Zavrieť

Porady

Kafčotreff Prievidza

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak sme si vymenili s Jančou pár SSiek a dohodli sme sa na kafčotreffe v Prievidzi, túto sobotu, niekedy podvečer. A aby nám nebolo veľmi smutno, radi privítame na kafčotreffe všetkých Poradcov z Prievidze a okolia.

Presný čas a miesto si upresníme v rámci tejto debatky.

Čo Vy na to?

P.S. ...a možno sa mi podarí priniesť aj prvé exempláre knižky...
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
oli...
ta si myslím, že klan (nie klon ) Ba nesklame..
takže čo tak pridružiť sa.. a prísť??
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ola Pozri príspevok
a čo s takými, čo rýpu ale aj by chceli prísť? To je čo za kategória?

To je ešte alpská - len dvojkombinácia - slabé....ale, nemhnevajte kapitánku, lebo zakopem, prípadne prv aj za.....

P.S.: To nie ja, to môj klon tu šarapatí.
0015.gif  
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Paulitka, vzľadom nato, že už si naklónovaná...dvojjediné stretko je pre teba ako vyšité
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Uhm, už sa na seba tešííííííííím Oli
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Teda z toho, čo tu bolo napísané, neviem kde to stretko bude. R-Pube alebo u Pacha v poli? Dajte presný názov karčmy aj s navigáciou. Lebo mne nič nehovorí ani R-Pub. Kde to je, lebo ja za 5 minút od Priemstavu ( teda ak sa tým myslí výšková budova v centre) prejdem aj na Rozvoj, aj všelikde inde, napr... Tak rozhodnite, kde to bude. A nie že Vám to rozhodovanie bude dlho trvať, lebo sa môže stať že za mňa rozhodne niekto iný a nemprídem
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
takže na zopakovanie:
R-Pub - je medzi Rozvojom a gymnáziom..adresa Matice Slovenskej 14
Pacho - je presťahovaný medzi Prievidzu a Handlovú - adresa pole -

mne osobne je to jedno kde to bude, skôr nech sa rozhodnú ostatní
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Nemali by sme uskutočniť stretko ako :"cestu okolo Slovenska za niekoľko dní"? a navštívili by sme všetky mestá, kde sa konávajú stretká.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ALDA Pozri príspevok
Nemali by sme uskutočniť stretko ako :"cestu okolo Slovenska za niekoľko dní"? a navštívili by sme všetky mestá, kde sa konávajú stretká.
Tak tomu hovorím nápad za milón...

a kto ho zrealizuje?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ALDA Pozri príspevok
Nemali by sme uskutočniť stretko ako :"cestu okolo Slovenska za niekoľko dní"? a navštívili by sme všetky mestá, kde sa konávajú stretká.
Veru ...taký PORADABUS by nebol od veci .
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Silvik, ten R-Pub sú tie pivničné priestory? To ma teda nikdy nenapadlo, že tam môže byť dobrá karčma, skôr mi to pripadalo ako priestory pre opitkov. Mne je to síce jedno, ale si myslím, že pre tých čo neprídu autom, bude výhodnejšie mesto. Teda R-Pub. Vyjadrite sa.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

wagner Pozri príspevok
... pre tých čo neprídu autom ...
pridu elektrickou?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Prídu autobusom, vlakom, niektorí aj MHD, pešo, stopom . Keby bolo u nás letisko, tak by som priletela, ale metla ešte nemá motor.
bosorka žltá metla.gif  
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
wagner Pozri príspevok
Silvik, ten R-Pub sú tie pivničné priestory? To ma teda nikdy nenapadlo, že tam môže byť dobrá karčma, skôr mi to pripadalo ako priestory pre opitkov. Mne je to síce jedno, ale si myslím, že pre tých čo neprídu autom, bude výhodnejšie mesto. Teda R-Pub. Vyjadrite sa.
pravdu povediac, ja som tam nikdy nebola ... mne sa páčil pacho...
ale ak myslíš totú budovu takú polookrúhlu a tak z boku(zo strany rozvoja) sa ide do nej a je tam aj posedenie pred tým .. tak áno...to je R-Pub...

mne osobne lukavica pripadá ako zafajčená putika, tam sa mi nempáčilo ..

ono stačí povedať konečne kto príde..a potom môžeme aj keby už bolo najhoršie posádky do áut urobiť
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zitka, tento PORADABUS si pekne pomenovala, už som to zapísala aj do Výkladového slovníka Porady.
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Mám pocit že moc špekulujeme. Zdá sa mi , že v Prievidzi v R-PUBE, ( pri Rozvoji) by sme to mohli skúsiť. Ak to nebude ono, môžme nabudúce ísť do PACHA v poli, prípadne ma napadlo BENEDIKTI na starom sídlisku( PD vedia o čom hovorím).
Ja by som bola za to, aby ste sa rozhodli kto príde do Prievidze. Ja by som v pondelok-utorok zavolala do R-PUBU. Ak prídu cezpoľní, cestu vysvetlíme. Ja ešte zistím to parkovisko vedľa krčmy či je platené v sobotu.

Pzn. Janča dúfam že stíhaš čítať túto tému , a konečne sa Ťa dočkáme. Aj z domu to máš na skok.

Inak my sa so Silviou stretneme určite. Žiadne samostretká tu nebudú.

Pekný deň
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Prídu autobusom, vlakom, niektorí aj MHD, pešo, stopom . Keby bolo u nás letisko, tak by som priletela, ale metla ešte nemá motor.
.

už dávno si mala metlu zazimovať,vyhliadkové lety skončili,rýchlo sa presunieš iba vysávačom,teda aby si neprechladla..mojka,vieš,..
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

pepsikova Pozri príspevok
.

už dávno si mala metlu zazimovať,vyhliadkové lety skončili,rýchlo sa presunieš iba vysávačom,teda aby si neprechladla..mojka,vieš,..
Moja,... radšej sa prihlás. Patrilo by sa.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova Pozri príspevok
.

už dávno si mala metlu zazimovať,vyhliadkové lety skončili,rýchlo sa presunieš iba vysávačom,teda aby si neprechladla..mojka,vieš,..
prosím teba,ak sa dohodne(teda miesto a čas,lebo mne je to jedno,kedy a kde) ,pošli mi esko..lebo nejak nestíham prečitovať strany dozadu..díky)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Moja,... radšej sa prihlás. Patrilo by sa.
.


šak som sa prihlásila,čas a miesto mi je jedno kde..
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ďakujem za bodíky, ale sú v téme neprípustnej bodíky, takže varuj dušu na doline!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať