Zavrieť

Porady

Ako schudnut?

Je milion teorii a variant. Presla som si delenou stravou, v poslednej dobe sa riadim glykemickym indexom potravin. Ake mate skusenosti?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
truch Pozri príspevok
Tiež sa každý deň rozhodujem, že začnem chudnúť, len sa nemôžem odhodlať Leto sa blíži,treba niečo robiť. Dostala som na narodky darček, http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...qe8ASMjpaviocJ, je to krokomer Garmin, meria tep, kalórie a všetko zaznamená,
takže mi už nič iné nezostáva ako začať, veď budem mať kontrolu Podľa slov darcu -mangela, vraj budem chudnúť zdravo No uvidím

z mojej skusenosti: tiež som si kupila krokomer,denne prejdem v robote za 9hod. 13.OOOkrokov, asi sa čuduješ,že je to veľa, aj mne sa zdalo, tak som ho používala 3 dni posebe,a neklamal hore-dole 5OOkrokov,a neschudla som ani deko, organizmus si zvykne a jeto, ani ho nehne ísť s váhou dolu, ale držím ti palce, pochvál sa potom,,,,,hlavne treba dodržiavať pitný režim,mne to dá veľmi zabrať, totiž ja som neni nikdy smädná,pijem veľmi málo,,,,,
7 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

http://www.slim309.sk/kura-chudnutie-ako-funguje/

..určite ste to čítali. Ja by som chcela vedieť či má niekto s tým skúsenosti. ...hlúposť, nehlúposť schudnúť musím.!!!
...cvičím len na záhrade, neprejedám sa, ale je fakt, že keď nie som v duševnej pohode, pribeeerááám. Minulý a tento rok bol a je pre mňa dosť..hm ťažký.
Teraz skúšam ten jablčný ocot. Boooože, vždy som mala najviac 58 kíl..
Asi pred 3-4 rokmi som bez problémov schudla asi 9 kíl. Teraz to nejde.
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Práve ma napadlo, že som si pred dvoma rokmi kúpila fit loptu, že budem cvičiť. Ešte som ju ani nenafúkla, možno za tie dva roky sa ani nebude dať nafúknuť
1 0
janka1710 janka1710

janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

Do 50 siatky som bola vždy štíhla... mohla som jesť čo som chcela...zjedla som možná viac ako manžel....ale teraz prišlo obdobie memopauzy a začala som priberať... aspoň mne sa to zdá...začínam menej jesť...ale stále sa to kilečko za ten rok na mňa prilepí...ráno som nikdy nejedla...
váha sa mi blíži pomaly k 60 kg pri výške 165.... chcem schudnúť aspoň 5 kíl....
začala som chodiť do posilovne, ale poviem pravdu nebaví ma to...
doma sa veľmi neprinútim cvičiť....
už som rozmýšľala nad tým 309 slim... myslím, že je to hlúposť... ale skúsim objednať...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

na mňa sa tiež čo to nalepilo nie mojou vinou teda vinou lenivosti, cvičiť chodím pravidelne už ani neviem asi 4r, už to neriešim príde utorok/štvrtok a idem, ale mala som obdobie keby som nemohla robota, choroba, robota zase choroba a keď som už myslela, že už tak zase kríže už som naskočená opäť v rytme chcela by som prihodiť ešte nedeľu, ale to je pre mňa jediný deň keby môžem "hniť" lebo v sobotu mám " upratovaciu brigádu" tiež mám doma fit loptu nikdy som na nej necvičila, aj xy video kaziet. mne sa páči také hromadné cvičenie, fitko mám blízko chvala bohu tiež som jednu dobu chodila do posilky, tiež ma to nebavilo/pritom kedysi áno/, je fajn keď cvičebná hodina ubehne tak že nevieme ako ja má paniku z toho že cvičko ktoré robím pre chrbticu nebudem môcť robiť, potom neviem čo som realistka a viem že moje Tae-Bo má pre mňa obmedzený čas aby ste dievčatá vedeli ako hopsám tak názorná ukážka
3 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

janka1710 Pozri príspevok
Do 50 siatky som bola vždy štíhla... mohla som jesť čo som chcela...zjedla som možná viac ako manžel....ale teraz prišlo obdobie memopauzy a začala som priberať... aspoň mne sa to zdá...začínam menej jesť...ale stále sa to kilečko za ten rok na mňa prilepí...ráno som nikdy nejedla...
váha sa mi blíži pomaly k 60 kg pri výške 165.... chcem schudnúť aspoň 5 kíl....
začala som chodiť do posilovne, ale poviem pravdu nebaví ma to...
doma sa veľmi neprinútim cvičiť....
už som rozmýšľala nad tým 309 slim... myslím, že je to hlúposť... ale skúsim objednať...
Janka, nebláááázni, veď máš ideálnu hmotnosť pri svojej výške .
1 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Valčake Pozri príspevok
http://www.slim309.sk/kura-chudnutie-ako-funguje/

..určite ste to čítali. Ja by som chcela vedieť či má niekto s tým skúsenosti. ...hlúposť, nehlúposť schudnúť musím.!!!
...cvičím len na záhrade, neprejedám sa, ale je fakt, že keď nie som v duševnej pohode, pribeeerááám. Minulý a tento rok bol a je pre mňa dosť..hm ťažký.
Teraz skúšam ten jablčný ocot. Boooože, vždy som mala najviac 58 kíl..
Asi pred 3-4 rokmi som bez problémov schudla asi 9 kíl. Teraz to nejde.
Vali, ja som mala najviac 7Okg, za dva roky som pribrala na 80,
chcem veľmi schudnuť, ale zabijem sa ked to nejde, čím viacej dávam pozor, tým je to horšie, ale môžem ti napísať,,,,,hlavne že som zdravá a je mi dobre,,,,,,,,,,,,,,celé dni som v pohybe, ako som písala hore,,,,,teší ma len to že všetko ešte oblečiem, a ked nie, kupim väčšie, všetko ide vekom...ačo už narobíme,PS lež tlstý schudne, chudý umre.....
4 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
janka1710 Pozri príspevok
Do 50 siatky som bola vždy štíhla... mohla som jesť čo som chcela...zjedla som možná viac ako manžel....ale teraz prišlo obdobie memopauzy a začala som priberať... aspoň mne sa to zdá...začínam menej jesť...ale stále sa to kilečko za ten rok na mňa prilepí...ráno som nikdy nejedla...
váha sa mi blíži pomaly k 60 kg pri výške 165.... chcem schudnúť aspoň 5 kíl....
začala som chodiť do posilovne, ale poviem pravdu nebaví ma to...
doma sa veľmi neprinútim cvičiť....
už som rozmýšľala nad tým 309 slim... myslím, že je to hlúposť... ale skúsim objednať...

čo dodať k tomuto? asi len tíško závidieť...ved máš váhu akurát, nevymýšľaj a hlavne nenamýšľaj si, čo by sme niektoré dali za taku váhu!
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
[QUOTE...

Mária[/QUOTE]

Toto vyzerá ako inzerát
Ešte daj mobil.
Naposledy upravil arizona : 27.04.11 at 06:13 Dôvod: vymazanie reklamy, citacie
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

marjankaj Pozri príspevok
Toto vyzerá ako inzerát
Ešte daj mobil.
Ty si sa tu Janko ešte vrátil?
A pýtaš mobil ?
Beťár jeden...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
danushka Pozri príspevok
Ty si sa tu Janko ešte vrátil?
A pýtaš mobil ?
Beťár jeden...
Tak mobil nebude, ani fotka, ani nič. Že by sa prepadla? Ani google ju nenájde?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Asi nabrala parné skupenstvo...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

marjankaj Pozri príspevok
Tak mobil nebude, ani fotka, ani nič. Že by sa prepadla? Ani google ju nenájde?
Uff, aká to len škoda, oči už len pre , hádam ti pomôže odkyslenie(či odkysľovanie?) organizmu. http://www.porada.sk/1727954-post21.html
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Marína Pozri príspevok
Uff, aká to len škoda, oči už len pre , hádam ti pomôže odkyslenie(či odkysľovanie?) organizmu. http://www.porada.sk/1727954-post21.html
Pôjdem na pivo. Alkohol vraj neutralizuje kyseliny.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Sám? Budeš sa cítiť (možno)opustene. Ale aspoň si organizmus dáš do poriadku.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
marjankaj Pozri príspevok
Pôjdem na pivo. Alkohol vraj neutralizuje kyseliny.
Ale v žiadnom prípade pivo , pivo organizmus prekysluje až až.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Marína Pozri príspevok
Sám? Budeš sa cítiť (možno)opustene. Ale aspoň si organizmus dáš do poriadku.

Prečo si myslíš, že ho mám v neporiadku?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

No, prečo asi?
marjankaj Pozri príspevok
Pôjdem na pivo. Alkohol vraj neutralizuje kyseliny.
Kvôli mrníkovaniu nás tu .......... .
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pivko Pozri príspevok
Ale v žiadnom prípade pivo , pivo organizmus prekysluje až až.
Tak ho budem prekladať s borovičkou. (To iba sousedovic Toníček ho prokládá hanáckou)
0 0
nunik nunik

nunik je offline (nepripojený) nunik

Dobry den. Chcela by som sa poradit. Kto by mi vedel poradit ,ako postupovat pri chudnuti. Prečitala som už toho strašne vela,upravila stravu,začala cvičit ale vysledok nulovy ! Uvitam každu radu...Dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať