Zavrieť

Porady

Prevádzkový poriadok

Ahoj, hľadám čo by mal obsahovať prevádzkový poriadok pre kaviareň a potraviny.... Už som sa pokúšal hľadať ale nenašiel nič presnejšie (možno aj preto lebo neviem ako to má vyzerať). Takže ak je to tu už spomenuté tak mi prosím, hoďte linky na topic-y ale nie na témy kde je 11 strán a niekde tam mám hľadať... takže napíšte čo by mal prevádzkový poriadok obsahovať a ako ho vytvoriť alebo ukážte nejaký už spravený(pre kaviarne a podobne...).
Vopred ďakujem
Usporiadat
Lubka25nz Lubka25nz

Lubka25nz je offline (nepripojený) Lubka25nz

dakujem, tie som nasla aj ja, ale ja by som skor potrebovala nejaky vzor ako t ma byt spravne. vcera som sa dozvedela, ze by sme mali mat v bare vsetky pochutiny na jednom papieri pomenovane, gramaz a cenu v Sk a v € zaokruhlene na 3 desattinne miesta. tak idem na to, a hned idem prerobit aj napojovy listok. len napriklad nevie, ci pri viedenskej kave mam do NL pisat : Viedenska kava (kava 7 g. , slahacka) 35 Sk/1,16€ atd. a tiez napriklad grog. moze to byt takto? grog (0.04 l um, voda, cukor) 25 Sk/0,83€ dakujem
0 0
Lubka25nz Lubka25nz

Lubka25nz je offline (nepripojený) Lubka25nz

a napriklad caj mame v takej velkej krabici, kde je viac druhov cajov, a napr. cierny ma gramaz 2g. pepermint 1,5 g. mulitivitamin 2,5 g atd. to mam cele vypisat do napojoveho listka?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Prikladám Ti vzor môjho nápojového lístka.
0 0
janulka2107 janulka2107

janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

som vydata mam tri deti
beata86 Pozri príspevok
Mohli by ste nam poslat vzor prevadzkového poriadku na hostinec (krčmu)...?
prosim vas ak mate môzete mi pomôct s prevadzkovym poriadkom baru?? j.urbanikova@centrum.sk ak môzte zaslite mi ho prosim dakujem
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nájdeš tu http:Vzor prevádzkový poriadok zariadenia spoločného stravovania
1 0
emily 2 emily 2

emily 2 je offline (nepripojený) emily 2

účtovnik amater
prosím vás nemáte niekto prevádzkový poriadok pre predajňu farieb a stavebného materiálu , všade nachádzam len stravovanie , kozmetiku, kaderníctvo...
Niečo som skúsila napísať , ale nezdá sa mi to dobré .
Je to len 5 bodov : charakteristika vyk. činnosti, sortiment tovaru ,skladovanie tovaru, bezpečnosť pri práci a poskytnutie prvej pomoci - všetko je na 1 A4.

A ešte by ma zaujímalo, keď sa niečo zmení v prev. poriadku ( napr. rozšírime sortiment tovaru, začneme farby miešať ) - či sa dáva nová žiadosť a nový kolok .

vďaka
emily
0 0
m.urbanova m.urbanova

m.urbanova je offline (nepripojený) m.urbanova

Dobrý deň, vie mi niekto poradiť alebo poslať prevádzkový poriadok pre pneuservis?
0 0
m.urbanova m.urbanova

m.urbanova je offline (nepripojený) m.urbanova

m.urbanova Pozri príspevok
Dobrý deň, vie mi niekto poradiť alebo poslať prevádzkový poriadok pre pneuservis?
vie mi niekto poradiť?
0 0
zuzicaa zuzicaa

zuzicaa je offline (nepripojený) zuzicaa

Ahojte, prepacte.. nemohol by mi nikto poslat vzor na prevadzkový poriadok kaviarne?? nikde som to tak podrobne nenasla a ak by ste mi mohli poradit co vsetko by som potrebovala este na hygienu a v celku aby som to mohla otvorit.. dakujem elmi pekne..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozri
http://www.porada.sk/t7104-obchod-s-...i-a-haccp.html
1 0
Marikal Marikal

Marikal je offline (nepripojený) Marikal

Predaj nábytku na mieru.
Ak treba, tak vypracujem.
0 0
Bloodymary Bloodymary

Bloodymary je offline (nepripojený) Bloodymary

začínajúca podnikateľka...t.j. chaos sám:-) ...viac
Nemáte niekto skúsenosť s prevádzkovým poriadkom pre abmulantý predaj alkoholických a nealkoholických nápojov?Trápim sa s tým už nejakú tú dobu, ale netuším ako tam mám rozpísať časť o skladovaní...dík za pomoc
0 0
WWW.SIBI.SK WWW.SIBI.SK

WWW.SIBI.SK je offline (nepripojený) WWW.SIBI.SK

zdravim...otváram teraz taky pub a potrebujem vyhotovit nejaký prac.poriadok na prevádzke ...môže mi niekto pomôcť??
0 0
Majka55 Majka55

Majka55 je offline (nepripojený) Majka55

ahooj som tu nova a potrebujem surne zohnat prevadzkovy poriadok pre restauraciu. Vie mi niekto pomoct?
0 0
Daphne02 Daphne02

Daphne02 je offline (nepripojený) Daphne02

ahojte..otváram teraz bar a vypracovavam prevádzkový poriadok, neviem si rady s vyrobnými postupmi haccp.... vie mi niekto pomôcť??....príp.poslat nejaky prevadzkovy na bar, kaviaren s rychlym obcerstvenim. Velmi pekne dakujem
0 0
Antje Antje

Antje je offline (nepripojený) Antje

Dobrý deň, práve spracovávam prevádzkový poriadok alebo správnejšie Zásady správnej výrobnej praxe, len mám problém s metrologickým programom - čo do neho dať a a aj s popisom výrobkov čo má obsahovať. Neviete mi pomôcť ? Ďakujem Anita
0 0
Jarka538 Jarka538

Jarka538 je offline (nepripojený) Jarka538

Ahoj Anita, vypracovávam prevádzkové poriadky a systémy HACCP, mám na túto prácu certifikát a niekoľkoročnú prax.
Číslo mob. tel. 0904 242 804
0 0
pekár1 pekár1

pekár1 je offline (nepripojený) pekár1

Potrebujem aj ja HACCP na pekaren
0 0
gabriess gabriess

gabriess je offline (nepripojený) gabriess

prev. poriadok na miesanie autolakov,farby-laky?ma s tým niekto skúsenosti?vdaka
0 0
Jarka538 Jarka538

Jarka538 je offline (nepripojený) Jarka538

Ahoj Janka !
Cena za vypracovanie prevádzkového poriadku je 80,-€ a za systém HACCP je 170,-€.
Ahoj, Jarka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať