Zavrieť

Porady

ALFA peňažný denník

Prosím ako skladujete - archivutete PD ? Najlepšie je vytlačiť atranu A,B,C, zlepiť a zložiť tak je to čitatelné. Ale nemám ho kde založiť pretože nejaké zložky formát A4 na ležato som nikde v obchode nevidel kde by sa to zacvaklo.
Máte na to nejaký systém - trik ???
Pekný večer želám...
Usporiadat
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
no, ja sa priznám, že toto netlačím (sama sebe) - iba ak mám ohlásenú kontrolu
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Najväčší som tlačila 14 str.AB,samozrejme na konci roka do pol hodiny je to hotovo.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dievčence aj já tlačím na A3 formáte a je to super .
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

otázka
Tlačím minizostavu AB,najskôr si vytlačím všetky A, ktoré sú číslované.Strana B začnem tlačiť takto:B1 na str.A2,B2 na str.A3 atď.Nevýhodou je,že pri tlačení B strán musím sedieť pri tlačiarni a časti A doň postupne vkladať.Na str.A1 napokon vytlačím titl.str.PEŇAŽNÝ DENNÍK scvaknem na 3 krát a vyzerá to ako kniha.Ten perfektný výsledok stojí zato.
viem si to predstaviť, nabudúce to tiež takto vyskúšam
0 0
jasa jasa

jasa je offline (nepripojený) jasa

ja ich zlepim .. strany A,B,C..vedla seba.. a potom zlozim na format A4, aby mi to voslo do sanona..
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Poradíte mi? Dá sa od niekaľ stiahnuť program AcroRd32.exe.
0 0
adams adams

adams je offline (nepripojený) adams

VERONIKA6
Poradíte mi? Dá sa od niekaľ stiahnuť program AcroRd32.exe.
Ak máš CD s programom od fi KROS, niekde v pomôckách alebo v niečom takom (neviem presne ako sa to vola). Proste hľadaj to niekde na CD.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Ďakujem za odpoveď, idem skúsiť hľadať.
0 0
sea sea

sea je offline (nepripojený) sea

mama troch synov
Práve teraz som si vytlačila Peňažný denník z Alfy vo formáte A4 jednostrannom sú tam síce malé písmenká :-) ale je celkom prehľadný, skús !
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať