Zavrieť

Porady

Filmy z internetu

Počula som,že si mládež bežne sťahuje filmy z internetu zdarma. Mohol by mi niekto poradiť ako na to ? Ďakujem.
Usporiadat
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Možno táto otázka je mimo témy, a možno sa týka tiež internetu, ale poradte mi či mám 12 r. vnukovi kúpiť hru PSP. Ved v triede to už majú dvaja spolužiaci a on to musí mať tiež. Teda už to má v hlave a on to chce a basta. Len samotné PSP stojí okolo 8 tisíc, čiže je to dosť drahé.
A k tomu je už aj závislý na tých počítačoch. Dakujem
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
adi11 Pozri príspevok
Možno táto otázka je mimo témy, a možno sa týka tiež internetu, ale poradte mi či mám 12 r. vnukovi kúpiť hru PSP. Ved v triede to už majú dvaja spolužiaci a on to musí mať tiež. Teda už to má v hlave a on to chce a basta. Len samotné PSP stojí okolo 8 tisíc, čiže je to dosť drahé.
A k tomu je už aj závislý na tých počítačoch. Dakujem
Co je PSP? Myslis tym hraciu konzolu? Nikdy v zivote by som take daco nekupil. Hry mozno hrat na PC.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Ale chlapec to chce hrať cez prestávku v škole. A PSP sa dá využiť aj inak. Napr. na pozeranie filmov, pripojenie na internet...
Šikovný darček na vianoce.
Play Station Portable
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

adi11 Pozri príspevok
Možno táto otázka je mimo témy, a možno sa týka tiež internetu, ale poradte mi či mám 12 r. vnukovi kúpiť hru PSP. Ved v triede to už majú dvaja spolužiaci a on to musí mať tiež. Teda už to má v hlave a on to chce a basta. Len samotné PSP stojí okolo 8 tisíc, čiže je to dosť drahé.
A k tomu je už aj závislý na tých počítačoch. Dakujem
Ako ekopo napísal, je to teraz dosť moderné medzi deťmi. Ak na to finančne máš, tak mu to kúp. Len treba rátať s tým, že hry tiež niečo budú stáť - jedna hra cca. 900 - 2000 SKK. Takže kúpa PSP nie je konečná investícia. Ak to bude mať, určite bude medzi spolužiakmi "IN" alebo "COOL".

My máme klasický PS one, ten pôvodný, už mnoho rokov a sem tam si syn (13) na ňom zahrá.

Ale pozri inzeráty, z druhej ruky sa dá kúpiť o pár tisíc lacnejšie, niekedy aj s hrami (aj my ten náš kúpili tak). Na stránke avíza som ich videl už za 5-6 tisíc.

Pokiaľ na to finančne nemáte, alebo je to pre vás dosť drahé, tak mu to vyhovorte.
0 0
g-vision.sk g-vision.sk

g-vision.sk je offline (nepripojený) g-vision.sk

Jednoducho chce byt IN. Chlapcenska prestiz, no nie?
FTS
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Veď ani matka s tým nesúhlasí, ale vianočný darček si vyhliadol on, čo už s ním a hlavne ho to strašne baví.
0 0
g-vision.sk g-vision.sk

g-vision.sk je offline (nepripojený) g-vision.sk

Ale ako je vyssie napisane, .....taktiez by som odporucal pozriet sa do inzeratov na nieco zachovale (hoci uz pouzivane). Ono je to taka COOL narazovka..
FTS
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

adi11 Pozri príspevok
Veď ani matka s tým nesúhlasí, ale vianočný darček si vyhliadol on, čo už s ním a hlavne ho to strašne baví.
Väčšinou sú rodičia proti takýmto želaniam ratolestí. Ale ruku na srdce, nemajú aj dospelí rôzne túžby niečo si kúpiť, po čom strašne túžia, len je im ľúto vyhodiť za to peniaze (ja nie som výnimka).

Tak prečo by sa aj dieťaťu nemohol splniť taký sen, ak sú rodičia (alebo častejšie starí rodičia ) ochotní a schopní mu to kúpiť. A navyše, tie hry sa tiež dajú kúpiť z druhej ruky, či decká si ich v škole aj vymieňajú. V BA existuje jeden taký obchod, vlastne bazár s hrami na PC, PS a rôzne iné konzoly, kde ich dostať z druhej ruky aj za polovičnú cenu (je to na Heydukovej ulici).

Jasné, že keby chcel bicykel za 60.000, tak to mu hneď z hlavy deletnem.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Chobot Pozri príspevok
Väčšinou sú rodičia proti takýmto želaniam ratolestí. Ale ruku na srdce, nemajú aj dospelí rôzne túžby niečo si kúpiť, po čom strašne túžia, len je im ľúto vyhodiť za to peniaze (ja nie som výnimka).

Tak prečo by sa aj dieťaťu nemohol splniť taký sen, ak sú rodičia (alebo častejšie starí rodičia ) ochotní a schopní mu to kúpiť. A navyše, tie hry sa tiež dajú kúpiť z druhej ruky, či decká si ich v škole aj vymieňajú. V BA existuje jeden taký obchod, vlastne bazár s hrami na PC, PS a rôzne iné konzoly, kde ich dostať z druhej ruky aj za polovičnú cenu (je to na Heydukovej ulici).

Jasné, že keby chcel bicykel za 60.000, tak to mu hneď z hlavy deletnem.
Hm...takze bicykel za cenu PSP (8 tisic) uz nie je in? Za hodnotu hier treba kupit oblecenie a zo sportu bude mat ...............ach trepem. Sportovat a byt na cerstvom lufte uz nie je in.
Len tak mimochodom, ze 8 litrov sa da kupit slusny digi fotak.
Alebo co tak si na PSP vybrigadovat. Tak spozna hodnotu, co stoji taka sranda, ze o 3 roky bude out.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Je to pravda, že deťom by sa sny mali plniť, a ešte ked si pomyslím, že kolko my starí rodičia prefajčíme, tak čo to je 8 tisíc ?
Horšie je, že v NR sú tie hry vypredané a bojim sa to cez inzerát alebo pod rukou. Ešte sa to dá aj objednať a tuším to aj tak spravím.
Vnuk ma ubezpečil, že na hry má našetrené ale 4 tis., už má aj vyhliadnuté ešte ani nemá PSP, ale on vie, že babka to nejako finančne zvládne / musí /. No už ho vidím ako bude vyzerať jeho učenie potom
0 0
g-vision.sk g-vision.sk

g-vision.sk je offline (nepripojený) g-vision.sk

Chobot Pozri príspevok
Jasné, že keby chcel bicykel za 60.000, tak to mu hneď z hlavy deletnem.
Kolegov 11 syn rocny chcel na Vianoce laptop.. tak mu to rychlo z hlavy deletol
FTS
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ešte som zabudla, že on ako 4 ročný začínal na počítačoch, tak neni čudo, že ho to tak baví
no ale čo bude chcieť o rok ? len aby ho ten šport-hokej čo hrá neprestal
baviť
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

duves Pozri príspevok
Hm...takze bicykel za cenu PSP (8 tisic) uz nie je in? Za hodnotu hier treba kupit oblecenie a zo sportu bude mat ...............ach trepem. Sportovat a byt na cerstvom lufte uz nie je in.
Len tak mimochodom, ze 8 litrov sa da kupit slusny digi fotak.
Alebo co tak si na PSP vybrigadovat. Tak spozna hodnotu, co stoji taka sranda, ze o 3 roky bude out.
12 ročný ešte nemôže brigádovať.

A s tým bicyklom si ma zle pochopil. Nešlo o bicykel, ale o prehnanú cenu vytúženej veci. Keby chcel terénny bicykel, tak mu kúpim aj za 10.000.

Videl si film Pelíšky? Keď major Šebek (hral ho Miroslav Donutil) kúpil svojmu synovi čižmy. Ten strašne túžil po takých kovbojských a je strašne sklamaný, že v krabici nájde ruské kozačky (obrázok).
Naposledy upravil Chobot : 23.10.07 at 10:16
0 0
Newww Newww

Newww je offline (nepripojený) Newww

Človek
Fiha toto je tema o stahovani filmov alebo o filmoch ako takych .........
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
adi11 Pozri príspevok
Možno táto otázka je mimo témy, a možno sa týka tiež internetu, ale poradte mi či mám 12 r. vnukovi kúpiť hru PSP. Ved v triede to už majú dvaja spolužiaci a on to musí mať tiež. Teda už to má v hlave a on to chce a basta. Len samotné PSP stojí okolo 8 tisíc, čiže je to dosť drahé.
A k tomu je už aj závislý na tých počítačoch. Dakujem
A ty ho chceš ešte v tom podporovať ??????????....to sa ti teda veľmi čudujem......aby si si to neskôr nevyčítala, keď bude neskoro....všetko má svoje hranice a využívanie voľného času 12 r. dieťaťa treba regulovať........takže ja na tvojom mieste určite NIE...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Chobot Pozri príspevok
12 ročný ešte nemôže brigádovať.).
Ale moze doma pomahat.
Chobot Pozri príspevok
A s tým bicyklom si ma zle pochopil. Nešlo o bicykel, ale o prehnanú cenu vytúženej veci. Keby chcel terénny bicykel, tak mu kúpim aj za 10.000. ).
Tak to nie je ziadne terno. Horak za 10 litrov. Ale 12-rocnemu postacuje.
Chobot Pozri príspevok
Videl si film Pelíšky? Keď major Šebek (hral ho Miroslav Donutil) kúpil svojmu synovi čižmy. Ten strašne túžil po takých kovbojských a je strašne sklamaný, že v krabici nájde ruské kozačky (obrázok).
Videl, paradny film. Myslim, ze to boli boty co fasovali lampasaci. Major Šebek jedny usetril a myslel, ze urobi chlapcovi radost. No proste dojal ho k slzam.

jess Pozri príspevok
A ty ho chceš ešte v tom podporovať ??????????....to sa ti teda veľmi čudujem......aby si si to neskôr nevyčítala, keď bude neskoro....všetko má svoje hranice a využívanie voľného času 12 r. dieťaťa treba regulovať........takže ja na tvojom mieste určite NIE...
Uz som myslel, ze som nejaky spiatocník. Tak fajn.
Suhlasim.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

adi, ak to PSP chceš pre tohoto vnúčika:
adi11 Pozri príspevok
dajte mi normalnu stranku
adi11 Pozri príspevok
prepačte - to len môj 12 ročný vnuk si chcel stiahnuť film 300 - ale bol velmi unavený z hokeja, tak sa zlostil , že to nejde len tak rýchlo ako si on predstavoval
tak preňho asi radšej niečo iné...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

[SEARCH][/SEARCH]
Lahko sa niekomu hovorí, že radšej niečo iné. A ešte lahšie tomu kto nevie čo je to mať hyperaktívne dieťa s lahkou mozgovou disfunkciou.Tie deti musia stále niečo robiť, zato aj chodí na hokej a neustále je v pohybe.
Našťastie sa učí zatial dobre,a páli mu to. No a koníčka má počítače a hokej. Rada by som počula názor nejakého pedagoga, či tá hra PSP bude zvyšovať len závislosť na PC a pod.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
adi11 Pozri príspevok
Lahko sa niekomu hovorí, že radšej niečo iné. A ešte lahšie tomu kto nevie čo je to mať hyperaktívne dieťa s lahkou mozgovou disfunkciou.Tie deti musia stále niečo robiť, zato aj chodí na hokej a neustále je v pohybe.
Našťastie sa učí zatial dobre,a páli mu to. No a koníčka má počítače a hokej. Rada by som počula názor nejakého pedagoga, či tá hra PSP bude zvyšovať len závislosť na PC a pod.
Aj ja mám hyperaktívneho 9-ročného syna, ale búšenie do PSP (uvádzaš závislosť od 4 rokov !!!) nie je vhodné odventilovanie hyperaktivity. Fyzický pohyb schvaľujem...

... a ten digitálny fotoaparát sa mi páči pre 12-ročného chlapca...a následne napr. : úprava fotiek na PC a fotomontáže...hm, to je aj užitočné a tiež by sa nenudil a ako podľa tvojho písania vidno, je dosť netrpezlivý, ale splniť mu všetko, čo si zmyslí nie je podľa mňa vhodné....
....a ja chcééééém nový byt.....ktorá babka mi to splní????? ....toto je môj posledný príspevok v tejto téme, pretože je
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dakujem Vám za rady i iné nápady ako PSP, len mu to nejako vytlcť z tej hlavy a prepačte trochu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať