Zavrieť

Porady

notebook - numericka klavesnica

Jedná sa o notebook.Numlock aj po vypnutí je stale aktivny to zn. písmena: u,i,o,p,jkl,m píše ako čísla. pomožte! zúfam
3 komentárov     zbaliť
filip00254863 ja by som išiel za človekom ktorý tomu rozumie
Martuk chlapče zlatý, po 1: najprv by si išiel za niekým, kto tomu rozumie a hneď nato zakladáš tému, že:

mne blbne klávesnica na notebooku. namiesto nejakých písmen mi píše čísla alebo znaky prosím pomôžte.


Tak sa rozhodni, čo chceš.
Kabaka123 filip00254863 a po 2.: odpovedáš na 10 rokov starú tému
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Sekacik2 je offline (nepripojený) Sekacik2

Sekacik2
No ovládače som si ako prvé inštaloval tie sú v poriadku, jedine rozmýšlam nad tou aktualizáciou WIN7 inakšie neviem s čím môže byť chyba. Som si nemal kupovať originál WIN 7 ale som si to mal radšej spraviť sám, lebo takto iba problémy . Som spravil chybu že som si hneď nevypol tie automaticé aktualizácie Ono tie čisla na numerickej mi išli prvý deň, ale druhý deň mi už prestali ísť. V tom je ten problém. No dikes za rady skúsim ešte na asus podporu napísať ale neviem či mi oni s tým poradia.

viki.po je offline (nepripojený) viki.po

viki.po
Zdravím ja som pri inštalovaní programov vo win7 mal problémy a našiel som takú dobrú vec. Keď vložíš inštalačné CD a spustíš inštaláciu tak máš možnosť vrátiť systém späť aj aktualizácie sa stratia. Uvidíš či to bolo aktualizáciou. Ak sa ti to už podarilo odstrániť tak to nerob lebo budeš musieť znova inštalovať soft, ktorý tam už máš inštalovaný po tej dobe kde sa vrátiš. Mne sa to oplatilo lebo jeden program mi zablokoval ďalšiu inštaláciu. Tak ho teraz vo win7 nepoužívam.

Sekacik2 je offline (nepripojený) Sekacik2

Sekacik2
Hmmm no tak nepomohlo ani odinštalovanie ovládača a nastavenie od windovsu, už fakt neviem čo je s tým. Asi ho do opravy pošlem tak to budem zase 2-3 týźdne bez noťasu
zapoj si do booku extretnú klávesnicu normálnu aj s písmenami, a stlač NumLock, odpoj klávesnicu a čísla ti musia ísť. Neviem čo tu riešite aktualizácie, keď tie s klávesnicou nemajú nič spoločné. A poslať book do servisu kvôli tomu že nejde numerika je riadna hovadina kámo keby trebalo nejakú pomoc, napíšte na febeks.com
viem že je to rok staré, ale keby to ešte niekto potreboval nebolo to doriešené tak preto som napísal priateľu
Zdravim staci ked si zapnete klavesnicu v pc virtualnu a stlacite na nej NUMLOCK hotovo

erik555 je offline (nepripojený) erik555

erik555
Martin Martinez
Zdravim staci ked si zapnete klavesnicu v pc virtualnu a stlacite na nej NUMLOCK hotovo
a kde si bol pred 4 rokmi?
misoft ...asi v škôlke.....

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.