Zavrieť

Porady

reinstlacia windowsu a zalohovanie

viem ze to bolo pisane asi sto krat ale nikde som nenasiel ako reinstalovat windows tak aby mi ostali moje dokumenty po naformatovani...viem ze sa to da robit s cd ale mam tolko hudby ze cdcka by to nezvladly teda v respektive nemam tolko cd-cok ani casu..nemam ani 2 harddisky len jeden cize si nemam kde zalohovat suboru...preto sa chcem spytat ze ci sa to neda nejakym inym sposobom urobit.....za pomoc vopred dakujem
Usporiadat
google google

google je offline (nepripojený) google

mozno keby si si to ulozil niekde na FTP priestor,ten ma kapacitu dost velku, su na to aj rozne FTP free priestory alebo ti ten priestor niekto zapozicia, napriklad kamos, kym si to nepreinstalujes a potom len z FTP natiahnes naspat do |PC


pre
LaCi_KE
0 0
garganel4 garganel4

garganel4 je offline (nepripojený) garganel4

ja si myslim,že by sa oplatilo porozmyslat nad investiciou do externeho HDD je to vynikajuca vec a ked mas vela hudby využil by si ho
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
garganel4 Pozri príspevok
ja si myslim,že by sa oplatilo porozmyslat nad investiciou do externeho HDD je to vynikajuca vec a ked mas vela hudby využil by si ho
Teraz som pozrel - v AGEMe majú 160 GB externý USB harddisk za 2.221,- SK.

Otázka znie : majú tvoje nahrávky cenu 2.221,- Sk ?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
chlap Pozri príspevok
Teraz som pozrel - v AGEMe majú 160 GB externý USB harddisk za 2.221,- SK.

Otázka znie : majú tvoje nahrávky cenu 2.221,- Sk ?
Podla mna, hudba, ktora sa neda inak zohnat, moze mat pre zberatela vyssiu hodnotu.
Podla mna treba mat jedinecne veci pozalohovane - napr. rodinne fotografie, videa a pod.
0 0
ali_m ali_m

ali_m je offline (nepripojený) ali_m

chlap Pozri príspevok
Teraz som pozrel - v AGEMe majú 160 GB externý USB harddisk za 2.221,- SK.

Otázka znie : majú tvoje nahrávky cenu 2.221,- Sk ?
Externy HDD nemusi služiť iba na archivaciu nahravok - ide iba o dočasne riešenie k preinštalácii. Takže tá cena a jej porovnanie s hodnotou nahravok nie je namieste. Po preinštalovaní systému ho môžeš používať na všetko možné so všetkými výhodami čo externý HDD dáva .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať