Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka , je to neuveriteľné , ale je to tak , aj trošku sranda ...cez hlavnú stránku vidím , že si mi odpísala , ale ak som otvorila tému cez hlavnú stránku , tak zasa detto ako pri príspevku cactus ...Tvoj som nevidela .
Potom ma napadlo , ako si to ja prečítam, čo Melnick odpísala? ....napadlo ma ísť do Tvojho profilu a cez Tvoje príspevky bez otvorenia témy som si prečítala Tvoj príspevok
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

má dnes porada nejaké technické problémy, stále ma to vyhadzuje, každých 5 sekúnd sa musím prihlásiť, nedajú sa mi posielať odpovede
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
janaGT Pozri príspevok
má dnes porada nejaké technické problémy, stále ma to vyhadzuje, každých 5 sekúnd sa musím prihlásiť, nedajú sa mi posielať odpovede
žeby bola pri niektorých nickoch alergická?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

cactus Pozri príspevok
žeby bola pri niektorých nickoch alergická?
síce nechápem, čo tým chcel básnik povedať, ale aj teraz, keď som išla písať túto odpoveď, resp. lež som ju odoslala, tak som sa musela 2 krát prihlásiť.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

zaujímavé, z iného počítača mi porada funguje bez problémov, čím to môže byť?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
[quote=cactus;619973]u mňa je všetko v poriadku. Aj dnešné príspevky, aj nové príspevky a všetko ostatné. Asi bude problém u teba.[/quote]

Takže vďaka , problém veru bol u mňa v ntb , hmmm ......Trojský kôň ...3x ....a to ešte neviem čo bude ďalej , nie som odborník . .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

[quote=Zita5;620733]
cactus Pozri príspevok
u mňa je všetko v poriadku. Aj dnešné príspevky, aj nové príspevky a všetko ostatné. Asi bude problém u teba.[/quote]

Takže vďaka , problém veru bol u mňa v ntb , hmmm ......Trojský kôň ...3x ....a to ešte neviem čo bude ďalej , nie som odborník . .
Zitka v rámci rozptýlenia a pobavenia - si ešte
na čakačke?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
[quote=Zita5;620733]
cactus Pozri príspevok
u mňa je všetko v poriadku. Aj dnešné príspevky, aj nové príspevky a všetko ostatné. Asi bude problém u teba.[/quote]

Takže vďaka , problém veru bol u mňa v ntb , hmmm ......Trojský kôň ...3x ....a to ešte neviem čo bude ďalej , nie som odborník . .
tak to ľutujem. Ja som tiež mala minule trójskeho koňa a nebola to žiadna sranda. Nedajbože sa ho zbaviť. Držal sa tam a držal...... Ale nakoniec, predsa len odklusal.
Nech sa ti to podarí s tým koňom, a zbavíš sa ho. Veľa zdaru.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
[quote=evina;620736]
Zita5 Pozri príspevok

Zitka v rámci rozptýlenia a pobavenia - si ešte
na čakačke?
Evka veru včera bolo zábavy aj čakania dosť ,striedal sa humor s hnevom , ale zvládla som to .Zaujímavé bolo , že iné stránky som otvorila .
Zvláštne bolo to predieranie sa cez všeličo , aby som si mohla prečítať odpoveď , ktorá sa veľmi ani nedarila..... už by som nechcela zažiť takú čakačku ....... ale človek nikdy nevie , ak bude potrebné , tak budem zasa čakať
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Neviete mi poradiť, kde by som našla plánovací kalendár na rok 2008. Vlani som si vytlačila z Draka, teraz to tam nemôžem nájsť? Dík.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
vema Pozri príspevok
Neviete mi poradiť, kde by som našla plánovací kalendár na rok 2008. Vlani som si vytlačila z Draka, teraz to tam nemôžem nájsť? Dík.
Si ale v nasledujúcom linku najdeš:

http://www.porada.sk/t68202-planovac...ok-2008-a.html
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
vema Pozri príspevok
Neviete mi poradiť, kde by som našla plánovací kalendár na rok 2008. Vlani som si vytlačila z Draka, teraz to tam nemôžem nájsť? Dík.
Plánovací kalendár v DRAKovi na r. 2008 fakt nie je. Ale bola som na seminári a tam nám dávali stolové kalendáre a aj s plánovacím kalendárom.
Ale už to tu niekto na PORADE prilepil. Skús pohľadať
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
vema Pozri príspevok
Neviete mi poradiť, kde by som našla plánovací kalendár na rok 2008. Vlani som si vytlačila z Draka, teraz to tam nemôžem nájsť? Dík.
Už je aj v drakovi

http://www.porada.sk/t70581-planovac...ar-2008-a.html
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Neviem, či je chyba len u mňa, ale od včera mám poradu roztiahnutú do šírky tak, že tlačidlo prihlásenia a odhlásenia je na monitore už za hranicou viditeľnosti. Musím dole potiahnuť lištu, aby som mohla na ne kliknúť. Hore vidno len uvítanie, Moje konto a nápis Súkromné správy a počet správ je už za hranicou viditeľnosti, len keď to posuniem, tak to vidím.

Dosiaľ som to nemala, len posledné dva dni. Už včera, keď som sa chcela prihlásiť, ma nepresmerovalo samo od seba na hlavnú stránku, ale ani vtedy, keď som klikla na odkaz: "v prípade nepresmerovania kliknúť". Po niekoľkých pokusoch o prihlásenie som sa napokon dostala na hlavnú stránku, ale sa mi veľmi dlho načítavalo všetko na Porade, spomalene.
Ostatní nemáte stranu tak roztiahnutú do šírky? Je to len u mňa takto?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Meggi 1 Pozri príspevok
Ostatní nemáte stranu tak roztiahnutú do šírky?
Máme a už dlhšiu dobu, ale odkedy som ntb vymenila za širokouhlý, už mi to nevadí.

K ostatným problémom sa vyjadriť neviem.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

No mne sa dosiaľ Porada vždy vpratala do monitora, len od včera sa akosi nechce vpratať, nestačí jej miesto, siaha až za hranicu viditeľnosti
0 0
Gelinka Gelinka

Gelinka je offline (nepripojený) Gelinka

Meggi 1 Pozri príspevok
No mne sa dosiaľ Porada vždy vpratala do monitora, len od včera sa akosi nechce vpratať, nestačí jej miesto, siaha až za hranicu viditeľnosti
Tiež to mám tak. Veľkosťou monitora to asi nebude. Doma mám 19", v práci 17" a robí mi to na obidvoch.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Gelinka Pozri príspevok
Tiež to mám tak. Veľkosťou monitora to asi nebude. Doma mám 19", v práci 17" a robí mi to na obidvoch.
súhlasím, a mňa to ešte aj stále vyhadzuje resp. odhlasuje, od 7- do cca 10 všetko v pohode, odvtedy sa musím pri každom kliknutí na príspevok prihlásiť.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Máme novú PORADU.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
Máme novú PORADU.
???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať