Zavrieť

Porady

Zrušenie odhlášky a prihlášky zamestnanca do SP

Čaute, poraďáci, čo by ste robili v takomto neobvyklom prípade:
Je to zamotané až-až!!!!
28.10.2005 som sa prihlásila ako zamestnávatel do SP.V ten istý deň som prihlásil aj dohodára do SP. V mesiacoch apríl,máj2006 som nemala prácu, a odhlásil som dohodára, na tie 2 mesiace, a pri získaní práce som ho znova prihlásil do SP ako dohodára. Na výzvu SP som dodatočne podal
nulové mesačné výkazy.Samozrejme, som zabudla odhlásit a prihlásit na tie dva mesiace sám seba ako zamestnávatela.
Proste mám odovzdané aj nulové výkazy a aj odhlášku a prihlášku dohodára. Čo teraz, aby som sa vyhla pokute, ktorá je najmenej 100 Sk za každý deň omeškania.Ja som myslela napísať žiadosť o zrušenie odhlášky a prihlášky do SP na tie dva mesiace.
Díky moc za odpoveď !!!!!!
Usporiadat
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

MIRKA111 Pozri príspevok
Práve som si všimla, že som spravila chybu a odhlásila som zo SP zamestnankyňu, ktorá u nás ešte pracuje, mala som odhlásiť jej menovkyňu a zmýlila som sa v nich. Dá sa nejako zrušiť odhláška, alebo mám podať dodatočne prihlášku?
Musíš stornovať RL FO - odhlášku.
1 0
Asmína Asmína

Asmína je offline (nepripojený) Asmína

Prosím Vás máte skúsenosť s ukončením pracovného pomeru okamžite zo strany zamestnávateľa, nakoľko pracovník porušil pracovnú disciplínu. Jedná sa o zamestnanca, ktorý vykonáva práce v zahraničí, preto mu zamestnávateľ uvedené oznámenie o rozviazaní prac. pomeru poslal poštou. Zamestnanec poslal PN, ktorá začala od 26.5.2008 a výpoveď prevzal na pošte 28.5.2008, včera prišla doručenka. Môžem ho od 28.5. 2008 odhlásiť z poisťovní / s tým, že v deň prevzatia výpovede nadobudla účinnosť/, alebo je v nejakej ochrannej lehote keď je na PN. Kto mu bude teraz platiť PN od 28.?
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Asmína Pozri príspevok
Prosím Vás máte skúsenosť s ukončením pracovného pomeru okamžite zo strany zamestnávateľa, nakoľko pracovník porušil pracovnú disciplínu. Jedná sa o zamestnanca, ktorý vykonáva práce v zahraničí, preto mu zamestnávateľ uvedené oznámenie o rozviazaní prac. pomeru poslal poštou. Zamestnanec poslal PN, ktorá začala od 26.5.2008 a výpoveď prevzal na pošte 28.5.2008, včera prišla doručenka. Môžem ho od 28.5. 2008 odhlásiť z poisťovní / s tým, že v deň prevzatia výpovede nadobudla účinnosť/, alebo je v nejakej ochrannej lehote keď je na PN. Kto mu bude teraz platiť PN od 28.?
Nemôžeš ho odhlásiť, nakoľko je DPN a je v ochrannej lehote.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Prosím o radu. Odhlásila som zamestnanca zo SP a už sa to nedá stornovať. V poisťovni mi povedala pani, že mám vyplniť tlačivo zrušenie odhlásenia. Ako hľadám vo formulároch tak hľadám, ale nič som nenašla.
Naposledy upravil Klimentová Viera : 02.11.09 at 09:14 Dôvod: "prehodené písmenká"
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

RLFO - zaškrtnúť možnosť zrušenie
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Práve som sa vrátila zo SP. Elektronicky sa to zrušiť nedá, len fyzicky v SP. Na Odhlášku som napísala ručne zrušenie odhlášky a tak mi to prevzali.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Aj u nás sa to robí ručne. Osobne ho tam treba doručiť a tetuška ho hneď naťuká do computera...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať