Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nuž v tejto chvíli, mi nejde otvoriť stránka, kde sú posledné príspevky, história áno, ale aktuálne posledný príspevok nie. ČIže netuším, čo napr. Richard napísal v príspevku predo mnou.
Po pokuse odoslať túto rýchlu odpoved vypisuje nasledovné
Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/porada.sk/www/includes/functions_vbseo_cache.php:93) in /includes/functions_vbseo_url.php on line 248
...........................
píšem to pre prípad, že by sa môj príspevok zobrazil.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
je to OK
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
už je to ozaj OK, pridávam ocenenie.................
pardon, tak tu to nejde doslova (odmietlo to pridať bodík - je to vraj v neodbornej časti... to bol účel?)
takže aspoň takto oceňujem.
Naposledy upravil KEJKA : 24.11.07 at 10:53 Dôvod: doplnenie po pokuse pridať bod
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Skúšam, či sa mi to podarí..

Hurá, podarilo..
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
HELP !
Prestali mi chodiť maily s upozorneniami na sledované témy....
pomôžte mi zistiť kde je chyba - u mňa?
Nerada by som o takúto službu prišla, bolo to moc fajn....

ďakujééém
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
sway Pozri príspevok
HELP !
Prestali mi chodiť maily s upozorneniami na sledované témy....
pomôžte mi zistiť kde je chyba - u mňa?
Nerada by som o takúto službu prišla, bolo to moc fajn....

ďakujééém
Ak ste s tým niečo robili - vy tam hore
ĎAKUJEM - už chodia.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mne sa javí Porada nejaká rýchlejšia.... ak to máš Richard na svedomí, tak ďakujem.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
KEJKA Pozri príspevok
mne sa javí Porada nejaká rýchlejšia.... ak to máš Richard na svedomí, tak ďakujem.
Alebo porada bola tak dlho spomalená, že teraz keď má svoju pôvodnú rýchlosť, tak sa to nám zdá, že je rýchlejšia.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
alebo aj tak.....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ono to tak býva, kým máme niečoho dostatok, tak to nie je vzácne, ale keď nám to zoberú je zle a keď vrátia tak ešte lepšie ako keď sme to naposledy mali
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
presne tak....že by sa zasa zo mňa stávala závisláčka?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Richard Pozri príspevok
ono to tak býva, kým máme niečoho dostatok, tak to nie je vzácne, ale keď nám to zoberú je zle a keď vrátia tak ešte lepšie ako keď sme to naposledy mali
Asi by sme v živote mali mať viacej takýchto situácii, aby sme viac cenili bežné, každodenné samozrejmosti.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Nechcem zakladať novú tému, tak sa pýtam v tejto téme. Mám problém s citáciou jednotlivých príspevkov, s multicitáciou, s pridávaním smajlíkov, nedajú sa mi upravovať príspevky, nefunguje mi nič.... Jedine čo mi funguje je rýchla odpoveď bez formátovania. Dokonca ani súkromné správy sa mi nedajú posielať. Cookies som si vyčistila. Stale mi dole ukazuje , že na stránke sú chyby, aj vám to niekomu robí??? Prosím poraďte, ďakujem.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Neviem čím to je, ale niekedy sa mi stránky porady.sk dosť dlho načítavajú.
V dolnom stavovom riadku (Firefoxu) sa pritom zobrazujú podobné hlásenia:
Prenášam data z www.google-analytics.com... alebo www.sirmi.ic.cz...

Prejavuje sa to aj u Vás alebo len u mňa? (firewall zapnutý)
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ak su to obrazky zo sirmi, ic.cz, tak je to sposobene tym ze prilozene obrazky z tohoto servera sa jednoducho pomaly natahuju...

google-analytics ukazuje v dolnej liste ale ten nenatahuje ziadne data na stranku, ale zbiera statistiku navstevnosti...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
renča1 Pozri príspevok
Nechcem zakladať novú tému, tak sa pýtam v tejto téme. Mám problém s citáciou jednotlivých príspevkov, s multicitáciou, s pridávaním smajlíkov, nedajú sa mi upravovať príspevky, nefunguje mi nič.... Jedine čo mi funguje je rýchla odpoveď bez formátovania. Dokonca ani súkromné správy sa mi nedajú posielať. Cookies som si vyčistila. Stale mi dole ukazuje , že na stránke sú chyby, aj vám to niekomu robí??? Prosím poraďte, ďakujem.
Ešte s tým máš problémy? Pretože ja som nič takéto nespozoroval a zdá sa, že ani nikto iný...
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Áno robí. Keď som chcela citovať tvoj príspevok a napísala som aj 4 vety, tak mi napísalo nasledovné:

Príspevok, ktorý pridávate je prikrátky. Prosím predĺžte svoj príspevok minimálne na $vboptions[postminchars] znakov.

Toto mi napíše vždy keď citujem nejaký príspevok a pritom môj príspevok je niekedy napísaný aj 10 vetami.

Hm? Čo to môže byť?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tiež neviem čo je s poradou, ale ledva sa mi načítala. Tiež jednotlivé témy, ktoré chcem otvoriť sa nie a nie načítať. Pri iných stránkach nemám tento problém. Pripadá mi to, ako by sa im ani nechcelo otvoriť.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
veru veru, robíme optimalizáciu servera, ale zdá sa že to vôbec nestačí...
Jednoducho všetci chcú byť na Porade
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Dnes je to hotová katastrofa!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať