Zavrieť

Porady

Financie

Ak mate akekolvek dotazy tykajuce sa financii- uvery, poistenie, investovanie, dds, dss atd kludne sa pytajte...

sorry za diakritiku
Usporiadat
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

účtovník 007 Pozri príspevok
Johanka neviem, prečo by si mal martinhh prečítať etiketu porady. Nevidím nič zlé v jeho odpovedi. Prispôsobiť daňové priznanie môže znamenať pripraviť sa na to, že budem potrebovať úver a základ dane v roku 2007 čo najviac upraviť, aby môje daň. priznanie zakladalo možnosť o úver sa zaujímať. Mám na mysli napr. neuplatniť odpisy, vyhnúť sa zbytočným výdavkom... Ja pokladám jeho odpoveď za dobrú, aj keď reagoval na otázku, ktorej cieľom bolo "rypnúť" a nie sa skutočne pýtať. Ak aj zadávateľ témy mal dobrý úmysel a chcel poradiť v oblasti v ktorej si myslí, že je dobrý, tak po Tvojich dvoch príspevkoch ho asi chuť prejde.

PS: martinhh kým som dopísala svoj príspevok, už si ma predbehol
keby som nebola oslovená, ani neodpoviem ...
1. na tom , že by si nový člen prečítal Etiketu, nevidím nič zlé, skôr naopak ,
2. poväčšine na tomto fóre iba odpovedám, tak sa snáď môžem niečo aj opýtať keď nerozumiem, čo som na začiatok - z Tvojho pohľadu rýpania - aj napísala ,
3. príspevky, po ktorých by mňa mala prejsť chuť prispievať na Poradu radšej ani nepočítam .
0 0
martinhh martinhh

martinhh je offline (nepripojený) martinhh

Johanka Pozri príspevok
keby som nebola oslovená, ani neodpoviem ...
1. na tom , že by si nový člen prečítal Etiketu, nevidím nič zlé, skôr naopak ,
2. poväčšine na tomto fóre iba odpovedám, tak sa snáď môžem niečo aj opýtať keď nerozumiem, čo som na začiatok - z Tvojho pohľadu rýpania - aj napísala ,
3. príspevky, po ktorých by mňa mala prejsť chuť prispievať na Poradu radšej ani nepočítam .
za 1. myslim si ze to bolo mimo temy
za 2. dost alibisticka odpoved
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať