Zavrieť

Porady

Kafčotreff Prievidza

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak sme si vymenili s Jančou pár SSiek a dohodli sme sa na kafčotreffe v Prievidzi, túto sobotu, niekedy podvečer. A aby nám nebolo veľmi smutno, radi privítame na kafčotreffe všetkých Poradcov z Prievidze a okolia.

Presný čas a miesto si upresníme v rámci tejto debatky.

Čo Vy na to?

P.S. ...a možno sa mi podarí priniesť aj prvé exempláre knižky...
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ono to je tak... dnes nemám problém prísť, ale do soboty predsa len pár dní ešte prejde. Ale určite kto môže a chce prísť, nech len príde. Ono sme ľudia, každému do toho čosi môže prísť. To je pochopiteľné,... ja nevidím problém. Aj lokál sa dá zmeniť... Ak budú rezníky v neželanej veľkosti...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Muška Pozri príspevok
Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem z rodinných dôvodov

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším

Takže příšte.....
Muška...tak to si ma ale moc, moc sklamala...toto si budeš musieť dlho žehliť a vôbec neviem..či si to dokážeš vyžehliť
Naposledy upravil Hlinkovx : 13.02.08 at 11:05
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
mám dojem, že sa to tu trošku zvrtlo po tom mojom príspevku, aby ste sa už nikto nehlásili...

len pre upresnenie:
mne je v podstate jedno, kto príde...len rátajte s tým, že pri jedle to bude trošku problematickejšie...aby sa potom nestalo, že niekto bude frflať...to je všetko...takže nikomu nebránim prísť...kto chce, nech príde
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hlinkovx Pozri príspevok
mám dojem, že sa to tu trošku zvrtlo po tom mojom príspevku, aby ste sa už nikto nehlásili...

len pre upresnenie:
mne je v podstate jedno, kto príde...len rátajte s tým, že pri jedle to bude trošku problematickejšie...aby sa potom nestalo, že niekto bude frflať...to je všetko...takže nikomu nebránim prísť...kto chce, nech príde
Silviky, čo si robíš ťažkú hlavu, veď sa tam nikto nepríde "iba" najesť....veď sme sa dobre napapali. Ja s Kamelkou dokonca 2x

A do tej šmikne sa Vás určite zmestí požehnane.

Je mi ozaj ľúto, že nemôžem prísť....., ale veľmi sa teším na to moje krstné vnúča, lebo ho fčuleky vidím pomenej - to je ten šarvanec čo ho mám aj v profile.

Tak sa dobre bavte.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Muška Pozri príspevok
Silviky, čo si robíš ťažkú hlavu, veď sa tam nikto nepríde "iba" najesť....
Muši, nerobím si z toho ťažkú hlavu..ja osobne mám flek istý

Muška Pozri príspevok

Je mi ozaj ľúto, že nemôžem prísť.....,
tak toto ti nemverím ale môžeš ešte chvíľku presviedčať
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hlinkovx Pozri príspevok


tak toto ti nemverím ale môžeš ešte chvíľku presviedčať
čo dodať..........aha......plesni si
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Ved môžu potom normálnych hostí presunúť do šmykne a my budeme všetci pekne v hlavnej miestnosti a veru tá je dosť veľká aj stolov neúrekom....

P.S. A to tam budem jediný chlap????
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Jozef I Pozri príspevok
Ved môžu potom normálnych hostí presunúť do šmykne a my budeme všetci pekne v hlavnej miestnosti a veru tá je dosť veľká aj stolov neúrekom....

P.S. A to tam budem jediný chlap????
a endrjua za chlapa nepovazujes?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Silvik, veď toľko nestenaj že bude málo miesta. Miestnosť rozšírime, keď bude treba aj predĺžime a pomestíme sa . Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí. Treba pozvať všetkých, kto chce prísť. Nie všetci budú aj jesť - ja určite nie,lebo tam budem cca 2 hodiny. Návšteva nie je z blízka, takže ju nemôžem poslať domov - tiež som ju už takmer rok nevidela. Ale chcem aj Vás vidieť a počuť.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Muška Pozri príspevok
Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem z rodinných dôvodov

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším

Takže příšte.....
Muši, krstňa sa pri príležitosti udržiavania zdravého vzduchu v zdravom tele nemôže prebehnúť za autom, v ktorom sa povezieš na stretko k Pachovi?
Naposledy upravil endrju : 14.02.08 at 18:33
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

wagner Pozri príspevok
...Miestnosť rozšírime, keď bude treba aj predĺžime...
Olympic(i) už kedysi v 70tych rokoch minulého storočia spieval(i) "Dynamit, dynamit to je můj hit ... "
Naposledy upravil endrju : 13.02.08 at 23:11
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
...beriem antibiotiká a to preto, že som chcela byť pekná a dala sa do rúk "zubárke" a zajtra idem na zubnú chirurgiu
takže stretko sa pre mňa nekoná.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ALDA Pozri príspevok
...beriem antibiotiká a to preto, že som chcela byť pekná a dala sa do rúk "zubárke" a zajtra idem na zubnú chirurgiu
takže stretko sa pre mňa nekoná.
Helka, ale ak to bude trochu možné tak dúfam, že predsa len prídeš... budeš chýbať.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Muška Pozri príspevok
Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem z rodinných dôvodov

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším

Takže příšte.....
Muška zlatá... veď priveď aj ja sa rada pobavím.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Silvik a už si začala vyprážať rezníky?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tiež beriem antibiotiká a mám oči také opuchnuté, že som si zobrala na zajtra dovolenku, aby sa mi rozlepili a aby som mohla prísť. Tak keď budete počuť kašel tak za ním sa objavím ja. Ešte že vidím ako tak na PC.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

liba2 Pozri príspevok
Je mi to ľúto, ale dnes sa mi zmenil program a vychádza to tak, že ani túto sobotu nemôžem prísť do PD. Prajem všetkým stretkujúcim veselú zábavu a dobrú náladu a budem vám tíško závidieť... .
Muška Pozri príspevok
Silviky,
je mi ozaj ľúto, ale určite neprídem z rodinných dôvodov

Varujem krstné vnúčatko......a veľmi sa na to teším

Takže příšte.....
ALDA Pozri príspevok
...beriem antibiotiká a to preto, že som chcela byť pekná a dala sa do rúk "zubárke" a zajtra idem na zubnú chirurgiu
takže stretko sa pre mňa nekoná.
Téééééda !!! Neverím vlastným očiam.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Endrju, ten dynamit bude asi zbytočný, škoda...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

endrju Pozri príspevok
Téééééda !!! Neverím vlastným očiam.
Andrej, dúfam že ťa to neodradí a do PD pôjdeš. Predsa nemôžeš nechať toľko rozšantených žien na jedného muža t.j. na Zdenka.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Včera sme boli v Topoľčanoch. Navigácii sa vôbec nepáčila cesta a zabudla navigovať odbočenie do Topoľčian ale nás smerovala rovno na Prievidzu. Keď sme sa vracali smerom na Nitru ešte pred Nitrou nás nútila prudko otočiť auto ... a opakovane a prudko, lebo chcela ísť cez Prievidzu.

Vy tu odvolávate no a my sme tam skoro od včera. No tak už si nevymýšľajte a dojdite. Na ne?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať