Zavrieť

Porady

odbornejšie príspevky

Každý potrebuje poradiť. Mne sa však zdá, že odpovede sú neprofesionálne.Odpoveď ja si myslím, a ja to robím takto a neviem či správne, sa mi zdá čudná. Každému by pomohli odpovede typu: v tom a v tom zákone a § a odstavci sa o tomto píše tak a tak a musí sa to robiť tak. Robím účtovníctvo 30 rokov. Samozrejme , že to musím vedieť. Ani sa nečudujem, keď niečo nevieme. Čudujem sa len odvážnym, čo nepochopili aké je to vážne a aké to má dôsledky. A nevedieť ani priebežné položky v JÚ, alebo odpisy to už hraničí s veľkým sebavedomím a žiadnymi znalosťami. Možno sa niekto urazí, ale múdry sa chytí zákonov a bude študovať a študovať .
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

A keď na otázku? Koľko je odpočítateľná položka (príp. odpis) na daňovníka odpoviem : Nitrianska Streda

BUDEM Pochopená???
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

... všimla , a na to KSENP som najprv čumela ako struna z gauča .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok

Melnick prekoročil kvótu na súkromné správy a nemôže naďalej príjmať správy až kým si presunom, alebo vymazaním nevytvorí priestor.
Už si vymazal a aj presunul.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
všetkým zúčastneným želám príjemný víkend
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ja osobne očakávam žiadosť o zmenu užívateľského mena
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Richard Pozri príspevok
Ja osobne očakávam žiadosť o zmenu užívateľského mena
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Johanka Pozri príspevok
... všimla , a na to KSENP som najprv čumela ako struna z gauča .
No Johanka takú svetovú skratku si nepamätať
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Mám taký dojem, že ste pri tejto družnej debate vôbec nepostrehli, že konečne bol dnes publikovaný v zbierke zákonov pod čiastkou č.474/2007 dlho očakávaný zákon roka : Zákon o obchodovaní s tovarom, ktorý možno použiť na vykonanie trestu smrti, mučenie alebo iné kruté, neľudské alebo ponižujúce zaobchádzanie alebo trestanie. V prílohe sú vymenované "tovary a prostriedky" ktoré podliehajú tomuto režimu. Zbežne som to pozrel, ale Porada tam nebola. Môžete kľudne spať.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Po krátkom štúdiu uvedeného nariadenia nie som si istá. Dúfam že pod tým kódom "Prenosné zariadenia skonštruované na potláčanie nepokojov" nie sú náhodou nejako zanomenklatúrované tzv. marcové igelitky, lebo to by som sa musela asi dovolávať spravodlivosti až v Haagu.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

jáááááááj mrnníček to je moje
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Johanka Pozri príspevok
... všimla , a na to KSENP som najprv čumela ako struna z gauča .
Ešte, že je tu mrník, tak sa môžem spýtať. Som asi debil, ale nevie mi niekto polopate vysvetliť, čo je to KSENP? Srdečná vďaka.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

JankaO Pozri príspevok
Ešte, že je tu mrník, tak sa môžem spýtať. Som asi debil, ale nevie mi niekto polopate vysvetliť, čo je to KSENP? Srdečná vďaka.
Keby sa ešte niekto pýtal
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Janka, tiež som nevedela. Tak som si to dala do vyhľadávača a stále mi to nedochádzalo, lebo všade sa vyskytovala len skratka. Ale keď som sa zamyslela nad názvami tých tém, kde sa KSENP nachádzal, vtedy mi svitlo
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

abel Pozri príspevok
Janka, tiež som nevedela. Tak som si to dala do vyhľadávača a stále mi to nedochádzalo, lebo všade sa vyskytovala len skratka. Ale keď som sa zamyslela nad názvami tých tém, kde sa KSENP nachádzal, vtedy mi svitlo
Pokúšam sa nájsť vznik skratky - bolo to na neutíchajúce sa otázky ohľadom výšky nezdaniteľnej časti počas daňových priznaní...
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

evina Pozri príspevok
Keby sa ešte niekto pýtal
Ďakujem. Na porade je fakt všetko...
( konečne mi to docvaklo, čakala som ešte, či sa niekto opýta - taký istý neznalý debil ako ja, aby som sa dočkala odpovede... a nakoniec som zistila, že vlastne je to odpoveď.Najskôr som nechápala, prečo, keď sa ja konečne niečo opýtam, musím čakať na ďalšieho, ktorý sa opýta tú istú otázku)
A potom vraj na Porade by sa nemalo po lopate písať, Šak treba...
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Počas spracovania DP padla táto otázka asi 500 tis. krát a hľa tu je odpoveď:, preto sme si veľmi túto skratku obľúbili a používame ju

http://www.porada.sk/t41987-odpis-na-zivnostnika.html
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

JankaO Pozri príspevok
Ďakujem. Na porade je fakt všetko...
( konečne mi to docvaklo, čakala som ešte, či sa niekto opýta - taký istý neznalý debil ako ja, aby som sa dočkala odpovede... a nakoniec som zistila, že vlastne je to odpoveď.Najskôr som nechápala, keď sa ja konečne niečo opýtam, musím čakať na ďalšieho, ktorý sa opýta tú istú otázku)
A potom vraj na Porade by sa nemalo po lopate písať, Šak treba...

Asi tam chýbala odvolávka na príslušný zákon
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pepa Pozri príspevok
To tiež je len zhoda náhod Erika


http://www.porada.sk/378329-post7.html
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

TOKY Pozri príspevok
Asi tam chýbala odvolávka na príslušný zákon
No nieže asi, ale určite - dlho som držala hubu, no nebudem zo seba blbú robiť - lúštila som a lúštila, nič nevylúštila a opýtala som sa potichúčky medzi štyrmi očami
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať