Zavrieť

Porady

Predaj videoškolenia spustený

admin
Dovoľte, aby som Vás pozval k obrazovkám Vášho počítača a Vášho pohodlného kresla k pozeraniu videoškolenia "Novela Zákonníka práce".
Prístup k videu bude 2 mesiace 6 mesiacov od aktivácie.

Bežná cena za školenie, ktoré ponúkajú rôzne školiace agentúry je cca 1.200, -Sk.
Cena nášho videoškolenia
  • 699 - 899,- Sk
  • 499 - 699,- Sk Zvýhodnená cena na mzdové školenia pre predplatiteľov encyklopédie mzdového účtovníka www.drak.porada.sk
Prístup k videoškoleniu si môžete objednať tu: Objednávka školenia (musíte byť prihlásení pod užívateľským menom a heslom na www.porada.sk resp. www.drak.porada.sk)
K cene nepripočítavame DPH (nie sme platiteľmi).
Naposledy upravil Richard : 15.12.08 at 12:16
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Videoškolenia na účtovnú závierku budú dostupné až začiatkom decembra, takže zatiaľ sme nespustili ich predaj.
Nie je tu potrebná rezervácia ako napr. na klasické školenie...

Ak však chcete mať takýto prístup zakúpený v predstihu, môžem spustiť predaj.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak ste však prihlásení na odber spravodaja o videoškoleniach, budete informovaní o spustení každého videoškolenia.

Zapísať sa na odber spravodaja môžete kliknutím tu.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Objednal som spravodaj na videoškolenia, a klikol som na ten link v maili, a neviem čo odo mňa chce. Hľadá umiestnenie prehľadávača prepojenia na mojom PC. Ostal som , lebo netuší čo to chce byť. A teraz neviem či mám potvrdené posielanie spravodaja alebo nie.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 13.11.07 at 18:13
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
hmm, nie je odkaz náhodou zalomený?

Skús ho nakopírovať do prehliadača, musí to byť doména www.porada.sk nie nejaký adresár na počítači...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Richard Pozri príspevok
hmm, nie je odkaz náhodou zalomený?

Skús ho nakopírovať do prehliadača, musí to byť doména www.porada.sk nie nejaký adresár na počítači...
Ďakujem za radu (kopírovanie do prehliadača), potvrdilo objednanie spravodaja.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 14.11.07 at 13:46
0 0
Monikov Monikov

Monikov je offline (nepripojený) Monikov

SZČO účtovník
Potrebovala by som vedieť:
1.) Bude videoškolenie k účtovnej závierke v podv.účtovníctve ?
2.) Kedy bude sprístupnené ?
3.) Kto bude prednášajúci ?
Pozn.: Bolo by dobré, keby sa jednotlivé časti školenia skrátili na polhodinové. Ďakujem!
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tento týždeň natáčame videoškolenie k účtovnej závierke v podvojnom účtovníctve z pohľadu prechodu na euro + aktuálne zmeny.
Nebude to však komplexné školenie účtovnej závierky, školenie sa zameriava hlavne na aktuálne zmeny.
Prednášajúca bude Ing. Ácsová

Ako to myslíte s tými jednotlivými časťami?
Myslíte, že by ste privítali radšej 10 častí po pol hodine, namiesto 5ks hodinových častí?
Väčšina videoškolení je rozdelená na časti, ktoré nepresahujú pol hodinu. Je však pravda, že niektoré videoškolenia sú rozdelené len na tri časti, tak ako boli odprednášané v časových blokoch.

Mali by ste záujem o komplexné školenie účtovnej závierky?
0 0
Monikov Monikov

Monikov je offline (nepripojený) Monikov

SZČO účtovník
Áno, mala by som záujem. Vlaňajšie školenie bolo veľmi dobré, len jednotlivé pasáže boli dlhé. Nemuseli by byť po tematických celkoch, mohlo by byť podľa mňa aj tak, že časť I., časť II. atď. Účtovná závierka má každý rok svoje osobitosti, takže ja sa zúčastňujem viacerých školení. Videoškolenie má pre mňa veľkú výhodu. Pozriem si ho vtedy, kedy chcem, a navyše si ho zvykne pozrieť aj dcéra, ktorá účtovníctvo študuje na VŠ. Ing. Baláž je dobrý školiteľ - aspoň podľa mňa. Ing. Acsovú poznám len z Porady z mesačníka Poradca. Keď bude zaujímavý program, ja si ho určite objednám.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Dnes prebehlo školenie s pani Ácsovou, myslím že to bolo vynikajúce.
Jednotlivé príklady pri prechode na EURO (čo je najvýznamnejšia zmena tejto účtovnej závierky) sú vysvetlené pekne na príkladoch.
Príklady sú napísané na tabuli (papierové veľké hárky) a sú nasnímané aj na videozázname.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Richard a ako sa dozvieme, že je to už spracované? Je potrebné sledovať túto tému?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ako pasívny účastník natáčení odporúčam obe Jankine videoškolenia, nič lepšie na túto tému neuvidíte. Dokonca ani v STV2.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Zajtra bude spustený predaj obidvoch videoškolení.
0 0
Natalyk Natalyk

Natalyk je offline (nepripojený) Natalyk

Richard, ja som sa zúčastnila obidvoch školení a chcela by som vedieť, či budem mať prístup k videoškoleniam alebo ich treba kúpiť. Ďakujem.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Napíš mi SSku, musím sa dohodnúť s lektorkou. Navyše ja som neorganizoval to školenie, len som natáčal videozáznam.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Videoškolenia prechod na Euro v jednoduchom a podvojnom účtovníctve sú už v objednávkovom formulári dostupné.

Videoškolenia sa podrobne zaoberajú prechodom na Euro a dopadom na účtovnú závierku.

Obsah školenia je rozdelený do nasledovných častí:

JEDNODUCHÉ ÚČTOVNÍCTVO
1. Účtovná závierka všeobecné východiská
2. Účtovná závierka k 31.12.2008, inventarizácia.
3. Postupy účtovania od 01.01.2008 a platby kartou.
4. Dlhodobý majetok, pohľadávky, záver postupov účtovania.
5. Východiská prechodu na euro, duálny obeh a zobrazovanie.
6. Prepočítanie majetku a záväzkov k 01.01.2009.

PODVOJNÉ ÚČTOVNÍCTVO

1. Všeobecné východiská a fázy legislatívneho procesu.
2. Generálny zákon - definície, princípy, zásady. Príklady zaokrúhľovania.
3. Duálny obeh v príkladoch, duálne zobrazovanie v účtovných záznamoch.
4. Účtovná závierka pred prechodom na menu EURO.
5. Prepočítanie majetku a záväzkov v deň zavedenia meny EURO, prepočítanie vkladov do imania.
6. Zavedenie eura podľa zákona o účtovníctve v príkladoch.
7. Vplyv zavednia eura na dane.

Viac info tu: www.videoskolenia.sk resp. www.porada.sk/videoskolenia
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Na www.porada.sk/videoskolenia pribudla ukážka ako je vysvetlený prepočet preddavkov pri prechode na euro na príklade.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať