Zavrieť

Porady

Víkendový pobyt

Ahojte !chcem manželku prekvapiť víkendovým pobytom v nejakom rekreačnom alebo rehabilitačnom zariadení našiel som veľa ponúk ale chcel by som počuť skúsenosti niekoho,kto má už niečo také za sebou vopred Vám ďakujem
Usporiadat
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

V Avene som bola, je tam super,ale teraz som chcela vyskúšať Nimnice.
0 0
bozena67 bozena67

bozena67 je offline (nepripojený) bozena67

Odporúčam - víkendový pobyt Hotel Jantár Dudince - plná penzia - výborne varia, 25m bazén k dispozícii od 7,00 - 22,00, posilňovňa, spoloč.miestnosť, dobrá cena a čistučko. - Strávila som s rodinou príjemnú Veľkú noc.
0 0
Alena19 Alena19

Alena19 je offline (nepripojený) Alena19

Vrelo po osobnej skúsenosti odporúčam Relax htl. Avena v Liptovskom Jáne. Krásne prostredie, milý presonál, všetky procedúry aj bazév v hoteli a čo je dôležité taktiež nízka cena a dokonca momentálne ponúkajú výrazné jarné zľavy.
0 0
pospo pospo

pospo je offline (nepripojený) pospo

Velmi pekne a stylove ubytovanie akurat na romanticky vikend najdes na najslovenska.sk v presovskom kraji. Vola sa to penzion ranc a interier je super zariadeny. Je to v okoli Popradu
0 0
Maaaria Maaaria

Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

skuste pozriet aj sem
www.hotelflora.sk
0 0
bozena67 bozena67

bozena67 je offline (nepripojený) bozena67

Strávili sme víkendový pobyt v Hoteli Jantár v Dudinciach. Boli sme veľmi spokojní. Odporúčam.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

vrelo odporúčam hotel kontakt, vynikajúci wellnes svet, hotel čistučký, výborná kuchyňa a milý personál. krásne prostredie. nachádza sa v starej lesnej.
0 0
martina2111 martina2111

martina2111 je offline (nepripojený) martina2111

z vlastnej skúsenosti odporúčam:
hotelparadiso.sk alebo avena.sk ,robia víkendové pobyty za suprové ceny
cenovo prístupné, milý personál, možnosti výletov do okolia
0 0
pcgambler pcgambler

pcgambler je offline (nepripojený) pcgambler

My sme boli zas v Piešťanoch - Hotel Máj wwwhotelmajsk. Perfektné služby a strava. Personál naozaj milý. Boli sme na wellness pobyte. Mali sme kopu procedúr. Hotel nie je luxusný, ale cítili sme sa veľmi dobre.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

bony-p Pozri príspevok
Ahojte !chcem manželku prekvapiť víkendovým pobytom v nejakom rekreačnom alebo rehabilitačnom zariadení našiel som veľa ponúk ale chcel by som počuť skúsenosti niekoho,kto má už niečo také za sebou vopred Vám ďakujem
....doporucujem hotel Panorama v Rychnove nad Kneznou CR, maju vikendove balicky, my sme mali v cene Bajecny vikend ranajky dva krat predjedlo, vecera a dezert, masaz alebo sauna, 1 hodina bazenu a virivky len pre nas, okolie je krasne, maju uzasne drevene ihrisko pre deti, v okoli mnozstvo zamkov na vylety.

...na Slovensku odporucam hotel Hubert a odtial si odskocit do uzasnych kupelov v Hoteli Permon (byvanie tam neoporucam, znami boli znacne rozcarovani, ale saunovy svet je super)

...hotel Therm v Dunajskej Strede a Afrodita v Rajeckych su vraj tiez super, tieto neviem odporucit z vlastnej skusensti, len z referencii
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Dobrý deň, nemá ešte niekto typ na nejaký lacnejší víkendový pobyt? Vyskúšali sme podľa predchádzajúcich príspevkoch vík.pobyt v hoteli Váh v Piešťanoch a v Avene Liptovský Ján. Oba boli super, a chceli by sme ešte skúsiť iné miesta. Ďakujem.
Naposledy upravil Iwett : 23.06.09 at 09:17
0 0
tuha tuha

tuha je offline (nepripojený) tuha

ckwellness.sk ma to moja priatelka ale ma vynikajuce ceny,lepsie ako v samotnych hoteloch!
0 0
amakov amakov

amakov je offline (nepripojený) amakov

naši známi strávili víkendový pobyt v hoteli Praha v Trencianskych Tepliciach s balickom služieb s možnosťou doplnenia služieb p.p. a boli nadšení,cena bola prijateľná
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Ďakujem, vyskúšame....idem mrknúť na tie stránky
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

amakov Pozri príspevok
naši známi strávili víkendový pobyt v hoteli Praha v Trencianskych Tepliciach s balickom služieb s možnosťou doplnenia služieb p.p. a boli nadšení,cena bola prijateľná
Ďakujem za tip, víkendový pobyt v hoteli Praha bol supeer...
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Viete mi doporučiť aj niečo na východnom slovensku? Potrebujeme sa tam zdržiavať v okolí Košíc a zároveň by sme to využili na takýto 3-4 dňový pobyt. Napr. kúpele štós? máte s nimi skúsenosti? Mne to nič nehovorí... Alebo niečo iné pri Košiciach. Ďakujem pekne.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Nikto na východe neodpočíva? Všetci len robia ...?
Východniari, ozvite sa. Ďakujem
0 0
ludoja ludoja

ludoja je offline (nepripojený) ludoja

vyskusajte mojho zamestnavatela, relaxos.sk. Je tam aj porovnanie hotelov/pobytov podla roznych kriterii a recenzie uzivatelov.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať