Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
...ale tak ako som ja dopadla , to nedopadol nikto tu na porade. Veď ja si už ani profil jednotlivého poraďáka nemôžem pozrieť. Nedá sa mi vstúpiť a stále mi ukazuje, že na stránke sú chyby.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
renča1 Pozri príspevok
...ale tak ako som ja dopadla , to nedopadol nikto tu na porade. Veď ja si už ani profil jednotlivého poraďáka nemôžem pozrieť. Nedá sa mi vstúpiť a stále mi ukazuje, že na stránke sú chyby.
Renátka problém s Poradou zaznamenávame už asi týždeň , nie si sama Mne dnes vždy novom príspevku sa zobrazí .......


Porada požaduje čakať 15 sekúnd medzi jednotlivými vyhľadávaniami. Skúste znovu o 5 skúnd.




0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Zita5 Pozri príspevok

Porada požaduje čakať 15 sekúnd medzi jednotlivými vyhľadávaniami. Skúste znovu o 5 skúnd.

toto nie je chyba to je obrana pred zahlcovaním vyhľadávania, ktoré zaťažuje server.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ja som trpezlivá. Viem, že sa robia opatrenia, aby Porada lepšie fungovala, preto pár dní som už vydržala s takou rýchlosťou, akou sa otvára stránka porady a nerobí mi problém vydržať ešte pár dní. Veď je to pre nás, tak neviem, prečo sa niektorí stále sťažujú. Richard určite vie, čo má spraviť pre to, aby sa predchádzalo takýmto technickým chybám.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
michelle84 Pozri príspevok
Ja som trpezlivá. Viem, že sa robia opatrenia, aby Porada lepšie fungovala, preto pár dní som už vydržala s takou rýchlosťou, akou sa otvára stránka porady a nerobí mi problém vydržať ešte pár dní. Veď je to pre nás, tak neviem, prečo sa niektorí stále sťažujú. Richard určite vie, čo má spraviť pre to, aby sa predchádzalo takýmto technickým chybám.
Nemyslím si, že sa "sťažujeme". Skôr z naších reakcii Richard lepšie vie posúdiť, kde, čo a ako treba ešte doladiť, aby to bolo eňo-ňuňo.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Aj mne na Porade sem tam vypísalo Eror-stránka sa nedá zobraziť. Aspoň som mala kľud nie vždy sa trepať na Poradu
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
každé nahlásenie chyby je dobré, pretože ja nemám šancu všetko testovať

Navyše ak sa to podáva bez agresie, tak je to skôr vítané, ako píše Smith
Naposledy upravil Richard : 27.11.07 at 17:38
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Richard Pozri príspevok
toto nie je chyba to je obrana pred zahlcovaním vyhľadávania, ktoré zaťažuje server.
... Richard mám nápad. Ak budeš chcieť "položiť" nejaký konkurenčný "web", netreba organizovať DOS-attack-y, ale stačí iba presmerovať návštevníkov Porady.sk. To ho zaiste položí !!!
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Ľudkovia, já neviem Porada mi ide stráááášne, ale ozaj strašne pomaly , iné stránky OK, vari je nás tu toľko???
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja mám tiež "lenivú poradu". Nie a nie otvárať stránky.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
S rýchlosťou nemám problémy, ale porada má iný look. Len pozerám . Chvílku trvalo kým som sa zorientoval.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
smith Pozri príspevok
S rýchlosťou nemám problémy, ale porada má iný look. Len pozerám . Chvílku trvalo kým som sa zorientoval.
Nový look?! - kukala som ako puk.
Porada sa asi rýchlo rozrastá a zrejme musia robiť tieto úpravy.
Žiadne úpravy ma však asi zo závislosti nevyliečia.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

mne minule, keď šlo tak pomaly odosielanie príspevkov napísalo:

Porada požaduje čakať 30 sekúnd na zaslanie ďalšieho príspevku. Skúste znovu o 20 skúnd. celkom som sa pobavila
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
a ja dnes chytám hisáky
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Aj mne stránka porady dnes nejako pomalsie funguje. Asi je príliš preťažená. No blíži sa koniec roka, to bude asi tým.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

KvetkaK Pozri príspevok
Aj mne stránka porady dnes nejako pomalsie funguje. Asi je príliš preťažená. No blíži sa koniec roka, to bude asi tým.
Možno to bude tým že na východe nasnežilo 0,5 cm a to cestárov prekvapilo a nestihli upratať "cestu" PORADE.
0 0
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

mne to skor pripada, ze je tam nejaky utok zvonka alebo co, lebo na 80 doterajsich videni sa mi pri pripisovani prispevku zobrazilo nasledne vyse 800 videni...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Richard Pozri príspevok
veru veru, robíme optimalizáciu servera, ale zdá sa že to vôbec nestačí...
Jednoducho všetci chcú byť na Porade
Riško, aj ja sa trápim s pomalosťou pár dní. Ani na x-tý pokus sa mi nedarí priložiť obrázok pre Vlastičku (jpg,500x500,34,4kB) a to nás je momentálne na Porade členov-10, guest-66.
Dodatok: Tak sa mi to podarilo až o 15:55 hod.
Naposledy upravil Marína : 01.12.07 at 14:56
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ale s prikladaní obrázku by nemal byť problém...

čo ti vypisovalo, alebo ako sa to správalo keď ti to nešlo?
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

U mňa je to s Poradou hrozné od cca 8,3o do 16,oo kým sa natiahne stránka, stihnem sa naobedovať. Potom sa to už rozbehne. Večer je to OK
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať