsade vyse 15€.
nie je pravda.....nárok iba po skončení viazanosti (TM-3,98€., Orange zdarma)
odblokovanie v servise stojí do 20 €

pepsikova Dnes, 10:17 AM
..mne odblokovali z orange za 5€ v PD pri stanici u Vojta..potrebovala som na Tmob..
???...od roku 2003 Orange mobily neblokuje ... občas sa nájde výnimka, napr. Motorola W230 ....po skončení viazanosti má zákazník nárok na bezplatné odblokovanie
4 0
DanieNKiss DanieNKiss

DanieNKiss je offline (nepripojený) DanieNKiss

Vy sa tam bavíte o K610i .. ale čo taká Xperia X 8, s tým sa dá niečo vykšeftovať?*
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
DanieNKiss Pozri príspevok
Vy sa tam bavíte o K610i .. ale čo taká Xperia X 8, s tým sa dá niečo vykšeftovať?*
študuj: http://se-tuning.cz/
0 0
mewpic mewpic

mewpic je offline (nepripojený) mewpic

Prosim vas neviete mi niekto poradit ako odblokovat sony Xperiu U nech mi tam ide o2 sim???
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

nešlo by to za 3,98 € v značkovej predajniTelekomu? Ak nie, potom navštív mobilshop
0 0
mewpic mewpic

mewpic je offline (nepripojený) mewpic

To napadlo aj mna, ale nechcem znovu platit zbytočne poplatky zato že mi ešte aj zablokuju telefon ....
Neslo by to skorej neakym programom alebo tak???
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

istý čas ich odblokovali zadarmo, keď bol braný do 8.1.2013 k paušalu Happy. Či to platí naďalej neviem, treba navštíviť firemnú predajňu. Iná voľba nie je.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zdá sa mi, že operátor ma POVINNOSŤ blokovaný telefón po skončení viazanosti bezplatne odblokovať - telefón je totiž majetkom užívateľa a blokovaním by mu obmedzili používanie tohto telefónu.
Žiaľ - t-com si za to účtuje 3,98€.
Sú však i predajne MT, ktoré to odblokujú za menšiu sumu - ide totiž len o vloženie nejakého kódu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať