Zavrieť

Porady

Superstar: Anketa (26.2.-11.3.)

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac

Anketa: Kto je Vaša SuperStar?

Počet hlasujúcich
94. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Katka Koščová

    28 29.79%
  • Robo Mikla

    4 4.26%
  • Miro Jaroš

    2 2.13%
  • Tomáš Bezdeda

    20 21.28%
  • Zdenka Predná

    7 7.45%
  • Martina Šindlerová

    33 35.11%
Kto je Vaším fatoritom??

Všimli ste si , že dalšie kolo bude až o dva týždne??
Nemám zaručené správy, ale asi to bude tým, že budú spievať duety a mali by málo času to nacvičiť. ale naozaj to neviem :-)
Usporiadat
marianna marianna

marianna je offline (nepripojený) marianna

Armola, aj ja mám obavy, že nakoniec sa superstar stane Mikla. No ja osobne za jeho CDčko neutratím ani korunu. Podľa mňa by bolo nevkusné aby slovenskou superstar bol Mikla. Mám pocit, že už aj porota ľutuje, že ho z castingu vôbec vybrali. Možno je dobrý šoumen ale spievať tak ako on, teda ryčať do mikrofónu dokáže ktokoľvek. Môj názor je taký, že to celé hlasovanie je zlé, pretože je nespravodlivé keď niekto pošle tomu svojmu 100 alebo možno viac eSMSiek, niekto, kto si korunky váži pošle jednu tomu oveľa lepšiemu spevákovi. A vysledok je potom taký, aký je.
0 0
Jano1961 Jano1961

Jano1961 je offline (nepripojený) Jano1961

marianna
Armola, aj ja mám obavy, že nakoniec sa superstar stane Mikla. No ja osobne za jeho CDčko neutratím ani korunu. Podľa mňa by bolo nevkusné aby slovenskou superstar bol Mikla. Mám pocit, že už aj porota ľutuje, že ho z castingu vôbec vybrali. Možno je dobrý šoumen ale spievať tak ako on, teda ryčať do mikrofónu dokáže ktokoľvek. Môj názor je taký, že to celé hlasovanie je zlé, pretože je nespravodlivé keď niekto pošle tomu svojmu 100 alebo možno viac eSMSiek, niekto, kto si korunky váži pošle jednu tomu oveľa lepšiemu spevákovi. A vysledok je potom taký, aký je.
Presne tak. Mne nevadí ,že vyhrá Mikla, Jaroš, ale vadí mi, že Slovensko /ak sa
nemýlym /pôjde na súťaž svetovú Superstar pôjde reprezentovať napr. Mikla ,Jaroš.
Poučenie pre organizátorov. /možno nie,ak ma na tom zarobiť Orange,Eurotel../,
na budúci rok dať hlasovať, kto bol najhorší... Tak by nemohol vypadnúť ani
Tomeček , ani Konček.Pritom moja favoritka je Koščová, ale to nie je podstatné.
Ak vypadnú dievčatá a ostanú Jaroš a Mikla , tak sa môžu na psledné kolo nasťahovať k Mojsejovcom a urobiť spoločnú reality s...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Ja teda neviem, ale si si istý, že keby sa hlasovalo o najhoršieho speváka dopadne to inak. Ja tomu neverím. Tí čo posielajú hlasy svojim favoritom, by ich zasa posielali iným aby vypadli. Táto súťaž naozaj nie je o tom, kto ako vie spievať.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Skôr si myslím, že by bolo účinnejšie, keby sa z 1 telefónu dalo hlasovať iba raz. Skrátka , žeby to nejako zablokovalo to číslo.
0 0
Jano1961 Jano1961

Jano1961 je offline (nepripojený) Jano1961

Nika
Ja teda neviem, ale si si istý, že keby sa hlasovalo o najhoršieho speváka dopadne to inak. Ja tomu neverím. Tí čo posielajú hlasy svojim favoritom, by ich zasa posielali iným aby vypadli. Táto súťaž naozaj nie je o tom, kto ako vie spievať.
Som si istý. Dopadlo by to inak. Aj keď nemám rád štýl Končeka /nie preto že je
cikán/, Tomeček takisto nebol môj favorit /bol favorit môjho syna/,určite uznávam
ich kvality ako spevákov a nehlasoval by som za nich, ak by bola postavená
otázka ...Hlasujte za toho kto by mal vypadnúť.Moja favoritka je napr.Koščová,
ak by som ju chcel podržať dám hlas tomu kto je horší spevák...Neboli by to
Koščová,Konček,Tomeček....dajme tomu Šindlerová, Bezdedovi by som napr.
dal ešte šancu, lebo som stále nepochopil či vie spievať, ostala by Predná,
potom nič, nič no a potom ďalší... A pošlem hlas kto ma vypadnúť.
0 0
susu susu

susu je offline (nepripojený) susu

Ja si myslím, že časť Slovákov hlasuje tak "aby napálili" Haberu, ďaľšia skupina spôsobom - môj favorit. Len malá skupina hodnotí spev.
Favorita nemám, pretože z tej finálovej jednástky, až na pár výnimiek, by si to zaslúžil ktokoľvek.
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

Jano1961
Presne tak. Mne nevadí ,že vyhrá Mikla, Jaroš, ale vadí mi, že Slovensko /ak sa
nemýlym /pôjde na súťaž svetovú Superstar pôjde reprezentovať napr. Mikla ,Jaroš.
Poučenie pre organizátorov. /možno nie,ak ma na tom zarobiť Orange,Eurotel../,
na budúci rok dať hlasovať, kto bol najhorší... Tak by nemohol vypadnúť ani
Tomeček , ani Konček.Pritom moja favoritka je Koščová, ale to nie je podstatné.
Ak vypadnú dievčatá a ostanú Jaroš a Mikla , tak sa môžu na psledné kolo nasťahovať k Mojsejovcom a urobiť spoločnú reality s...
Jano 1961- vyjadril si presne to na čo som myslela aj ja-to reprezentovanie Slovenska -bola by to ozaj hanba ak by superstar bol MIKLA a mal by na svetovej úrovni niečo zaspievať- skôr zarecitovať
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Len ten náš národ si neuvedomuje, komu tie hlasy posielajú. ach jaj
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať