Zavrieť

Porady

týranie zvierat naokolo

Zdravím všetkých, považujem túto komunitu za vysoko inteligentnú a rozhľadenú. Zaújma ma váš názor na to čo sa deje so zvieratami naokolo /a to čo vidíme v mediách nie je všetko/. Týrania, bitie, privezovania o kolajnice.Ak máte hlbší vzťah k tejto téme tak ma zaújma čo ste spravili, ako sa dá pomôcť. Nejaké názory, myšlienky.

Pre tých čo z nejakého dôvodu zvieratá nemajú v láske je dôležité dodať, že človek /dieťa/ kt. toto vykonal na bezbrannom zvierati omnoho ľahšie ublíži človeku. Ďakujem za názory. Zatial som len rozoslala známym stránku na petíciu rozbehnutú v Čechách.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

V jednom z tych linkov sa spominala pokuta. Mozno by pomohlo,keby mu napr. policia ,alebo ta reg.hygiena nou pohrozila...
Skus sa aj informovat,na strankach "neme tvare",alebo nejaky utulok v okoli, co sa s tym da urobit.
Drzim Ti palce, daj nam vediet


Nechapem, naco maju takyto ludia psa. Ved na to zastekanie im kludne posluzi aj zvoncek-ten ich vyjde lacnejsie.
1 0
JM1968 JM1968

JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

Zdravím, takže útulok s tým nemôže nič, zviera sa netúla...dali tip na veterinárnu a potravinovú správu, či ako sa to volá, poslala som im mail, že to preveria...asi tak...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať