Zavrieť

Porady

Money S3 pomoc pri účtovaní

Ahojte, hľadám niekoho kto by mi bol ochotný pomôcť pri uzávierke a prekontrolovaní účtovania v Money S3. Najlepšie niekedy cez víkend alebo po prac.dobe.Neviem poriadne s programom robiť a preto hľadám niekoho na pomoc.ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    jogise Pozri príspevok
    Ahojte, hľadám niekoho kto by mi bol ochotný pomôcť pri uzávierke a prekontrolovaní účtovania v Money S3. Najlepšie niekedy cez víkend alebo po prac.dobe.Neviem poriadne s programom robiť a preto hľadám niekoho na pomoc.ďakujem
    Odkiaľ si ?

    Aknazuz je offline (nepripojený) Aknazuz

    certifikovaná účtovníčka Aknazuz
    jogise Pozri príspevok
    Ahojte, hľadám niekoho kto by mi bol ochotný pomôcť pri uzávierke a prekontrolovaní účtovania v Money S3. Najlepšie niekedy cez víkend alebo po prac.dobe.Neviem poriadne s programom robiť a preto hľadám niekoho na pomoc.ďakujem
    Ja som ochotná Ti pomôcť, som z Bratislavy, cez víkend alebo po pracovnej dobe mi to vyhovuje. Úctujem v PÚ, ak by išlo o JÚ, malo by "účtovanie" byť podobné. Ozvi sa mi Ty - aj cez SS.

    jogise je offline (nepripojený) jogise

    jogise
    dakujeeeeeeeeeeeem, mozem poprosit tel.kontakt, aby sme sa mohli dohodnut, prajem krasny vikend

    jogise je offline (nepripojený) jogise

    jogise
    dakujeeem krasne, mozem poprosit tel.kontakt, aby sme sa mohli dohodnut,
    prajem krasny vikend

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Prosím Vás účtuje niekdo v tomto programe "Zádržné-gar.zábezpeku"?Ak áno prosím Vás o info. ako to účtujete - nejako mi to nejde?

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Maxinka Pozri príspevok
    Prosím Vás účtuje niekdo v tomto programe "Zádržné-gar.zábezpeku"?Ak áno prosím Vás o info. ako to účtujete - nejako mi to nejde?
    Neúčtuje nikto cez tento program to krásné " zádržné"??????????Viem, že 315/311 ale cez čo,ako???????

    Aknazuz je offline (nepripojený) Aknazuz

    certifikovaná účtovníčka Aknazuz
    Maxinka, nechápem pojem. Na základe akých podkladov chceš účtovať o zábezpeke? Máš faktúru? Máš zmluvu? Na čo sa zábezpeka použije? Kedy sa vracia? Od toho záleží spôsob účtovania. Tipujem skôr 315/324, 221/315 a zábezpeka by na 324 ako prijatá záloha mala ostať do vysporiadania. A predpisy cez interné doklady.
    Naposledy upravil Aknazuz : 08.12.07 at 20:41 Dôvod: upresnenie

    Money S3 pomoc pri účtovaní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.