Zavrieť

Porady

Kafčotreff Prievidza

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak sme si vymenili s Jančou pár SSiek a dohodli sme sa na kafčotreffe v Prievidzi, túto sobotu, niekedy podvečer. A aby nám nebolo veľmi smutno, radi privítame na kafčotreffe všetkých Poradcov z Prievidze a okolia.

Presný čas a miesto si upresníme v rámci tejto debatky.

Čo Vy na to?

P.S. ...a možno sa mi podarí priniesť aj prvé exempláre knižky...
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tak to skúsme v R-Pube. A kto chce a môže prísť v sobotu 25.10.2008 nech capne kvalifikovaný súhlas a nie fingovaný(teda že možno). A potom to Gabriela so Silvikou môžu zabezpečiť. Metlu som po dnešnom ochladení zazimovala, takže prídem autobusom- čo ak by mi tam naliali. Inak nie je problém to nájsť - smer na takú vyššiu budovu Slov.poisťovne a Rozvoja ( smer na Dlhú ulicu).Medzi nimi sa treba dívať pod nohy aby ste vliezli do R-Pubu. Vysvetlila som to dobre, že? A čo sa týka parkovania, hneď vedľa asi 20m je platené parkovisko a neplatené zabezpečia skúsené domáce poraďáčky. Teda aspoň dúfam, že to preveria.
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Takže príde:

GABRIELA, HLINKOVX, Wagner, pepsíková a ešte..........? Napíšte nech vieme aspoň orientačný počet. O pár kusov viac sa k nám vždy zmestí.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
banda, bude sa konať stretko

v R-pube.... 25.10.2008 o 14:00

kto príde, nech dá sem súhlas
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Teraz som sa dozvedela, že ma v budúci týždeň príde navštíviť dcéra s rodinou. Neboli tu už štyri mesiace. Tak sa ospravedlňujem, ale nebudem môcť prísť. Vnučky sa už tešia na starú mamu a ja na nich
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

Takže prídu: GABRIELA,Hlinkovx,pepsíková, karpis, kto sa ešte pridá ku nám?
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

posúvam
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
karpis Pozri príspevok
posúvam
..


ale sa hrnieme...tuším sa nám ujde aj po dve šnicle...teším sa..
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

Dievčence ja prídem ale len na dve hodinky, lebo sa mi nahlásila návšteva tak zjem šnicel a pôjdem domov
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Zdravím všetkých, ktorý v sobotu chcú prísť. Ja som sa dnes vrátila z nemocnice - skolila ma obličková kolika. Dúfam že do soboty sa nič nezmení. Ja zavolám do R-PUBU a zajednám stôl tak pre šiestich. Dúfam že prídu viacerí. Kto nechce prísť na šnicľu prídite aspoň na kávu.

Pekný deň
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ja chcem prísť aj na šnicľu aj na kávičku - len ešte nemám hotovú dph, takže môj príchod je ohrozený, ale urobím pre to všetko čo sa bude dať.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...darujem svoje šnicle,ak sa naše rady rozšíria...


p.s. dph je čo?..robota..a ako taká nemá nožičky a teda určite nikam neujde...tiež potrebuje oddych ..noooooo
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

liba2 Pozri príspevok
Ja chcem prísť aj na šnicľu aj na kávičku - len ešte nemám hotovú dph, takže môj príchod je ohrozený, ale urobím pre to všetko čo sa bude dať.
Však urob koľko stihneš, zvyšok dorobí daňová kontrola
0 0
popstar popstar

popstar je offline (nepripojený) popstar

Ahojte, rada by som sa k vam pridala, zatial som nestihla ani jedno stretnutie, ale mne by to skor vyhovovalo na vecer. Nemozeme ten cas este kustik posunut?
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

No neviem čo by na to povedali cezpoľný,
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

popstar Pozri príspevok
Ahojte, rada by som sa k vam pridala, zatial som nestihla ani jedno stretnutie, ale mne by to skor vyhovovalo na vecer. Nemozeme ten cas este kustik posunut?
Však Ty môžeš prísť aj večer... nikdy nie je určené kedy stretko skončí. Iba kedy začne.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ta zajtra je stretko ..
banda... nie že sa tam nepomestíme
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
takže dnes je stretko...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Hlinkovx Pozri príspevok
takže dnes je stretko...

...šak vieme..len neni kedy písať..to vieš -kaderník,manikér,skúška šiat...poznáš to..
..teším sa na vás.....
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
dajte potom info...

prajem vám pohodu...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Účastníkom želám veľa tém na rozhovor a dlhé stretkovanie. A ak sa zdržíte až do utorka pridám sa k vám aj ja. V utorok idem do Vesteníc a to už je do Prievidze "co by kameňem dohodiu"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať