Zavrieť

Porady

Bezpečnostné vesty - povinná výbava motorového vozidla

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viete o tom , že od 1.marca 2005 vstupujue do platnosti vyhláška , že každé motorové vozidlo musí mať povinne vo výbave - bezpečnostnú vestu ?
Usporiadat
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

luba3
My sme kúpili v BAUMAXE-ružovú,pretože to bol v Žiline jediný obchod,kde ich 28.2.05 ešte mali.
V Ziline maju oranzove v zeleziarstve) pri Zivnostenskom urade.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Evanka
V Ziline maju oranzove v zeleziarstve) pri Zivnostenskom urade.
Evanka, prosím ťa, kde na Kmeťovej ul. je Železiarstvo? Veď ŽU patrí pod Okr.úrad.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

ondrejvla
Evanka, prosím ťa, kde na Kmeťovej ul. je Železiarstvo? Veď ŽU patrí pod Okr.úrad.
Je to na Predmestskej (vypadovka na Martin). Myslim, ze je tam prestahovane aj Zivnostenske oddelenie. Si zo ZA?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Čo som ja zachytil,ešte má vyjsť vyhláška kde bude uvedené akej farby má byť tá vesta.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Evanka
Je to na Predmestskej (vypadovka na Martin). Myslim, ze je tam prestahovane aj Zivnostenske oddelenie. Si zo ZA?
Ahá, až teraz som si uvedomila, že Živnostenské je presťahované z Okr.úradu na Predmestskú! Áno som zo ZA, a zdravím všetkých Poraďákov zo ZA, ale nielen ich.
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

tak vie už niekto akú farbu budú akceptovať??? Kolega mi práve doniesol žltozelenú a teraz neviem či to nemám ísť vrátiť kým sa dá...
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
V Ziline budu zltozelene akceptovane urcite
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

skusme sledovat stranku www.vesty.sk
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

shaman a to máš odkial??
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Katty
shaman a to máš odkial??
Vsak v Ziline je vsetko zltozelene - stlpy, trolejbusy, futbalisti.. ; )
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

shaman oki
0 0
luba3 luba3

luba3 je offline (nepripojený) luba3

Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac
Ale si ma potešil ja som Žilinčanka,ale žltozelené som nikde nevidela,určite by ich mali vyrábať špeciálne pre vodičov nášho mesta.
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Zita5
Viete o tom , že od 1.marca 2005 vstupujue do platnosti vyhláška , že každé motorové vozidlo musí mať povinne vo výbave - bezpečnostnú vestu ?
Já som si ju radšej kúpil. Ani tak nejde o to kedy bude vyhláška v platnosti, ale predsa len to zvyšuje ochranu na ceste. Avšak najviac ma na tom štve to, že to je pravdepodobne zase "neikoho kšeft".
Ak sa na tie vesty pozrieme (z čoho sú urobené a ako a k tomu MOC), nemôžem si pomôcť, zase niekto prišiel - a dalej aj príjde ľahko k peniazom. Podľa mňa je na tom prirážka "ako prasa!"
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

klocek za 129sk ich majú v tescu
0 0
vicky vicky

vicky je offline (nepripojený) vicky

Katty
klocek za 129sk ich majú v tescu
Su urcite aj lacnejsie vesty, aj ked tych 129 Sk nie je vela. Ale v Tescu vydavaju zle blocky, takze radsej by som to kupovala niekde inde. :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Já som kúpila v potravinách Jednoty za 105,- Sk kričiace zelené .
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

no práve zelené žlté..... zákonom stanovená "je resp. bude" oranžová, tak to bolo v návrhu a navyše v okolitých štátoch je už oranžová v platnosti, preto neriskujem platiť za niečo čo môžem potom zahodiť a kupovať zas dalšiu...
0 0
Origos Origos

Origos je offline (nepripojený) Origos

U nás to bude platiť až od 1.1.2006.

Povinná výbava, farba oranžová!! - ale v okolitých štátoch to platí už od 1.3.2005...
0 0
Lenka Lenka

Lenka je offline (nepripojený) Lenka

som "blazniva" baba, milujuca zivot a svoju rodinku:))))) ...viac
........oranzova????????? mame kupenu zltu.........dostanem za to pokutu???!! ozaj za hranicami je aka farba? tiez oranzova????
0 0
Natka Natka

Natka je offline (nepripojený) Natka

... a na aký účet dávate v PÚ tieto prenádherné vesty? Do 501 či do 518?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať