Zavrieť

Porady

doučovanie matematiky cez internet

Milí poraďáci, ktorým to páli v matematike, myslíte že by sa dala doučovat cez internet? Dcéra je prváčka na EU a potrebovala by pomôcť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mariana B. je offline (nepripojený) Mariana B.

    Mariana B.
    V zasade je mozne vysvetlit veci cez internet, ale urcite je k praktickym prikladom lepsie osobne stretnutie, kedze je to zoci-voci jednoduchsie prejst danymi prikladmi a diskutovat o problemoch spojenych s riesenim tychto prikladov...
    Aku skolu ma dcera ukoncenu - gymnazium alebo strednu ekonomicku?

    dopravca je offline (nepripojený) dopravca

    dopravca
    wierdo Pozri príspevok
    To by bolo asi ako sex cez telefon nie?

    neviem, či sa mám smiať, alebo nadávať si do hlupákov, že som vôbec s niečím takým prišiel....

    jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

    jozefstefan
    dalo by sa, ale najlepsie by bolo cez skype alebo messenger, lebo vypisovanie niekde na chate alebo cez e-mail je ubohe.
    Co presne by si chcel?

    jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

    jozefstefan
    ehm, to bolo uz davno, vystudoval som sa sice za ucitela, ale tomu uz peknych 20 rokov... Teraz robim programatora, pedagogicky pracovnici su malo plateny.


    Na akej urovni?
    posli mi dajake priklady na ss

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    dopravca Pozri príspevok
    ked príde dcéra, zatial ďakujem
    Mrkla som cez google a som milo prekvapená. Derivácie sú vcelku zrozumiteľne popísané v dostatočnom množstve príspevkov.

    dopravca je offline (nepripojený) dopravca

    dopravca
    Danila Pozri príspevok
    Mrkla som cez google a som milo prekvapená. Derivácie sú vcelku zrozumiteľne popísané v dostatočnom množstve príspevkov.

    Ďakujem Danila, ani ma nenapadlo, že tam také niečo nájdem

    ali_m je offline (nepripojený) ali_m

    ali_m
    Skôr asi ozaj nájsť niečo k tomu na nete(veľa a celkom slušne sprcovaných tém), lebo takto okrem iných problémov je nie vždy jednoduché zapísať narýchlo príklad...špeciálne znaky a tak...

    matqo je offline (nepripojený) matqo

    matqo
    v doučovaní beemax majú vypracované témy učiteľmi prevažne ako videá + úlohy na vypracovanie. a nieje to len z matematiky. + dajú sa tam vyhrať vecné ceny a používajú systém odmien aby deti motivovali k riešeniu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.