Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Dobrý deň. Odhlasuje ma to čoraz častejšie, ale to nie je najhoršie. Najviac bolí, keď chcem odoslať nejaký príspevok, alebo reagovať na nejaký problém a v momente, ked kliknem na tlačítko "odoslať", najprv pýta aby som sa prihlásila alebo zaregistrovala a keď znovu všetko splním a chcem odoslať správu, tak mi napíše, že musí mať aspoň 1 znak. Vrátim sa o krok späť a správa je fuč. Neviem ako tomu zabrániť. Keby sa aspoň ta správa nevymazala.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
tutiola Pozri príspevok
Dobrý deň. Odhlasuje ma to čoraz častejšie, ale to nie je najhoršie. Najviac bolí, keď chcem odoslať nejaký príspevok, alebo reagovať na nejaký problém a v momente, ked kliknem na tlačítko "odoslať", najprv pýta aby som sa prihlásila alebo zaregistrovala a keď znovu všetko splním a chcem odoslať správu, tak mi napíše, že musí mať aspoň 1 znak. Vrátim sa o krok späť a správa je fuč. Neviem ako tomu zabrániť. Keby sa aspoň ta správa nevymazala.
Pri prihlasovaní je okienko "zapamätať..." treba to zaškrtnúť, inak ťa bude odhlasovať po určitej dobe.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Richard Pozri príspevok
včera sme robili nejaké zmeny, takže to odhlasovanie aj pomalé pripojenie bolo spôsobené zmenami.
Teraz by to malo byť už v poho, ale ešte bude jedna malá zmena na novom serveri a potom už bude snáď pokoj

ʞs˙lʎʇsɾoɯ ıɔǝʌ ɥɔʎʌolʎʇs ɐpɐɹɐdʇıɥ


Richard, dúfam, že nebudeme musieť písať odzadu a dole hlavou
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Často sa mi stáva pri čítaní príspevkov, že mi nefunguje možnosť vrátiť sa späť na predošlú stranu šípkou.
Jediná možnosť je ísť na hlavnú stranu a znovu pokračovať. Nestáva sa to pravidelne...(blbne to najmä vtedy,ak pozerám napr. dnešné príspevky,prejdem do príspevku a potom sa chcem znovu vrátiť )
Neviem,kde je chyba,či v mojom PC,alebo???
Máte niekto takúto skúsenosť?
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

Dnes okolo druhej poobede to bolo aj u mňa. No neskúšala som či by to robila aj druhá webová stránka. Možno nebola chyba na Porade, ale net fungoval slabšie.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

arizona Pozri príspevok
Často sa mi stáva pri čítaní príspevkov, že mi nefunguje možnosť vrátiť sa späť na predošlú stranu šípkou.
Jediná možnosť je ísť na hlavnú stranu a znovu pokračovať. Nestáva sa to pravidelne...(blbne to najmä vtedy,ak pozerám napr. dnešné príspevky,prejdem do príspevku a potom sa chcem znovu vrátiť )
Neviem,kde je chyba,či v mojom PC,alebo???
Máte niekto takúto skúsenosť?
Mám presne tento istý problém a už dlhšiu dobu.... a poriadne mi to lezie na nervy . Myslela som si že je to spôsobené mojimi nastaveniami, no teraz o tom pochybujem.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak sa vraciate späť tlačítkom browsera, tak to ošetruje browser a malo by to fungovať.
Ibaže by ste sa vracali na stránku, ktorá už neexistuje. To sa môže stať pri vyhľadávaní a aj "dnešných príspevkoch" ktoré sú tiež istým spôsobom stránkou vyhľadávania.
Vyhľadávanie sa môže aktualizovať a potom to pôvodné sa stáva neplatným.
Napíšte čo konkrétne máte keď stlačíte späť, akú chybovú hlášku, pretože na základe "nefunguje to" sa to nedá diagnostikovať...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Richard Pozri príspevok
Ak sa vraciate späť tlačítkom browsera, tak to ošetruje browser a malo by to fungovať.
Ibaže by ste sa vracali na stránku, ktorá už neexistuje. To sa môže stať pri vyhľadávaní a aj "dnešných príspevkoch" ktoré sú tiež istým spôsobom stránkou vyhľadávania.
Vyhľadávanie sa môže aktualizovať a potom to pôvodné sa stáva neplatným.
Napíšte čo konkrétne máte keď stlačíte späť, akú chybovú hlášku, pretože na základe "nefunguje to" sa to nedá diagnostikovať...
Mne to žiadnu chybovú hlášku nepíše. Skrátka sa to zasekne na danej stránke , nejde späť.Môžem na šípku klikať do nekonečna.
Musím ísť znovu na hlavnú stánku a preklikať sa znovu ...
Nestáva sa to vždy, ale často. Hnevá ma to hlavne keď niečo čítam (vicstránkovú tému) a nevšmla som si na kt. strane som naposledy čítala .Musím preklikávať odznova.

Dík za povšimnutie pripomienky
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Dnes od 9,00 do 9,20 som sa nevedela dostať na poradu.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

mzdarka renca Pozri príspevok
Dnes od 9,00 do 9,20 som sa nevedela dostať na poradu.
Ani ja. A to som už chytala depku!
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Gabi03 Pozri príspevok
Ani ja. A to som už chytala depku!
závisláčky-závislé
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Gabi03 Pozri príspevok
Ani ja. A to som už chytala depku!
mi hovor
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

drobeceva Pozri príspevok
závisláčky-závislé
Každý máme nejakú úchylku.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
mzdarka renca Pozri príspevok
mi hovor
Ja som sa už chcela obrátiť na kompetenté miesta, bo som si myslela, že toneide len tu na juhu. Myslela som si, že á do fľaka zase nás diskreditovali , soráč diskriminovali
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

VERONIKA6 Pozri príspevok
Každý máme nejakú úchylku.
Žeby sme si všetky závisláčky dali nejaké spoločné liečenie našej závislosti?
Hláste sa:
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

mzdarka renca Pozri príspevok
Dnes od 9,00 do 9,20 som sa nevedela dostať na poradu.
ani ja a dosť ma to vyľakalo zrejme mali niečo so serverom alebo databázou , to mi aspoň vyhadzovalo
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Dnes od 9,00 do 9,20 som sa nevedela dostať na poradu.
Mne nešlo načítať stránku už ráno po šiestej, chcela som si skrátiť čakanie na vyšetrenie...strašne dlho načítavalo, všetky iné stránky šlapali v pohode...dávala som vinu mobilu, že má slabý signál, ale na PC bol ten istý problém......neviem, čím to je, ale ak som prihlásená na Porade, čas neuveriteľne letíííííí .
Naposledy upravil alla66 : 23.04.09 at 14:39 Dôvod: ach to skloňovanie
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Pokusila som sa dnes otvoriť novú tému, ktorú som na Porade nenašla ale keď aj po 6.pokuse mi napísalo, že svoj prísspevok musím predlžiť aspoň na jeden znak, tak som to vzdala.
Naposledy upravil tutiola : 28.04.09 at 16:22
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

tutiola Pozri príspevok
Pokusila som sa dnes otvoriť novú tému, ktorú som na Porade nenašla ale keď aj po 6.pokuse mi napísalo, že svoj prísspevok musím predlžiť aspoň na jeden znak, tak som to vzdala.
môžeš to prosím opísať bližšie? Ved ked si zakladala tému, muselo tam byť niečo napísané,nie?
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Zadala som tému, do textu som uviedla dôvod založenia témy,nastavila sledovanie a odoslala. Po chvíľke namiesto zobrazenia témy mi napísalo, že môj príspevok musím rozšíriť a musí mať aspoň jeden znak. Už sa mi to stalo aj prv, ale to bolo celkom na začiatku.

Neskôr to znovu skúsim.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať