Zavrieť

Porady

Stravné lístky

Dobry den. Chcem sa spytat co potrebujem na to, aby som si mohla ako zamestnavatel objednat stravne listky. Su potrebne nejake doklady ci zmluva?
Vopred dakujem za odpoved!
Usporiadat
mirčiak mirčiak

mirčiak je offline (nepripojený) mirčiak

Zdravím, môže mi niekto odobriť postup môjho zamestnávateľa? Zamestnanci v danej firme poberajú stravné lístky v hodnote 2,70 čo je minimálna hodnota stanovená zákonom v tomto období. Šéf ale chce hodnotu stravných lístkov znížiť. Môže to urobiť? Iný príspevok na stravu firma nezabepečuje.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

mirčiak Pozri príspevok
Zdravím, môže mi niekto odobriť postup môjho zamestnávateľa? Zamestnanci v danej firme poberajú stravné lístky v hodnote 2,70 čo je minimálna hodnota stanovená zákonom v tomto období. Šéf ale chce hodnotu stravných lístkov znížiť. Môže to urobiť? Iný príspevok na stravu firma nezabepečuje.
Ak hovoríme o stravných lístkov ako gastrlolískoch použiteľných v akýchkoľvek určitých reštauráciách (prípadne obchodoch s potravinami), tak nemôže ich znížiť.
Zníženie by mohol uskutočniť iba vtedy, ak by vám zabezpečil teplé hlavné jedlo, v akejkoľvek hodnote (aj nižšej).
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mirčiak Pozri príspevok
Zdravím, môže mi niekto odobriť postup môjho zamestnávateľa? Zamestnanci v danej firme poberajú stravné lístky v hodnote 2,70 čo je minimálna hodnota stanovená zákonom v tomto období. Šéf ale chce hodnotu stravných lístkov znížiť. Môže to urobiť? Iný príspevok na stravu firma nezabepečuje.
AK by hodnotu znížil, porušil by tým odst. 4 §152 ZP.
0 0
mirčiak mirčiak

mirčiak je offline (nepripojený) mirčiak

Ďakujem veľmi ste mi pomohli.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať