Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Richard Pozri príspevok
Presne tak, netreba tam radiť, ale treba nahlásiť tému a požiadať o presunutie. Zadanie otázky prebieha tak, že si musia zvoliť kam chcú otázku zaradiť, takže je smutné že kaviareň považujú za to správne miesto.

Mám však dobrú správu. Pracujeme na nových zmenách Porady, medzi iným aj toto bude vylepšené. Chce to však svoj čas
Richard, prepáč, ale nedá mi nenapísať:"Aj Ty máš balíček protikrízových opatrení?"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zaujala ma informácia: ""včera bolo na Porade súčasne najviac členov o 1.45pm...pepsikova...(a včera som tu ani nebola, nebola som ani prihlásená...ako je to možné???
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Znova problémy, ako laik si myslím, že je to preťaženosťou, pred pádom databázy bolo prihlásených cca 1300 ľudí.

Čo tak sa v týchto ťažkých časoch (daňové priznania) dobrovoľne zriecť rozkoší účasti v oddychových témach, pricapovania rôznych animácií a pod. - aspoň v pracovnom čase?
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Dobrý nápad.
Ak to pomôže zrýchleniu. Lebo dlhé čakanie pri vyhľadávaní informácii ma niekedy odrádza (alebo vytáča ?)
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Jozef Mihál Pozri príspevok
Znova problémy, ako laik si myslím, že je to preťaženosťou, pred pádom databázy bolo prihlásených cca 1300 ľudí.

Čo tak sa v týchto ťažkých časoch (daňové priznania) dobrovoľne zriecť rozkoší účasti v oddychových témach, pricapovania rôznych animácií a pod. - aspoň v pracovnom čase?
...posúvam...
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Richard Pozri príspevok
Mám však dobrú správu. Pracujeme na nových zmenách Porady, medzi iným aj toto bude vylepšené. Chce to však svoj čas
Dúfam, že to bude ozaj dobrá zmena. A nám starším zrozumiteľná, pretože ja osobne nemám rada zmeny. Držím palčeky.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Súhlasím s Pepsikovou, tiež som 17.2. v tom čase nemala ani spustený PC tak neviem ako som mohla byť na Porade. Nie je to tou preťaženosťou? Potom možno počítadlo prístupov identifikuje dobre počet, ale nie správne osoby.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Tweety Pozri príspevok
Richard, nedalo by sa urobiť jedno obmedzenie? A to také, aby tí, čo sa novo prihlásia a idú zadať prvú tému, aby ju nepridali hneď do KAVIARNE? Príde mi to až dehonestujúce, že sa v nej riešia odborné témy, vyzerá to tak, ako keby si z nás ostatných robili srandu. Vďaka.
Majka
a otvor si "zákony" - "zákon o dani z príjmu" - a hľadaj zákon platný pre r. 2008. - je 13-tý v poradí, ešte chviľku a bude na druhej strane.

Richard Pozri príspevok
Presne tak, netreba tam radiť, ale treba nahlásiť tému a požiadať o presunutie. Zadanie otázky prebieha tak, že si musia zvoliť kam chcú otázku zaradiť, takže je smutné že kaviareň považujú za to správne miesto.

Mám však dobrú správu. Pracujeme na nových zmenách Porady, medzi iným aj toto bude vylepšené. Chce to však svoj čas
Riško, mal by si zablokovať možnosť vstupovať do tém "zákony".
Pri zadávaní novej témy je v ponuke ako prvé "zákony" - tak neznalý svoju otázku šupne do tém "zákony".
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ka Mil vôbec si nemyslím, že som tá najsprávnejšia osoba. Lenže keď každý bude pridávať príspevky na pol strany, ako Ty, tak sa ani nečudujem že spadne systém.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ja by som len bola zvedavá, koľko "NICKOV" ma ten pán "Ka Mil" a to už len z toho dôvodu, že akú má fantáziu a od čoho odvodzuje tie svoje "NICKY".
Predpokladám, že sa veľmi nudí, tak by mohol pricapiť sem zoznam, aby sme mali lepší prehľad a jemu by ubehol čas a nerýpal do ľudí, ktorí pracujú.
0 0
raston raston

raston je offline (nepripojený) raston

ja sa chcem len vratit k nazvu prispevku... nevie mi niekto poradit, preco sa musim prihlasovat min. na 3x, aby som bol prihlaseny? dakujem!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

To asi len vtedy, keď je veľa prihlásených na porade a server je preťažený. Preto chodím na poradu až po pracovnej dobe. Ja som síce prihlásená stále, tak mne to za normálnych okolností nerobí. A keď to blbne, tak sem neleziem.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
raston Pozri príspevok
ja sa chcem len vratit k nazvu prispevku... nevie mi niekto poradit, preco sa musim prihlasovat min. na 3x, aby som bol prihlaseny? dakujem!
jednoducho sa neodhlasuj a buď stále prihlásený a nebudeš mať problém, možno iba v tom, keď je veľa nickov na PORADE, tak dlhšie načitáva...
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
Dobrý deň,

chcela som pridať otázku v Drak-ovi a vypisuje mi toto (čo robím zle?):

912, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Odhlásiť Home
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

912 Pozri príspevok
Dobrý deň,

chcela som pridať otázku v Drak-ovi a vypisuje mi toto (čo robím zle?):

912, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Odhlásiť Home
Do akej témy si chcela pridávať príspevok ?
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Do akej témy si chcela pridávať príspevok ?
Na Drak-ovi ohľadne stravného pre zamestnancov.

http://www.porada.sk/t59356-stravova...estnancov.html
Naposledy upravil 912 : 03.03.09 at 11:20 Dôvod: uprava prispevku
0 0
Richard Richard

Richard je teraz online Richard

admin
V drakovi sa nové otázky pridávajú len do jednej témy Želania na vypracovanie otázok.

Ak sa chcete spýtať k vypracovanej téme, musíte kliknúť na tlačítko "Reagovať v danom príspevku"
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Richard, keď si už na linke ....

Už sa udiali nejaké "zdokonaľovacie" zásahy , aby to ffffičalo ?

- mám pocit, že to chodí stále pomaly, keď je nás viacej prihlásených
- tiež ma odhlasuje to tu odhlasuje ako same chce, aj keď mám nastavené zapamätať. (alebo neovládám návod na použitie ?)
0 0
Richard Richard

Richard je teraz online Richard

admin
včera sme robili nejaké zmeny, takže to odhlasovanie aj pomalé pripojenie bolo spôsobené zmenami.
Teraz by to malo byť už v poho, ale ešte bude jedna malá zmena na novom serveri a potom už bude snáď pokoj
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

..... sa tešime.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať