Zavrieť

Porady

odhlasenie auta help

Neviem ako odhlasit auto. Predal som ho bez odhlasenia s tym ze ho odhlasim neskor spolu s novym majitelom, ktory je z ineho kraja. Lenze ten mi nedviha mobil. Cenu auta mi vyplatil. Ma papiere od auta. Bola spisana aj kupno predajna zmluva(perom, moj OP, OP noveho drzitela, cena, a udaje auta).
Mam nejaku sancu odhlasit auto? Nechcel by som mat neskor neprijemnosti, pretoze auto je stale na moje meno. Za kazdu radu dik.
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

klaudia Pozri príspevok
Ahojte, prosim o radu.. odhlasujem auto z DU - predali sme ho.. Na drsr je vzor tlaciva o zaniku danovej povinnosti k dani z MV, tam je lehota oznamenia do 30 dni od zaniku danovej povinnosti. Staci vyplnit len toto tlacivo? Nepotrebuju pridat kopiu tech.preukazu? A ako budem postupovat pri plateni vypocitanych stvrdrocnych preddavkou dani z MV? Platim do konca roka aj za toto auto? Potom mi to vratia? Treba napisat aj ziadost o vratenie pomernej casti zaplatenej dane, lebo to v tlacive o zaniku dan.povinnosti nie je uvedene..
Stačí vyplniť tlačivo. Preddavky budeš platiť v nezmenej výške.
0 0
klaudia klaudia

klaudia je offline (nepripojený) klaudia

Dakujem. A mam poziadat aj o vratenie pomernej casti zaplatenej dane?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

klaudia Pozri príspevok
Dakujem. A mam poziadat aj o vratenie pomernej casti zaplatenej dane?
Nie, pretože daň si ešte nezaplatila, to, čo platíš sú len preddavky na celkovú DP roku 2008.
0 0
SISI.SISI SISI.SISI

SISI.SISI je offline (nepripojený) SISI.SISI

Prosím o radu. Ak predáva s.r.o. osobné auto zaradené v majetku, vystaví faktúru a PPD, priloží kúpno-predajnú zmluvu. Musí si v dokladoch založiť aj kópiu technického preukazu, kde je zapísaný nový majiteľ? Ak ano, čo v prípade, ak toto auto nový majiteľ hneď predal a tak nie je v TP jeho meno, ale meno tohto tretieho majiteľa?
0 0