Zavrieť

Porady

odbornejšie príspevky

Každý potrebuje poradiť. Mne sa však zdá, že odpovede sú neprofesionálne.Odpoveď ja si myslím, a ja to robím takto a neviem či správne, sa mi zdá čudná. Každému by pomohli odpovede typu: v tom a v tom zákone a § a odstavci sa o tomto píše tak a tak a musí sa to robiť tak. Robím účtovníctvo 30 rokov. Samozrejme , že to musím vedieť. Ani sa nečudujem, keď niečo nevieme. Čudujem sa len odvážnym, čo nepochopili aké je to vážne a aké to má dôsledky. A nevedieť ani priebežné položky v JÚ, alebo odpisy to už hraničí s veľkým sebavedomím a žiadnymi znalosťami. Možno sa niekto urazí, ale múdry sa chytí zákonov a bude študovať a študovať .
Usporiadat
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
abel Pozri príspevok
Zrejme by nezaškodilo pozrieť si bod 8 Etikety
Kto to len bol jej tvorcom?
bod 8 som si schválne kukla. ale mne sa páčia a vyjadrujú moju náladu
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
smith Pozri príspevok

A dnes mne ani internet nepraje, je pomalý ako slimák, ktorý trpí artroskopickou chorobou klbov, alebo reumou.
Zolle, povedala by som, že nie internet je pomalý, ale porada je dnes akási pomalá, pretože iné stránky naskakujú ostošeť. Nebude to tou Richardovou úpravou serveru?
fakt plodná diskusia. Spodniaková by mala dostať vyznamenianie za to odľahčenie okolo DPH-čky

doplním, pretože som objavila Richardovú založenú tému Pomala Porada a už viem, prečo je pomalá etc. ......
Naposledy upravil cactus : 21.10.07 at 17:44
0 0
symona symona

symona je offline (nepripojený) symona

aj samostatne aj zárobkovo činná ...viac
Vrátila som sa k Porade po viac ako troch hodinách a zistila som, že svojou nevedomosťou som rozprúdila celkom živú debatu o význame slovíčok a dopĺňaní vhodných písmeniek a verte mi, že som sa naozaj dobre pobavila. Aj keď sa veľa z nás nepozná zoči-voči, myslím si, že veľa nás je rovnakej krvnej skupiny. A to ma teší. A najviac zo všetkého sa mi páči ten mrnnnnník. To bolo naozaj super.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

kto je toto?

Spodniakovci
Junior Member

08:09 PM Spodniakovci Pozerá archív

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ermon Pozri príspevok
kto je toto?

Spodniakovci
Junior Member

08:09 PM Spodniakovci Pozerá archív


Monika, možno hľadajú tie paragrafované znenia Ak je to len zhoda mien, tak sa úprimne ospravedlňujem.

Dopĺňam - člen od 25.5.07 - možno to moje ospravedllnenie bude v tomto prípade namieste?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ermon Pozri príspevok
kto je toto?

Spodniakovci
Junior Member

08:09 PM Spodniakovci Pozerá archív


žeby to bola Jarmila & company?
0 0
ali_m ali_m

ali_m je offline (nepripojený) ali_m

Predsalen pani Jarmilka dosť uškodila tomu menu a je možné, že si to ešte za ňu niekto "zlízne"...
0 0
Viera Klimentová Viera Klimentová

Viera Klimentová je offline (nepripojený) Viera Klimentová

Áno , Jarmilka napísala svoj názor. Nepýtala radu a ani ju nedávala. Preto si tiež myslím, že to do porady nepatrí. Keď som ja potrebovala poradiť, napísala som aj svoj postup a svoje riešenie. V odpovedi poraďáka som som dostala odpoveď, ktorá sa zhodovala s mojim postupom. Veď napr. Zákonník práce je tak zložitý, zakladá skutočne pracovno-právne vzťahy, ktoré je treba dokázať profesionálne riešiť a nie všetci personalisti sú právnici so špecializáciou na pracovné právo..... Preto oceňujem myšlienku "porady" a budem ju využívať, rovnako aj ja , pokiaľ budem vedieť poradiť ,v budúcnosti určite poradím - možno len vlastným názorom, skúsenosťou alebo aj profesionálne.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať