Zavrieť

Porady

neurolog - co ma čaka?

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Som objednaná neurologovi - prvý krát, prosím čo ma tam čaká? aké je to vyšetrenie? na čo nemám zabudnúť ? idem tam na odporúčanie internistu.
Usporiadat
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

no mám zavolať lekárovi že v nemocnici je natočené EEG a on tam má prísť, potom u neho v ambulancii mi povie........štandardný postup, no pre mňa nepochopiteľný. niekedy by som dala na pol roka živn. list tým múdrym sestričkám, a na uživte sa.......
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Nika Pozri príspevok
a potom sa čuduješ, že ťa bolí hlava......
ja viem...ale povedzte mi vy, vy sa viete uvolniť? úplne super uvolniť? ja nie.....ja stále premýšľam, čo ako , ako lepšie, raz ma z toho asi porazí.....
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Pohar Pozri príspevok
ja viem...ale povedzte mi vy, vy sa viete uvolniť? úplne super uvolniť? ja nie.....ja stále premýšľam, čo ako , ako lepšie, raz ma z toho asi porazí.....
hmm celkom sa mi to darí.... treba si určiť priority.....
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Pohar Pozri príspevok
ja viem...ale povedzte mi vy, vy sa viete uvolniť? úplne super uvolniť? ja nie.....ja stále premýšľam, čo ako , ako lepšie, raz ma z toho asi porazí.....
´Ja som ešte pred rokom tieť pristupovala k životu takým štýlom ako Ty, potom ma "porazilo" /nie doslovne, ale zlyhali mi obličky/ a vtedy som si povedala, že v živote sú aj dôležitejšie veci a keď nejde o život /čo mne išlo/ tak nejde o nič. Prestala som sa trápiť nad neriešiteľnými problémami, prestala som riešiť veci, ktoré neviem ovplyvniť a začala som sa zaoberať aj sama so sebou. Ktosi ma v živote naučil, že v prvom rade musím mať rada samú seba a potom môžu prísť na rad tí druhí.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

mysimis Pozri príspevok
´Ja som ešte pred rokom tieť pristupovala k životu takým štýlom ako Ty, potom ma "porazilo" /nie doslovne, ale zlyhali mi obličky/ a vtedy som si povedala, že v živote sú aj dôležitejšie veci a keď nejde o život /čo mne išlo/ tak nejde o nič. Prestala som sa trápiť nad neriešiteľnými problémami, prestala som riešiť veci, ktoré neviem ovplyvniť a začala som sa zaoberať aj sama so sebou. Ktosi ma v živote naučil, že v prvom rade musím mať rada samú seba a potom môžu prísť na rad tí druhí.

....týmto štýlom si moja švagriná uhnala stratu sluchu - na jednom uchu, ale poučila sa....
Naposledy upravil Nika : 11.10.07 at 16:36
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Nika Pozri príspevok
....týmto štýlom si moja švagriná uhnala stratu sluchu - na jednom uchu, ale poučila sa....
Vieš Nika, ono je to asi stále tak, že sa učíme na vlastných chybách.....žiaľ
0 0
jasmine3 jasmine3

jasmine3 je offline (nepripojený) jasmine3

Nemaj obavy ja už mám operáciu chrbtice za sebou a už mi nič nie je hned po operácii som isla domou takže som tam nebola ani 24 hodín.... nembooj bude dobre ako sa len da
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ak si neurčíš priority alebo ak naozaj nevieš svoj spôsob na uvoľnenie tak ozaj potrebuješ pomoc. Neber to na ľahkú váhu a skús si povedať že život máš len jeden a nič iné nieje podstatnejšie ako ho prežiť...

Sama som tiež bola asi taká, že som robila 100 vecí naraz. Potom prišli choroby, operácie a doteraz sa nie a nie vymotať, preto Ti radím, ak ešte môžeš tak sa chop brzdy a začni myslieť aj na seba, alebo LEN na SEBA
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať