Zavrieť

Porady

Kafčotreff Prievidza

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak sme si vymenili s Jančou pár SSiek a dohodli sme sa na kafčotreffe v Prievidzi, túto sobotu, niekedy podvečer. A aby nám nebolo veľmi smutno, radi privítame na kafčotreffe všetkých Poradcov z Prievidze a okolia.

Presný čas a miesto si upresníme v rámci tejto debatky.

Čo Vy na to?

P.S. ...a možno sa mi podarí priniesť aj prvé exempláre knižky...
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Boli sme super banda. Ďakujem všetkým za milú spoločnosť. Bolo mi cťou a potešením, oplieskanie mi zjavne pridalo na farbe.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Hlásim príchod domov, Evka pokračovala ďalej. Díky za príjemnú a veselú spoločnosť.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Takú dobrú a spontánnu zábavu som už dávno nezažila. Vďaka za príjemnú a veselú spoločnosť. Dúfam, že na budúce stretnutie budem môcť zostať dlhšie.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Hlásim príchod bez nehody a bez policajtov, aj keď obojeho bolo na tom kúsku od Janky po mňa viac než dosť
A myslím, že mrník sa vydaril, aj keď sme sa niekoľkokrát mrvili od stola k stolu a podaktorí dostali len detské porcie
A tí tajní "exoti", ktorí prišli ako prepadové komando, aby tam Silviky urobili ešte väčší mrník sa ohlásia sami
A už viem, prečo je stretko v PD také populárne. Takého mrníka sa budem asi účastniť častejšie
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Tak z prepadového komanda a exotov som prišla domov prvá, ale tiež som prvá odchádzala. Príchod bez nehody, všetko v poriadku.
Tí ktorí váhali a nakoniec neprišli môžu ľutovať.
Ospravedlnená je iba Danila (tešila som sa na osobné stretnutie a želám ti skoré uzdravenie);
a Zuzka (bola v ďalekej cudzine).
Nálada bola vynikajúca, všetci sme sa nachichotali do sýtosti, načerpali novú energiu a Pachovi urobili riadny mrník .
Ďakujem všetkým za príjemnú spoločnosť.
Naposledy upravil liba2 : 14.10.07 at 00:42
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hlásim sa ako predposledný exot
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
K horeuvedeným príspevkom nemám čo dodať, iba dávam veľký súhlas.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

To najlepšie na koniec - posledného exota pes privítal doma divokým vrtením chvosta
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

A tie tri baby čo sme nechali na parkovisku......sa ešte neohlásili, žeby sa vrátili späť k Pachovi
Kamelka vyzerala, že je ešte dosť hladná
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Muška Pozri príspevok
A tie tri baby čo sme nechali na parkovisku......sa ešte neohlásili, žeby sa vrátili späť k Pachovi
Kamelka vyzerala, že je ešte dosť hladná
Možno išli reklamovať veľkosť rezníkof a ako odškodné dostali ....

....

... príležitosť poumývať riad z celého dňa. Ráno sa ohlásia
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Muši, ale veď nad tvojou obrovskou porciou som slintala iba ja.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tak už sme sa zahlásili všetci cezpolní exoti, len 17-tky z PD sem ešte správu zo služobnej cesty nepricapili
Žeby v PD v noci vypadol net Alebo sú z toho mrníka rozčarované
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Tak keď už ste nás tu tak rozobrali:
hlasim sa aj ja ..
bolo super - myslím, že taká atmosféra už fakt dávno nebola
ďakujem za prepadové komando - Muši, teba musím vyzdvihnúť viac aj keď asi dostanem pruh...ale veľmi, veľmi milo si ma prekvapkala...a odvolávam tú sľubotechnu..a preventívne som si plesla
ďakujem všetkým, ktorí prišli
a ktorí neprišli...môžete fakt len nad sebou zaplakať.. zmeškali ste vydarený mrník..
Zuzka...ty si nabudúce nepomýľ toten palác za Pacha, Pacho s istotou vyzerá ináč..
dúfam, že taký mrník budeme môcť zopakovať častejšie..
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
páni...tuším najbližšie musím nejakú prepadovku urobiť aj ja z ďalekého východu....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Dani..je blbé, že ťa to napadlo až po takom vydarenom stretku
ale dondi..
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
liba2 Pozri príspevok
Tak z prepadového komanda a exotov som prišla domov prvá, ale tiež som prvá odchádzala. Príchod bez nehody, všetko v poriadku.
Tí ktorí váhali a nakoniec neprišli môžu ľutovať.
Ospravedlnená je iba Danila (tešila som sa na osobné stretnutie a želám ti skoré uzdravenie);
a Zuzka (bola v ďalekej cudzine).
Nálada bola vynikajúca, všetci sme sa nachichotali do sýtosti, načerpali novú energiu a Pachovi urobili riadny mrník .
Ďakujem všetkým za príjemnú spoločnosť.
Ďakujem za ospravedlnenie. Tak veľmi som sa tešila, až som z toho ochorela. Apropo - ľahko sa vám dobre zabávalo, keď som tu za vás makala, a ak by ste nevedeli, mali sme aj audit. Mám u vás jedného pachovského frťana navrch.
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Po včerajšom odporúčaní čítať na porade aj iné témy ako DPH a spol... som po dlhej dobe otvorila PC ráno, lebo od včera mám po dlhej dobe chuť otvoriť ho aj doma . Toľko dobrej energie, pozitívneho myslenia mi asi veľmi chýbalo a som všetkým vďačná že prišli . Bolo super. Môj mažel to ráno zhodnotil, že sme včera mali celú 8 hodinovú šichtu v krčme. No a zistila som že teda takú šichtu môžem kedykoľvek . Už sa teším nabudúce.
Pekný deň.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Muška Pozri príspevok
A tie tri baby čo sme nechali na parkovisku......sa ešte neohlásili, žeby sa vrátili späť k Pachovi
Kamelka vyzerala, že je ešte dosť hladná

no ja sa tiež hlásim hoci až teraz, aj keď priznávam, že som sa fakt chcela vrátiť naspäť , dnes ráno sa mi ten mini rezeň vypomstil alebo boli až dva? , bolelo ma brucho ale bol dobrý a Muši neklam, ty si mala väčšiu poslednú porciu ako ja ,
ďakujem za stretko, bolo skvelé a konečne som si po dlhšom čase oddýchla
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

A ja som toto stretko ani nezaregistrovala Mám sa hanbiť?
Muška plesni si, že si nič nepovedala kam sa chystáš , samozrejme aj ostatní exoti
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

evina Pozri príspevok
... Muška plesni si, že si nič nepovedala kam sa chystáš, ...
Evi, ešte keby tak Muška vedela, že sa chystá. Ona bola totiž ostatnými exotmi unesená ešte pred sobotňajšími raňajkami Raňajkovala až mini rezeň (aj keď čašníčka tvrdila že mini Plzeň ) u Pacha

P.S.

Únos bol tak dobre zorganizovaný a najmä prekvapivý (pre rozospatú Mušku, ktorú prebudilo až príjemné jesenné slniečko), že Muška sa cestou viackrát vypytovala kamže ju to vezie skvelý pilot turbo metly. Našťastie (pre Mušku), odpor únoscom sa neodvažovala klásť (asi jej to nedovolil pud sebazáchovy).
Ale to som už prezradil azda viac ako mám povolené. A budem si musieť tiež plesnúť skôr než ma príde osobne preplieskať niekto z komanda únoscov.
Naposledy upravil endrju : 14.10.07 at 15:52
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať