Zavrieť

Porady

Kafčotreff Prievidza

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak sme si vymenili s Jančou pár SSiek a dohodli sme sa na kafčotreffe v Prievidzi, túto sobotu, niekedy podvečer. A aby nám nebolo veľmi smutno, radi privítame na kafčotreffe všetkých Poradcov z Prievidze a okolia.

Presný čas a miesto si upresníme v rámci tejto debatky.

Čo Vy na to?

P.S. ...a možno sa mi podarí priniesť aj prvé exempláre knižky...
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hlinkovx Pozri príspevok
ľudia...koľko Vás vlastne príde???
endrju
Silvik, ľahšiu otázku nemmáš?
Silvik, ešte stále si nenašla ľahšiu otázku?
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Stretko v Prievidzi

Na začiatok musím povedať, že na toto stretko som ani nemal ísť. Keď mi Elena pred nejakým časom dala takú záludnú otázku či pôjdem na stretko do Prievidze odpovedal som jej protiotázkou kedy bude. Keď som sa dozvedel dátum povedal som jej, že nepôjdem, pretože sa nechcela dať len tak ľahko odbyť vyzvedala sa ďalej. Tak som jej musel oznámiť, že v tej inkriminovanej dobe budem mimo republiku, že si budem užívať slnka vody, vzduchu a všetkého čo sa obvykle na dovolenke užíva.
Ale prečo som sa na stretku objavil to som už čiastočne popísal v téme zážitky z dovolenky, ktorá je tu: http://www.porada.sk/t50341-zazitky-...tml#post447086 . Keď som v týždni prekvapil Elenku svojou prítomnosťou na nete zase som dostal rovnakú otázku, či pôjdem na stretko do Prievidze, pretože som to ešte nevedel tak som jej účasť neprisľúbil. Situácia sa vivinula tak, že som sa rozhodol nakoniecť ísť, k tomu som sa musel dohovoriť zo slavicou aby ma vzala, vedel som už že s ňou ide Miropb. Na niekoľkonásobné urgovanie od Elenky som nakoniec zavolal a dohodol som sa, a tiež som sa dozvedel, že pôjde aj GabiZ. V stanovenú dobu som bol zhruba na dohodnutom mieste a pomaly som kráčal povedľa cesty, keď tu zrazu pri mne zastavovalo auto. Pocit bol nejaký taký ako keď vidíte v tých rôznych filmoch únosy. Idete po ceste prudko pri vás zastaví auto, vyskočia z neho dvaja až traja chlapi, klepnú vás po hlave a šupnú do auta a až sa veziete a neviete kam. Rozdiel bol v tom, že to bolo viac spomalené, nikto nevybehol, ja som dobrovoľne nastúpil a vedel som kde sa veziem. Zvítal som sa zo slavicou a Mirom. Slavica potom ešte zaparkovala na parkovisku a počkali sme na GabiZ, ktorú ešte zavolala telefónom, ale nebolo treba, lebo sa blížila, takou rýchlosťou, že sa za ňou len tak prášilo. Boli sme kompletní a mohli sme vyraziť. Aj sa tak stalo, cestou sme rôzne pokecali a pomaly sme sa dostali do Prievidze. Horko-ťažko sa nám podarilo zaparkovať. Po príchode sme sa zvítali s prvými čo tam boli, nebolo ťažké ich v miestnosti nájsť „hŕba báb pokope“. Pretože vítanie nebolo zorganizované a zvrhlo sa do všeobecného podávania rúk a bozkávania. Keďže som nepoznal všetkých poraďákov, tak sa pre istotu som sa chcel zoznámiť samozrejme z vrodenej „slušnosti“ aj s tými čo k nám nepatrili, a keby ma Elenka nezadržala, tak sa „vrhnem“ aj na tie dve kočky čo tam sedeli vedľa. Ešte že Elenka vytušila tie moje zoznamovacie chúťky.
Ako som to poznal z môjho prvého stretka v Prievidzi okamžite po uvítaní sme začali organizovať prestavbu stolov. Asi to tam bude taký zvyk.
Miestny personál nás za chvílu začal otravovať rôznymi otázkami ako napr. čo si objednáme, či budeme aj jesť alebo len piť a podobne. Ich útoky sa nám vcelku podarilo odrážať vetou že čakáme ďalších a potom sa uvidí. Sledovali nás pozorne pretože vždy keď niekto nový prišiel hneď boli pri stole. A začali znovu s tými istými otázkami asi nemajú rozšírenejší repertoár otázok. . Dokonca nám začali aj radiť, keď sme po chvíli začali znovu organizovať stoly. Pre istotu sme si objednali niečo na pitie, prevážne rôzne nealko nápoje, čo som vcelku uvítal pretože tam boli prevážne sedemnástky a tie alkohol nemôžu..

Čo všetko sa tam dialo nebudem popisovať pretože mi to Elena ZAKÁZALA verejne pred všetkými

Som rád, že som poznal nových poraďákov, ktorých som doteraz poznal len z príspevkov. Zároveň slavici ďakujem za odvoz domov.
Pre tých čo neboli a chceli by vedieť ako bolo? No môžete hádať ale určite na to prídete, keď si prečítate príspevky.
Naposledy upravil Orim : 27.04.07 at 14:07
0 0
britta britta

britta je offline (nepripojený) britta

VDAKA ludia za dobitie!!! (Jasne, ze energiou a nie palicou. A to s "Y" je uz uplne pase. naposledy pred 15 rokmi. v zlatej sale bojnickeho zamku tusim). Prave som to potrebovala ako sol. Ste uzasni.

Ja som sa potom este "pomrvila" v jednom preklade a spanok nikde. To asi ta energia.

majte sa krasne.
0 0
britta britta

britta je offline (nepripojený) britta

VDAKA ludia za dobitie!!! (Jasne, ze energiou a nie palicou. A to s "Y" je uz uplne pase. naposledy pred 15 rokmi. v zlatej sale bojnickeho zamku tusim). Prave som to potrebovala ako sol. Ste uzasni.

Ja som sa potom este "pomrvila" v jednom preklade a spanok nikde. To asi ta energia.

majte sa krasne.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

britta Pozri príspevok
VDAKA ludia za dobitie!!! (Jasne, ze energiou a nie palicou. A to s "Y" je uz uplne pase. naposledy pred 15 rokmi. v zlatej sale bojnickeho zamku tusim). Prave som to potrebovala ako sol. Ste uzasni.

Ja som sa potom este "pomrvila" v jednom preklade a spanok nikde. To asi ta energia.

majte sa krasne.
Aj ja som rada, že som spoznala ďalšieho z členov poraďáckej rodiny.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Orim Pozri príspevok
Stretko v Prievidzi

Na začiatok musím povedať, že na toto stretko som ani nemal ísť. Keď mi Elena pred nejakým časom dala takú záludnú otázku či pôjdem na stretko do Prievidze odpovedal som jej protiotázkou kedy bude. Keď som sa dozvedel dátum povedal som jej, že nepôjdem, pretože sa nechcela dať len tak ľahko odbyť vyzvedala sa ďalej. Tak som jej musel oznámiť, že v tej inkriminovanej dobe budem mimo republiku, že si budem užívať slnka vody, vzduchu a všetkého čo sa obvykle na dovolenke užíva.
Ale prečo som sa na stretku objavil to som už čiastočne popísal v téme zážitky z dovolenky, ktorá je tu: http://www.porada.sk/t50341-zazitky-...tml#post447086 . Keď som v týždni prekvapil Elenku svojou prítomnosťou na nete zase som dostal rovnakú otázku, či pôjdem na stretko do Prievidze, pretože som to ešte nevedel tak som jej účasť neprisľúbil. Situácia sa vivinula tak, že som sa rozhodol nakoniecť ísť, k tomu som sa musel dohovoriť zo slavicou aby ma vzala, vedel som už že s ňou ide Miropb. Na niekoľkonásobné urgovanie od Elenky som nakoniec zavolal a dohodol som sa, a tiež som sa dozvedel, že pôjde aj GabiZ. V stanovenú dobu som bol zhruba na dohodnutom mieste a pomaly som kráčal povedľa cesty, keď tu zrazu pri mne zastavovalo auto. Pocit bol nejaký taký ako keď vidíte v tých rôznych filmoch únosy. Idete po ceste prudko pri vás zastaví auto, vyskočia z neho dvaja až traja chlapi, klepnú vás po hlave a šupnú do auta a až sa veziete a neviete kam. Rozdiel bol v tom, že to bolo viac spomalené, nikto nevybehol, ja som dobrovoľne nastúpil a vedel som kde sa veziem. Zvítal som sa zo slavicou a Mirom. Slavica potom ešte zaparkovala na parkovisku a počkali sme na GabiZ, ktorú ešte zavolala telefónom, ale nebolo treba, lebo sa blížila, takou rýchlosťou, že sa za ňou len tak prášilo. Boli sme kompletní a mohli sme vyraziť. Aj sa tak stalo, cestou sme rôzne pokecali a pomaly sme sa dostali do Prievidze. Horko-ťažko sa nám podarilo zaparkovať. Po príchode sme sa zvítali s prvými čo tam boli, nebolo ťažké ich v miestnosti nájsť „hŕba báb pokope“. Pretože vítanie nebolo zorganizované a zvrhlo sa do všeobecného podávania rúk a bozkávania. Keďže som nepoznal všetkých poraďákov, tak sa pre istotu som sa chcel zoznámiť samozrejme z vrodenej „slušnosti“ aj s tými čo k nám nepatrili, a keby ma Elenka nezadržala, tak sa „vrhnem“ aj na tie dve kočky čo tam sedeli vedľa. Ešte že Elanka vytušila tie moje zoznamovacie chúťky.
Ako som to poznal z môjho prvého stretka v Prievidzi okamžite po uvítaní sme začali organizovať prestavbu stolov. Asi to tam bude taký zvyk.
Miestny personál nás za chvílu začal otravovať rôznymi otázkami ako napr. čo si objednáme, či budeme aj jesť alebo len piť a podobne. Ich útoky sa nám vcelku podarilo odrážať vetou že čakáme ďalších a potom sa uvidí. Sledovali nás pozorne pretože vždy keď niekto nový prišiel hneď boli pri stole. A začali znovu s tými istými otázkami asi nemajú rozšírenejší repertoár otázok. . Dokonca nám začali aj radiť, keď sme po chvíli začali znovu organizovať stoly. Pre istotu sme si objednali niečo na pitie, prevážne rôzne nealko nápoje, čo som vcelku uvítal pretože tam boli prevážne sedemnástky a tie alkohol nemôžu..

Čo všetko sa tam dialo nebudem popisovať pretože mi to Elena ZAKÁZALA verejne pred všetkými

Som rád, že som poznal nových poraďákov, ktorých som doteraz poznal len z príspevkov. Zároveň slavici ďakujem za odvoz domov.
Pre tých čo neboli a chceli by vedieť ako bolo? No môžete hádať ale určite na to prídete, keď si prečítate príspevky.
No Mirko ako vždy stručne a krátko. Ja sa od Teba dozvedám veci... najprv som Ťa šikanovala , aby si telefonoval , potom Ti zakazujem . No a zase som skoro hlavná postava. Inak dlho som aj pozerala, či náhodou nenapíšeš. Už som sa bála, že si sa nahneval a nenapíšeš, ale chvalabohu všetko v pohodičke.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová Pozri príspevok
No Mirko ako vždy stručne a krátko. Ja sa od Teba dozvedám veci... najprv som Ťa šikanovala , aby si telefonoval , potom Ti zakazujem . No a zase som skoro hlavná postava. Inak dlho som aj pozerala, či náhodou nenapíšeš. Už som sa bála, že si sa nahneval a nenapíšeš, ale chvalabohu všetko v pohodičke.

Mirko, ked som citala tvoj prispevok tak som sa s chuti zasmiala , podal si to vystizne a super a dokonca som sa dozvedela ze Elenka ma nove vlastnosti jednoducho v tom, ze sa jej podarilo ta dotiahnut do PD aj ked si mal byt na tej dovolenke
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

camelfly Pozri príspevok
Mirko, ked som citala tvoj prispevok tak som sa s chuti zasmiala , podal si to vystizne a super a dokonca som sa dozvedela ze Elenka ma nove vlastnosti jednoducho v tom, ze sa jej podarilo ta dotiahnut do PD aj ked si mal byt na tej dovolenke
No veď akoby to bolo, keby čo len jeden z nás nedošiel? Super "partička" super "vlastnosti" ... len škoda, že neprišli všetci, ktorých by som tam veľmi rada vidieť. No aspoň, že Mirko sa dal "šikanovať" a je taký zlatý, že fakt "nenapísal". Hlavne, že prišiel, myslím, že strávil príjemne sobotňajšie odpoludnie. Ja si neviem pomôcť, ale my sme si tam navzájom tak dobili pozitívnu energiu... čo je veľmi príjemné. Kedy bude ďalšie stretko?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Pozdravujem všetkých včera-stretkujúcich v Prievidzi. Ďakujem za prijatie a milú spoločnosť. Som rada, že som sa zúčastnila a tak mala možnosť aj osobne poznať ďalších poraďákov. Boli ste skvelí.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
No veď akoby to bolo, keby čo len jeden z nás nedošiel? Super "partička" super "vlastnosti" ... len škoda, že neprišli všetci, ktorých by som tam veľmi rada vidieť. No aspoň, že Mirko sa dal "šikanovať" a je taký zlatý, že fakt "nenapísal". Hlavne, že prišiel, myslím, že strávil príjemne sobotňajšie odpoludnie. Ja si neviem pomôcť, ale my sme si tam navzájom tak dobili pozitívnu energiu... čo je veľmi príjemné. Kedy bude ďalšie stretko?
Elenka, a Ty si zase cestovala vlakom? Tentoraz nebol žiadny "balič"? A prečo si Mirkovi ZAKÁZALA podrobné info? To ste tak vyvádzali?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia Pozri príspevok
Elenka, a Ty si zase cestovala vlakom? Tentoraz nebol žiadny "balič"? A prečo si Mirkovi ZAKÁZALA podrobné info? To ste tak vyvádzali?
Evka, poznáš ma. Ja predsa nič nezakazujem.... ale keby bolo aspoň čo zakazovať. Bohužiaľ...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Evka, poznáš ma. Ja predsa nič nezakazujem.... ale keby bolo aspoň čo zakazovať. Bohužiaľ...
No ale aj tak ľutujem, že som s Vami nebola. Sedela som doobeda v robote (zase to hnusné slovo, fuj )a po obede som mala inštalatéra, lebo mi všetky vodovodné batérie robili problémy. Teraz sa vytešujem, ako krásne, bez striekania na všetky strany, mi tečie vodička.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia Pozri príspevok
No ale aj tak ľutujem, že som s Vami nebola. Sedela som doobeda v robote (zase to hnusné slovo, fuj )a po obede som mala inštalatéra, lebo mi všetky vodovodné batérie robili problémy. Teraz sa vytešujem, ako krásne, bez striekania na všetky strany, mi tečie vodička.
Samozrejme, atmosféra bola úžasná. A ten čas neskutočne rýchlo ušiel.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 22.04.07 at 10:29
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
POZDRAVUJEM všetkých a úprimne Vám závidím Vaše stretko. Čítam, že bolo super a tak Vás pozdravujem od papierov, od ktorých zatiaľ nemáme pokoj, ale aj tomu raz príde koniec (resp. čiastočný útlm) a potom to spolu roztočíme.

Ešte raz pozdravujem všetkých prievidzokafčomtrefených
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Orim, tak úžasne si to všetko popísal, že mám pocit, že si sa minul povolaním. Myslím, že si vystihol dostatočne všetko tak, aby sme navnadili aj ďalších na budúce stretko. Mimochodom ďakujeme aj Slávke, ktorá nás šťastne doviezla domov a aby ste ostatní trochu závideli, mali sme túto cestu spojenú aj s minimiexkurziou
Naposledy upravil GabiZ : 22.04.07 at 13:45
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

GabiZ Pozri príspevok
Orim, tak úžasne si to všetko popísal, že mám pocit, že si sa minul povolaním. Myslím, že si vystihol dostatočne všetko tak, aby sme navnadili aj ďalších na budúce stretko. Mimochodom ďakujeme aj Slávke, ktorá nás šťastne doviezla domov a aby ste ostatní trochu závideli, mali sme túto cestu spojenú aj s minimiexkurziou
Dúfam, že miniexkurziou myslíš Pacha
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Aj, ale ešte sme videli aj Orimove kolektory a aj na náš domček sa boli pozrieť, aj keď odborné oko MirkaPB zbadalo chybičku krásy. Bolo príliš málo času pozrieť sa aj na iné veci, ale snáď nabudúce.
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Ahojte, ahojte. Ja som musela vyhodiť od PC moje dieťa, lebo sa k nemu inak ani nedostanem. Včera som sa nabila energiou aj ja. Bolo to supééééééééér. Ešte večer som môjho muža otravovala vysvetľovaním kto tam bol, aký má nick, ako sa volá ( mám pocit že som si to celkom utriedila) a tak. Dokonca sa divil že už som doma. Asi sa tešil že jedlo je doma a nie so mnou.
Už sa teším na Vás všetkých na ďalšom stretku.
A Bystrica čo ešte papieruje? Dúfam že nabudúce ste tu!

Ozaj a práčka mi vytieka aj dnes. Asi ju vyšmarím................
Gaba
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
takže posielala som fotky ...na koho nemám e-mail..resp. neprišli mu fotky..ozvite sa na ssku...prepošlem Vám ich
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Díky za fotky už som ich pozrel.
Musím však konštatovať, že niektorí majú očká pekne červené ako keby riadne nasávali a pritom tam bolo samé nealko okrem niekoľkých pív.

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať