Zavrieť

Porady

Intímny problém

Nespravne zaradenie
Naposledy upravil Jaro ban : 10.11.07 at 14:01
Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ale potom prečo ešte rozoberať tému, ktorá už nie je aktuálna. Sám alebo sama zadávateľka rozhodla, treba to rešpektovať. Toto mi už naozaj pripadá úplne mimo, zbytočné.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Tak sa mi zdá, že každý v tejto bezduchej téme chce mať posledné slovo, aj keď je to o ničom, tak sa mláti prázdna slama ďalej... Čudujem sa, že sa táto téma už dávno nezamkla...
0 0
Snajper2 Snajper2

Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

beriem antidepresíva ktoré mi asi tlmia chuť na "intimitu". problém je v tom, že to robili všetky lieky, ktoré som doteraz bral. existuje nejaký prípravok, alebo niečo podobné, čo by to odblokovalo?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a kde prosím vidíte zadanie témy?ja mám napísané iba,že Nespravne zaradenie a otázka nikde...ď
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pasuliatko Pozri príspevok
a kde prosím vidíte zadanie témy?ja mám napísané iba,že Nespravne zaradenie a otázka nikde...ď
V príspevku 4 je citované pôvodné zadanie.

Príspevok 24 je nová otázka.
K tej novej otázke je ťažké sa vyjadriť. Antidepresíva všeobecne utlmujú a najlepšie by odpovedal na problém dotazujúceho jeho ošetrujúci lekár.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pasuliatko Pozri príspevok
a kde prosím vidíte zadanie témy?ja mám napísané iba,že Nespravne zaradenie a otázka nikde...ď
bola nastolená nová otázka v č. 24
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať