Zavrieť

Porady

Prevádzkový poriadok

Ahoj, hľadám čo by mal obsahovať prevádzkový poriadok pre kaviareň a potraviny.... Už som sa pokúšal hľadať ale nenašiel nič presnejšie (možno aj preto lebo neviem ako to má vyzerať). Takže ak je to tu už spomenuté tak mi prosím, hoďte linky na topic-y ale nie na témy kde je 11 strán a niekde tam mám hľadať... takže napíšte čo by mal prevádzkový poriadok obsahovať a ako ho vytvoriť alebo ukážte nejaký už spravený(pre kaviarne a podobne...).
Vopred ďakujem
Usporiadat
dagy22 dagy22

dagy22 je offline (nepripojený) dagy22

ďakujem veľmi pekne za pomoc!!
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

dagy22 Pozri príspevok
Ahoj, som tu nová a zháňam súrne prevádzkový poriadok na krčmu. Vieš mi pomôcť?
dagy22 Pozri príspevok
ďakujem veľmi pekne za pomoc!!
Už si si našla tu http://www.porada.sk/789225-post37.html
1 0
krissty krissty

krissty je offline (nepripojený) krissty

K ziadosti na hygienu musim prilozit dokumentaciu s opisom cinnosti, ktore su predmetom navrhu....vie mi niekto povedat ako to ma asi vyzerat a akou formou to mam stylizovat....ako list??? alebo jednoducho tam opisat co robime abo sme pizzerka s donaskou....vie niekto helpnut....diky
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Na hygienu si podáš žiadosť o schválenie prevádzky - píšeš to formou krátkeho listu. Je potrebné k tejto žiadosti doložiť prevádzkový poriadok, HACCP, fotokópiu ŽL alebo výpisu z OR, LV alebo nájomnú zmluvu a kolok v hodnote 500,- Sk.
1 0
krissty krissty

krissty je offline (nepripojený) krissty

...no mysimis ja toto vsetko mam len s tou dokumentaciou neviem hnut, mam zl, vypis OR, kopia najomnej zmluvy, doklady o napojeni na vodu a kanalizaciu, pp, haccp aj kolok uz mam uz len tu dokumentaciu sa nejak snazim dokopat do konca ze tam zajtra letim....tak mi skus poradit ako na to...lebo som fakt v koncoch...nemam ani sajnu co tam napisat...uz som myslela ze tam jednoducho opisem prvu stranu PP kde sa pise co sme a co robime, ale ja neviem ci to je prave to, co tam ma byt
0 0
krissty krissty

krissty je offline (nepripojený) krissty

....na hygiene mi dali take vseob.tlacivko ziadosti, takze o to ziadat nemusim len ten opis cinnosti, ktore su predmetom navrhu
0 0
zuzka34 zuzka34

zuzka34 je offline (nepripojený) zuzka34

Obchodné meno, právna forma a sídlo (právnická osoba)
alebo meno, priezvisko a trvalé bydlisko (fyzická osoba):

.................................................. .................................................. .................................................. ....................
.................................................. .................................................. .................................................. ....................
IČO: ................................................. tel. č.: .................................................. ..........

Regionálny úrad verejného zdravotníctva
so sídlom v ...................
ul..........................
...............................





Žiadosť o vydanie rozhodnutia k .................................................. .................................................. ............
Dolupodpísaný(á) .................................................. .................................................. .......................................
(u fyzických osôb dátum narodenia a bydlisko) .................................................. ...........................................
.................................................. .................................................. .......... žiadam Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v ........................ o vydanie rozhodnutia podľa § 13 ods. 4 zákona
č. 355/2007 Z. z. k .................................................. .................................................. ......................................
Opis činnosti, ktorá je predmetom žiadosti .................................................. ..................................................
.................................................. .................................................. .................................................. ...................
.................................................. .................................................. .................................................. ...................
.................................................. .................................................. .................................................. ...................
Prevádzka sa nachádza .................................................. .................................................. ...............................
K žiadosti prikladám doklad o oprávnení na podnikanie vydaný .................................................. ................
Meno, priezvisko a trvalé bydlisko (sídlo) osoby zodpovednej za prevádzkovanie posudzovaných činností
.................................................. .................................................. .................................................. ....................
K žiadosti ďalej prikladám doklady (napr. o objektivizácii zdraviu škodlivých faktorov, prevádzkový poriadok a pod.) .................................................. .................................................. ..........................................
.................................................. .................................................. .................................................. ....................

* Správny poplatok v sume 500,- Sk (priložiť kolok – nenaliepať!)

V ..............................................., dňa ...................................... .................................................. ........
pečiatka a podpis žiadateľa

* Správny poplatok v zmysle zákona č. 145/95 Z. z. o správnych poplatkoch v znení neskorších predpisov.
1 0
krissty krissty

krissty je offline (nepripojený) krissty

....diky zuzka si fakt zlata, ale ja mam normal z hygieny formular len k nemu musim dodat ten opis cinnosti na extra papiery a ten neviem ako mam napisat...
0 0
krissty krissty

krissty je offline (nepripojený) krissty

....co dat do opisu cinnosti????
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
krissty Pozri príspevok
....co dat do opisu cinnosti????
prevádzka pizzérie včetne donášky pizze
0 0
krissty krissty

krissty je offline (nepripojený) krissty

mozem tam napisat ze ziadam o rozhodnutie......... pre prevadzku spolocneho stravovania s tymto opisom cinnosti:
- vyroba pizze
- predaj pizze
- rozvoz pizze
(myslis ze tam mam dat aj predaj napojov a take tie veci po mimo???)
dikycko
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Napiš polopatistický opis čo tam budete robiť,kto a ako poučený to bude robiť,ako sú zabezpečené odpady,s akými pristrojmi to budete robiť,ako ich budete čistiť,ako často.........
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
dopíš tam aj predaj nealkoholických nápojov, alkoholických nápojov /ak budú/, príp. tabak a balené cukrovinky /samozrejme ak to budete mať v sortimente/.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
BXLmiami Pozri príspevok
Napiš polopatistický opis čo tam budete robiť,kto a ako poučený to bude robiť,ako sú zabezpečené odpady,s akými pristrojmi to budete robiť,ako ich budete čistiť,ako často.........
Toto sa do žiadosti nepíše, toto je predmetom prevádzkového poriadku.
0 0
zuzka34 zuzka34

zuzka34 je offline (nepripojený) zuzka34

Asi by som ja zadala nasledovné + činnosti uvedené v živnosti pre danú prevádzku.
Sortiment ponúkaných jedál:
- príprava syrových výrobkov
- príprava mäsových výrobkov
- príprava vyprážaných jedál (polotovary)
- príprava múčnych jedál(polotovary)
- príprava zeleninových šalátov
- príprava príloh(polotovary)
- príprava pizze
- príprava cestovín
- rozvoz pizze na miesto určené zákazníkom
Zariadenie sa ďalej zameriava na predaj kávy, alkoholických a nealko nápojov, teplých nápojov, čapovaného piva, cukroviniek a slaného pečiva v originálnom balení a iného doplnkového sortimentu.
1 0
krissty krissty

krissty je offline (nepripojený) krissty

asik takto???

Vec
Opis činností, ktoré sú predmetom návrhu


Týmto spolu s priloženým formulárom Žiadosti o rozhodnutie na uvedenie priestorov do prevádzky Vás žiadam o vydanie rozhodnutia pre prevádzku spoločného stravovania TONY PIZZA s týmto opisom činností:
-výroba pizze,
-výroba šalátov,
-rozvoz pizze,
-predaj alkoholických a nealkoholických nápojov,
-predaj teplých nápojov,
-predaj nanukov (v letnom období),
-predaj dezertov,
-predaj chuťoviek (tyčinky, arašidy, žuvačky).
1 0
krissty krissty

krissty je offline (nepripojený) krissty

...dikes zuzka....aj vy vsetci....ste super
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ja som to dávala všetko naraz.Ziadosť,kolok,prevádzkový poriadok aj prevádzkové poriadky na jednotlivé prístroje aj zmluvu s firmou na odpady,aj zmluvu s firmou ktorá nám upratuje.Bolo to aspon rýchlo vybavené.
0 0
Lubka25nz Lubka25nz

Lubka25nz je offline (nepripojený) Lubka25nz

Prosim vas, kde by som nasla nejaky vzor NAPOJOVEHO LISTKA?

Dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať