Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Barbara a hneď trikrát ti to tu šuplo, dnes sa porada asi zblaznila a Zoli je frajer bol tu dnes dvojmo .aj ja som kukala , že sa nám pretransformoval...
Naposledy upravil Halli : 27.01.09 at 14:01 Dôvod: už len raz , Barbarka vymazala, hehe
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no aj to sa deje, že vidím tu 3x môj príspevok a nie a nie tých zvyšných vymazať, alebo len ja vidím trojmo?
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
aha, tak OK, už som sa zľakla, že len ja vidím 3x a musím k lekárovi.
idem skúšať ich vymazať.

to bolo preto, že aj mne ide strašne pomaly táto stránka a som to poslala viacx.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

31 marec sa blíži takže bude nový rekord, navrhujem vyhradiť nejaký menší záložný server pre Vegosku a Mušku aby hlavný server nedajbože neskolaboval
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

vítame nováčika !

Zoltán Kovács

Poraďák

Členom od: 16-01-05
Miesto: Reca (malá dedinka, pri SC)
Príspevky: 14,591
Súhlasil: 5,436x
Získal 11,819 súhlasov
v 5,597 príspevkoch
Články v Blogu:
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Monika Kováčová Pozri príspevok
vítame nováčika !

Zoltán Kovács

Poraďák

Členom od: 16-01-05
Miesto: Reca (malá dedinka, pri SC)
Príspevky: 14,591
Súhlasil: 5,436x
Získal 11,819 súhlasov
v 5,597 príspevkoch
Články v Blogu:
aj "stará dobrá" ermon sa niekde podela....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

JankaO Pozri príspevok
aj "stará dobrá" ermon sa niekde podela....
SúhlASíM, ja som si hlavu lámala, skoro by aj vylámala, keby mi známa poradáčka nepošepla.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Uf, ďakujem za info, porada pomalá, aj šikovný chalanisko z Réci zmenený. j
Naposledy upravil jozka56 : 27.01.09 at 21:43
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Uf, ďakujem za info, porada pomalá, aj šikovný chalanisko/pán/ z Réci zmenený. j
DÁMY... prestante s tým "pánom". Som obyčajný chalan z vidieku. Kto ma pozná môže to potvrdiť.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja pán, ty pán! A kto bude husi pásť?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Dnes musím konštatovať, že PORADA fachčila jedna radosť...
Aspoň mne.
A vám?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
cactus Pozri príspevok
Dnes musím konštatovať, že PORADA fachčila jedna radosť...
Aspoň mne.
A vám?
Rozhodne bola rýchlejšia ako včera.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

celý týždeň mám vážny problém dostať sa na poradu. Odozva servera je veľmi dlhá, nedá sa prihlásiť... dnes ale na prvý krát, chvala bohu
0 0
florkula florkula

florkula je offline (nepripojený) florkula

aj mne to niekedy trva ked idem cez mozilu ale cez explorer to ide jedna radost ,ale dnes sa mi nezdalo zeby bolo niečo s poradou marta
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

dnes mi blbla Porada poriadne, 5 min. čakanie
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Prosím Vás chcela som reagovať dnes na príspevok JAjy v zložke postupy účtovania pri prdaji hm. majetku a vyhodilo ma že nemám prístup, prečo?
Naposledy upravil holubička1 : 12.02.09 at 14:09
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

mzdarka renca Pozri príspevok
dnes mi blbla Porada poriadne, 5 min. čakanie
Aj mne - asi 2 hodiny som sa vôbec nevedela prihlásiť, oznamovalo neexistujúcu stránku.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard Pozri príspevok
K odhlasovaniu:
Treba si pozrieť nastavenie cookies, či si dokáže Váš prehliadač dostatočne pamätať prihlasovanie. Odhlasovanie je zväčša problém u užívateľa. Ak by bol problém na serveri, tak by to robilo s veľkou pravdepodobnosťou všetkým.

Čo sa týka pomalého načítavania stránky, tak momentálne zažíva Porada svoje maximá. Pozrite sa do štatistiky prihlásených na hlavnej strane. Dnes sme dosiahli rekord 1444 súčasných užívateľov na stránke. Toto rekordné maximum sa posúva od minulého týždňa.

Bežne tu bývalo maximálne cez 800 užívateľov, už cez dva týždne presahujeme bežný počet cez 1000 užívateľov a niektoré hodiny ešte viac. Je to veľký nárast pre súčasný server, práve sa rozhodujem pre alternatívu upgrade servera versus nákup nového. Budúci týždeň to už dúfam bude nielen rozhodnuté ale aj zrealizované aby sme mohli pokračovať v rýchlej Porade na akú sme zvyknutí (kiežby to takto flexibilne riešil aj moj internet banking, ktorý je občas cez deň horzne pomalý).

Ďakujem za strpenie .
Richard, nedalo by sa urobiť jedno obmedzenie? A to také, aby tí, čo sa novo prihlásia a idú zadať prvú tému, aby ju nepridali hneď do KAVIARNE? Príde mi to až dehonestujúce, že sa v nej riešia odborné témy, vyzerá to tak, ako keby si z nás ostatných robili srandu. Vďaka.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Pripájam, sa k Majkinej žiadosti, a mám ešte jeden návrh- jednoducho na tieto zle zaradené príspevky nereagovať, prípadne pricapiť
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Presne tak, netreba tam radiť, ale treba nahlásiť tému a požiadať o presunutie. Zadanie otázky prebieha tak, že si musia zvoliť kam chcú otázku zaradiť, takže je smutné že kaviareň považujú za to správne miesto.

Mám však dobrú správu. Pracujeme na nových zmenách Porady, medzi iným aj toto bude vylepšené. Chce to však svoj čas
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať