Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Kde zmizlo rozšírené vyhľadávanie?
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Meggi 1 Pozri príspevok
No mne sa dosiaľ Porada vždy vpratala do monitora, len od včera sa akosi nechce vpratať, nestačí jej miesto, siaha až za hranicu viditeľnosti
Teraz je to už v poriadku. Už sa Porada vprace do monitora.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Marína Pozri príspevok
Kde zmizlo rozšírené vyhľadávanie?
Klikneš na tlačítko hladať bez vyplnenia hladaného textu, a otvorí sa ti rozšírené hladanie.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zolli, ešteže ťa mám. Vďaka.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

cactus Pozri príspevok
???
Myslela som vzhľadovo
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zaregistrovala som veľké zmeny. Komu máme poďakovať za nové šaty Porady? Páči sa mi, oceňujem autora.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
Myslela som vzhľadovo
cactus Pozri príspevok
???
wagner Pozri príspevok
Zaregistrovala som veľké zmeny. Komu máme poďakovať za nové šaty Porady? Páči sa mi, oceňujem autora.
Maruška, máš pravdu, fakt je vzhľad iný. V tej rýchlosti dnes som to zaregistrovala až teraz
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Poďakovanie patrí Richardovi za úpravu stránky, ktorá sa už neschováva za okraj monitora a zároveň za jej nový vzhľad.
Ďakujem, Richard.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Meggi 1 Pozri príspevok
Poďakovanie patrí Richardovi za úpravu stránky, ktorá sa už neschováva za okraj monitora a zároveň za jej nový vzhľad.
Ďakujem, Richard.
Časopis Profit (23.01.2008, číslo 2) priniesol článok *TOP 50 webových adries* so stručnou charakteristikou svojich TOP 50, prevážne slovenských.
Medzi TOP 50 adresami v časti podnikanie je aj Porada.sk s týmto stručným popisom:

"Stránka sama o sebe tvrdí, že pracuje pod heslom "spolu vieme viac". Používatelia stránky pridávajú svoje riešenia či vysvetlenia k problémom a formou diskusie sa snažia vyriešiť otázky súvisiace s podnikaním. Porada nevyniká dizajnom, ale je nabitá informáciami, ktoré sú navyše veľmi prehľadne usporiadané."

Toľko úplný citát. Pre spravodlivosť dodám, že fenomény Google.com či Youtube.com majú len o krátky riadok viac .
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Pekný to vzhľad tejto stránky, no včera som súrne potrebovala niečo vyhľadať cez rozšírené možnosti a nenašla som ju. Niekedy je ten čas tak proti nám....
0 0
Lasky691 Lasky691

Lasky691 je offline (nepripojený) Lasky691

chcem sa spytat či možem podnikat ked som ešte študentom mam zaujem o menšie podnikanie len vykend piatok a sobota a to organizovanie kulturnych podujati ako su zabavy dikoteky
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Lasky691 Pozri príspevok
chcem sa spytat či možem podnikat ked som ešte študentom mam zaujem o menšie podnikanie len vykend piatok a sobota a to organizovanie kulturnych podujati ako su zabavy dikoteky
TU si a . Skús svoju otázku zadať do sekcie:

http://www.porada.sk/f13-podnikanie.html
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Prosím chcem sa spýtať, keď si otvorím Draka na mzdy vyskočí mi upozornenie: UPOZORNENIE! Váš prístup do DRAKa na mzdy čoskoro vyprší. Obdobie predplatného a predĺženie nájdete tu- hoci mám predplatné až do 08.01.2009. Čo sa deje?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
skontrolujeme, opravíme
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zakričte na mňa prosím, až sa na mňa prestane "grimasiť" ten pán pri nakuknutí do témy. . Vďaka
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Paula Pozri príspevok
Zakričte na mňa prosím, až sa na mňa prestane "grimasiť" ten pán pri nakuknutí do témy. . Vďaka
Pri prvom vzhiadnutí som skoro spadol zo stoličky.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Paula Pozri príspevok
Zakričte na mňa prosím, až sa na mňa prestane "grimasiť" ten pán pri nakuknutí do témy. . Vďaka
Ten pán za to asi nemôže (je za to predpokladám zaplatený)....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Paula Pozri príspevok
Zakričte na mňa prosím, až sa na mňa prestane "grimasiť" ten pán pri nakuknutí do témy. . Vďaka
smith Pozri príspevok
Pri prvom vzhiadnutí som skoro spadol zo stoličky.
O kom hovoríte, ja tu nijakého grimasujúceho pána nemám.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Rozalka Pozri príspevok
O kom hovoríte, ja tu nijakého grimasujúceho pána nemám.
Tu nie, ale otvor si napríklad tému CCCCpokračuje.....a pozri pri prvom príspevku vpravo hore
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Paula Pozri príspevok
Zakričte na mňa prosím, až sa na mňa prestane "grimasiť" ten pán pri nakuknutí do témy. . Vďaka
a ja som si myslela, že je to Richard
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať