Zavrieť

Porady

Založenie s.r.o. po novom

Zdravím Vás všetkých,

chcem sa opýtať, či nemáte skúsenosť so zakladaním s.r.o. v roku 2007.
Konkrétne ktoré tlačivá treba odovzdať na súd.

Mám 6 živnostenských oprávnení (po novom je to pre každú činnosť jedno oprávnenie), treba overené kópie všetkých oprávenení x 2, teda 12 ???

Sídlo firmy je u rodičov, neviem, či je treba list vlastníctva + súhlas oboch rodičov. V roku 2005. keď som zakladal s.r.o. to nebolo treba.

Treba aj tlačivo Ustanovenie konateľa do funkcie?

Ďakujem veľmi pekne.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

bobekoad Pozri príspevok
Prosim porad mi ako to mam dat do .zep Cez Qsign som to podpisal ale stale to neni v zepe, vypisalo mi ze je dokument podpisany, ale nechce ho aj tak overit/neda sa na ikonu overit kliknut/, neviem ci som zvolil spravny postup hoci som navod viackrat precital :-(
zavolaj na hotline do ardaca, oni ti cez telefon poradia, co mas zle nastavene
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
bobekoad Pozri príspevok
Este jedna vec, netreba pripojit casovu peciatku ku kazdemu dokumentu?
Ku každému podpisovanému dokumentu je nutné mať aj časovú pečiatku, CA ti mala dať odkaz na server časových pečiatok a do Qsignu si si ju mal zapísať.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
bobekoad Pozri príspevok
Prosim porad mi ako to mam dat do .zep Cez Qsign som to podpisal ale stale to neni v zepe, vypisalo mi ze je dokument podpisany, ale nechce ho aj tak overit/neda sa na ikonu overit kliknut/, neviem ci som zvolil spravny postup hoci som navod viackrat precital :-(
Možno nemáš nainštalovanú podpisovú politiku na rok 2010, možno nemáš aktivovaný Qsign, tých chybičiek by tam moholo byť viac. Názov súboru musí byť bez diakritiky.....
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

casova peciatka na podania cez upvs vobec nemusi byt vlozena a Q.sign 3.4 uz automaticky nastavuje podpisovu politiku
0 0
bobekoad bobekoad

bobekoad je offline (nepripojený) bobekoad

riccado Pozri príspevok
casova peciatka na podania cez upvs vobec nemusi byt vlozena a Q.sign 3.4 uz automaticky nastavuje podpisovu politiku
Mam Qsign 3.4, vsetko fajn. A ked podpisujete dokument, zmeni sa ikona /napr. textoveho dokumentu?/ ze tam bude napr. kluc? resp. ako zistim ze je to podpisane ked to nie je mozne overit?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
bobekoad Pozri príspevok
Mam Qsign 3.4, vsetko fajn. A ked podpisujete dokument, zmeni sa ikona /napr. textoveho dokumentu?/ ze tam bude napr. kluc? resp. ako zistim ze je to podpisane ked to nie je mozne overit?
Malo by Ti to dať pri jednotlivom podpísaní listiny hlášku : dokument úspešne podpísaný a potom v zložke, kde máš uložené podpísané dokumenty vidíš podpísané dokumenty také s kľúčikom /zazepované/
0 0
bobekoad bobekoad

bobekoad je offline (nepripojený) bobekoad

Economic Pozri príspevok
Malo by Ti to dať pri jednotlivom podpísaní listiny hlášku : dokument úspešne podpísaný a potom v zložke, kde máš uložené podpísané dokumenty vidíš podpísané dokumenty také s kľúčikom /zazepované/
Tak toto pomohlo. Problem bol, ze pocitac ukladal zapovane dokumenty uplne inam ako boli povodne. Podal som to a cakam na reakciu UPVS. Moja vdaka patri vsetkym.
0 0
bobekoad bobekoad

bobekoad je offline (nepripojený) bobekoad

Jednotlive oscannovane strany spol zmluvy som kazdu podpisal a zabalil do .rar, urobil som dobre?, nakolko pri pridavani prilohy mozno pridat len 1 subor
Naposledy upravil bobekoad : 26.02.10 at 21:23
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Jednotlivé strany si mal skenovať do jedného miltitifu a ten podpísať. Uvidíš, čo ti napíšu.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
bobekoad Pozri príspevok
Jednotlive oscannovane strany spol zmluvy som kazdu podpisal a zabalil do .rar, urobil som dobre?, nakolko pri pridavani prilohy mozno pridat len 1 subor
Pokiaľ Ti nestačia kolonky formulára na gove pri podávaní návrhu do OR jednoducho si pridáš podľa potreby nové a tie si aj pomenuješ. Každý tiff alebo multitiff jedna príloha.
0 0
bobekoad bobekoad

bobekoad je offline (nepripojený) bobekoad

Economic Pozri príspevok
Pokiaľ Ti nestačia kolonky formulára na gove pri podávaní návrhu do OR jednoducho si pridáš podľa potreby nové a tie si aj pomenuješ. Každý tiff alebo multitiff jedna príloha.
Multififf? Ako ho vytvorim? Je mozne pridat aj 7 koloniek pod nazvom spolocenska zmluva 1,2,3...7?bude asi lepsie 1 kolonka a ten multitiff, len ako ho vytvorim?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Multitif si vytvoríš cez Irfanwiev, je to free program, nájdi si ho v nete. Je v slovenčine. Ten vie skenovať do multitif, alebo z jednotlivých tifov vytvoríš jeden súbor. Dokument, ktorý má viac strán, podávaš jedným multitifom. Nijak inak.
0 0
bobekoad bobekoad

bobekoad je offline (nepripojený) bobekoad

domenico.office Pozri príspevok
Multitif si vytvoríš cez Irfanwiev, je to free program, nájdi si ho v nete. Je v slovenčine. Ten vie skenovať do multitif, alebo z jednotlivých tifov vytvoríš jeden súbor. Dokument, ktorý má viac strán, podávaš jedným multitifom. Nijak inak.
Ako mam prosim ta vytvorit multitiff, k mam uz naskenovane obrazky/nemam orig. ani tlaciaren/. Hram sa s tym programom ale nejde mi to:-(
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
bobekoad Pozri príspevok
Ako mam prosim ta vytvorit multitiff, k mam uz naskenovane obrazky/nemam orig. ani tlaciaren/. Hram sa s tym programom ale nejde mi to:-(
Je to o programe, ako už bolo spomenuté vyššie domenicom a v nastavení pri skenovaní. Multitiff = jeden dokument s viacerými stranami. A ešte neviem, aký máš skener, veľmi dobre sa to robí v HP a to nechcem robiť žiadnu reklamu.
Naposledy upravil Economic : 28.02.10 at 07:20 Dôvod: doplnenie
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
V irfanwiev: Zobraziť...viacstranové obrázky...vytvoriť viacstránkový tiff.... načítaš si tvoje tify a na spodu je tlačidlo vytvoriť tif obrázok.
0 0
bobekoad bobekoad

bobekoad je offline (nepripojený) bobekoad

Economic Pozri príspevok
Je to o programe, ako už bolo spomenuté vyššie domenicom a v nastavení pri skenovaní. Multitiff = jeden dokument s viacerými stranami. A ešte neviem, aký máš skener, veľmi dobre sa to robí v HP a to nechcem robiť žiadnu reklamu.
Economic ano, ale ja som v opacnej pozicii, mam sedem tifov v adresari a chcem z nich 1 multitiff.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
bobekoad Pozri príspevok
Economic ano, ale ja som v opacnej pozicii, mam sedem tifov v adresari a chcem z nich 1 multitiff.
Takže už ich len pospájať tie jednotlivé tiffy.
0 0
bobekoad bobekoad

bobekoad je offline (nepripojený) bobekoad

Economic Pozri príspevok
Takže už ich len pospájať tie jednotlivé tiffy.
Dakujem krasne za cenne rady. Poslal som to, dufam ze to uz prejde. /podpisal som vysledny .tiff, nakolko ked som podpisal jednotlive, neslo to dat do multitiffu, snad to bude ok./ Pekny slnecny vikend zelam...
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
bobekoad Pozri príspevok
Dakujem krasne za cenne rady. Poslal som to, dufam ze to uz prejde. /podpisal som vysledny .tiff, nakolko ked som podpisal jednotlive, neslo to dat do multitiffu, snad to bude ok./ Pekny slnecny vikend zelam...
Aj Tebe pekný víkend ! Držím palce, a daj vedieť výsledok.
0 0
pistoa pistoa

pistoa je offline (nepripojený) pistoa

Zdravim,

v sucasnosti si davam dokopy vsetky dokumenty potrebne pre zalozenie jednoosobovej sro. Predpokladam ze do konca tohto tyzdna budem mat kompletne pripravene: zakladatelsku listinu, prehlasenia + podpisovy vzor konatela, vyhlasenie spravcu vkladu.
Docital som sa tu, ze je moznost poslat navrh na zapis do obchodneho registra aj elektronicky, pricom sa da usetrit 1/2 s poplatku.
Chcem sa spytat, ci je tu niekto, co sa zaobera zakladanim sro a ma tuto moznost. Som ochotny zaplatit celu sumu poplatku za: kontrolu, pripadne opravu ak bude treba, mnou vypracovanych dokumentov + podanie navrhu elektronicky, od kontroly samozrejme ocakam bezproblemove prijatie navrhu sudom a zapisanie sro do registra.
Blizsie detaily mailom, ak je tu niekto co mi vie pomoct a je to pre niekoho zaujimave prosim poslite mail.
dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať