Zavrieť

Porady

Čo sa dialo dnes s Poradou?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa dialo od cca 14,00 do cca 17,40 hod. , že Porada nefungovala?
Zase niečo na serveri?
Ďakujem zaodpoveď.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No bóže, ak ja budem musieť dodržať slovo........... Chudáčik PC bez krídel.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Ja som poslednú dobu takáto z pomalého vyhľadávania a na to nemám nervy, lebo predtým som urobila klik,klik a zobrazilo sa mi čo som chcela v tú sekundu . Myslíte,že to chce znova výkonnejší PC no asi aj áno ak ma tento bude ešte chvíľu "vytáčať" tak poletí a to nemá krídelká.,takže pád bude tvrdý.
Ale vážne, nepozorujete tento jav aj vy ostatní ?

Majka ja mám v posledné dni tie isté problémy ako Ty . Príspevok otvorím snáď na 7-8 -9x , strašne dlho mi načítava , to isté mám pri každom prechode na novú stranu témy , detto ak chcem ísť do profilu , proste kde koľvek kliknem , všetko ide zdĺhavo .... už neviem čo mám robiť , kde je chyba ,je to zúfalé .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Už som nainštalovala aj nový antivirák, v domnení, že mám nejaký vírus. Vírus žiadny a PC pomalý. Problém mám aj pri udeľovaní súhlasov, zakaždým ma to hodí na prvý príspevok. Zúrim. A o úprave príspevku a ss ani nehovorím. Konkrétne Tebe Zituš včera som vôbec nemohla odoslať a potom som už robila poriadky s PC a preinštalovávala a odinštalovávala-no zbytočne asi.....
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
Melnick Pozri príspevok
Ja som poslednú dobu takáto z pomalého vyhľadávania a na to nemám nervy, lebo predtým som urobila klik,klik a zobrazilo sa mi čo som chcela v tú sekundu . Myslíte,že to chce znova výkonnejší PC no asi aj áno ak ma tento bude ešte chvíľu "vytáčať" tak poletí a to nemá krídelká.,takže pád bude tvrdý.
Ale vážne, nepozorujete tento jav aj vy ostatní ?
vôbec nie. a nemáš už preplnenú pamäť? myslím tú počítačovú. Možno už treba ponapaľovať fotky a videá na cedečka
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
katkapekly, z celkového koláčika,nemám odpapané ani tretinu. Pamäť mám veľkú- bohužiaľ tú počítačovú ,nie moju.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Melnick Pozri príspevok
katkapekly, z celkového koláčika,nemám odpapané ani tretinu. Pamäť mám veľkú- bohužiaľ tú počítačovú ,nie moju.
Ja som laik, ale viem že o koláčiky ani tak nejde - to je kapacita na rýchlosť má vplyv nejaká vnútorná pamäť. Skús to šupnúť ako tému sú tu aj PC machri - isto poradia.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Ked mas plnu pamat otvaraju sa pomaly obrazky, videa a programi, na internet by to nemalo mat velky vplyv. Zalezi to napriklad od druhu napojenia <aky internet>, rychlosti, ktora by sa mala dat zistit na dolnej liste "local area connection", a niekedy zalezi aj na tom kolko ludi je prave online, alebo kolko programov mas otvorenych. Snaz sa ich mat otvorenych co najmenej.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dnes ide Porada fajn...pre porovnanie so včerajškom. Ale som čistila disk, defragmentovala ap., neviem či kvôli tomu.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no ja skôr si myslím, že je to server porady, čo to spôsobuje
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
v rovnakej sekunde dva rôzne názory.............hm
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Melnick Pozri príspevok
No bóže, ak ja budem musieť dodržať slovo........... Chudáčik PC bez krídel.
Ešteže som mu dala druhú šancu ........ polepšil sa dnes ...oveľa....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Čo sa týka Porady, tá šlape od zmien, ktoré nastali po spomalení stránky ako hodinky. Dnes zvládne oveľa viac ako predtým, takže tak skoro neočakávam problémy. (nikdy nehovor nikdy, všeličo sa môže prihodiť )
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mám toho času problém ...prihlásila som sa na Poradu a nemôžem sa dostať na Nové príspevky - Dnešné príspevky .Stále mi ukazuje , že mám čakať 4 sekundy .....a čakám už 30 minút ......Ak sa dostanem na Kto je online , tak všetci prítomní u mňa už pol hodinku pozerajú do tej istej témy ....keď si pozriem svoj profil tak mám , že Hľadá v poradách a čas tam je 5:09 ......

Otvorím moje konto ,Nastavenia ,Etiketu ,Hlavnú stránku , ale príspevky nevidím a prepokladám , že po odoslaní tohto príspevku , nezazriem ani ten .....Máte dnes prosím ,niekto s týmto problém ?

Ďakujem za odpoveď.

Dopĺňam : ešte stále o 18:39 mi ukazuje nasledovné

Porada požaduje čakať 15 sekúnd medzi jednotlivými vyhľadávaniami. Skúste znovu o 4 skúnd.
Naposledy upravil Zita5 : 22.01.08 at 17:38
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Mám toho času problém ...prihlásila som sa na Poradu a nemôžem sa dostať na Nové príspevky - Dnešné príspevky .Stále mi ukazuje , že mám čakať 4 sekundy .....a čakám už 30 minút ......Ak sa dostanem na Kto je online , tak všetci prítomní u mňa už pol hodinku pozerajú do tej istej témy ....keď si pozriem svoj profil tak mám , že Hľadá v poradách a čas tam je 5:09 ......

Otvorím moje konto ,Nastavenia ,Etiketu ,Hlavnú stránku , ale príspevky nevidím a prepokladám , že po odoslaní tohto príspevku , nezazriem ani ten .....Máte dnes niekto s týmto problém ?

Ďakujem za odpoveď.
u mňa je všetko v poriadku. Aj dnešné príspevky, aj nové príspevky a všetko ostatné. Asi bude problém u teba.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vidím , že odpovedal nick
Čo sa dialo dnes s Poradou?
od cactus
.......cez hlavnú stránku sa dostanem do témy , ale posledný príspevok od cactus čítať nemôžem .Myslíte , že je to problém naozaj u mňa ? Však potom by som sa nedostala ani na iné stránky , problém však mám len na Porade stále mám čakať 4 sekundy .......hmmm
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ale zas 4 sekundy nie je tak veľa.

PS: Prepáč Zitka, nemohla som si odpustiť.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Zita5 Pozri príspevok

Porada požaduje čakať 15 sekúnd medzi jednotlivými vyhľadávaniami. Skúste znovu o 4 skúnd.
my ťa vidíme. MOžno stvoj PC nevie kto alebo čo su to tie 4 SKUNDY
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Je možné prosím , že problémom je aj to , že nie som vo firme odhlásená ?A doma mám tieto problémy ?
Ale už som postúpila v dobe čakania zo 4 sekúnd na 9
Porada požaduje čakať 15 sekúnd medzi jednotlivými vyhľadávaniami. Skúste znovu o 9 skúnd.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zitka, neboj tiež stojím v rade
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať