Zavrieť

Porady

Dnešným dňom som bol manželkou vyhodený z porady

Milí poraďáci, doteraz som vyše roka sledoval Vašu poradu z manželkinho konta, sledoval som Vaše názory, rady a priznám sa, aj ja som Vám občas poradil v jej mene a neviedol som si zle, lebo som jej od Vás získal cez 200 súhlasov, ale dnešným dňom som bol "vyautovaný"- manželka si zmenila heslo a mám od nej prísny zákaz v jej mene sa prihlasovať na Poradu
Z tohto dovodu som aj ja si zriadil svoje vlastné konto a idem ďalej- teším sa na komunikáciu s Vami všetkými.Najskor som si myslel, že sa sem neprihlásim, ale bolo by mi za Vami smutno a tak teda "vítam" medzi Vami. Stano
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mali ste pár krát spolu konverzáciu, ale nie moc častú, hmhm- a už viac nemožem prezradiť, lebo nakoniec dňa dostanem ešte od nej "poza uši"- to vieš- unás to nieje 5 žena, ale 5 muž
Dobre rešpektujem , že už viac nemôžeš prezradiť ...... , aby si ozaj nedostal "poza uši" ale rozmýšľam tuho , s kým som ohľadom ALFY ....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

smith Pozri príspevok
Inak všimli ste si kde je téma zaradená?
snáď preto, aby sme ho mohli oceniť?
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
kukučka Pozri príspevok
snáď preto, aby sme ho mohli oceniť?
...aby dobehol tých 2OO súhlasov aj po vlastných??
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vlastne aj to može, kúpil som jej počítač k narodkám- takže aj ten je jej , ale net je moj, tak si odpojím škatulku a budem mať net v skrinke,chichi a ona nech si dá zapojiť svoj net...
Keby sa môj manžel rýpal v mojom nicku tak ho prizabijem. Ale mne našťastie nehrozí že by som sa stala samovdovou, lebo počítaš nebrmbrmbá, nedymí ani benzínom nesmrdí, tak ho nezaujíma a o nejakom nicku nemá ani tušenie. Ja zase netuším kde sa začínajú a končia všetky tie krivé hadičky pod kapotou. A preto si žijeme v láske a svornosti a "netušene" sa vytešujeme . Vidííííš, máš ty vlastne z pekla štěstí, veď si mohol aj horšie dopadnúť . Teraz je z teba rúči nick a nie nicka. Tak vitaj
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
smith Pozri príspevok
Ale keď už nahral cez 200 súhlasov, tak už nie je tu nováčik.

P.S. Stefan Stanislav tak dlho mlčal, že som začal uvažovať o tom, či manželka ho nevyhodila aj od počítača.
Veď som aj pekne prosil manželku, aby ma ešte pustila za počítač...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no Kazu, myslím, že máš konkurenta v srandičkách
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
smith Pozri príspevok
Myslím, že sa nám práve narodila toptéma dnešného večera.
Téma založená dnes o 21:01 hod, do 23:10 viac než 430 videní, takže rekord?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

kukučka Pozri príspevok
no Kazu, myslím, že máš konkurenta v srandičkách
Tééda, zmysel pre dramatično máá. Keď som zbadala ten nadpis, skoro mi kuky vybehli, čo za tragédiu Porada spôsobila . Myslím, že sa máme na čo tešiť. Dúfam, že zabrúsi aj medzi 17-nástky.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Stefan2005 Pozri príspevok
Takže vlastne začínaš (alebo lepšie povedané pokračuješ) ako skúsený Poraďák. Ale ako si skonštatoval, pod vlastným menom.
Ja len dopľňam - teraz už na vlastnú zodpovednosť.
Takže vitaj!
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mali ste pár krát spolu konverzáciu, ale nie moc častú, hmhm- a už viac nemožem prezradiť, lebo nakoniec dňa dostanem ešte od nej "poza uši"- to vieš- unás to nieje 5 žena, ale 5 muž
Stefan2005 Pozri príspevok
Veď som aj pekne prosil manželku, aby ma ešte pustila za počítač...
...dajako sa mi toto nepozdáva...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ajuška zmeň si nick na Sherlock.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Mňa by zaujímalo prečo je táto téma v Podvojnom účtovníctve?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

bepo Pozri príspevok
Mňa by zaujímalo prečo je táto téma v Podvojnom účtovníctve?

lebo potrebujú dvaja so sebou zúčtovať
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Paula Pozri príspevok
lebo potrebujú dvaja so sebou zúčtovať
Presne.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

No po prečítaní by som mala jeden návrh pre Richarda, vytvoriť úplne nový chlievik na mrníííkové témy.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

willma Pozri príspevok
No po prečítaní by som mala jeden návrh pre Richarda, vytvoriť úplne nový chlievik na mrníííkové témy.
Téma síce mrníková, ale super na dobrú náladu.....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stano, Stano, máš rozum? Kým som to celé dočítala, zhorela mi kapusta. Ty vyautovaný z Porady, ja z kuchyne. Pekne si to vymyslel. Pozdravujem manželku, mohla by prísť dovariť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma Pozri príspevok
No po prečítaní by som mala jeden návrh pre Richarda, vytvoriť úplne nový chlievik na mrníííkové témy.
wilmuš, nech mi je odpustené, ale poslednú dobu sa aj veľmi vážne témy stanú mrníkové - čo potom s nimi??????
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Danila Pozri príspevok
Stano, Stano, máš rozum? Kým som to celé dočítala, zhorela mi kapusta. Ty vyautovaný z Porady, ja z kuchyne. Pekne si to vymyslel. Pozdravujem manželku, mohla by prísť dovariť.
Neni si sama Danilka, mne aj voda na párky minulý týždeň prihorala a manžel došiel sa ma spýtať "či ten hrniec zohrievam", no čo už, toto je už "diagnóza" a veľmi vážna.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick Pozri príspevok
wilmuš, nech mi je odpustené, ale poslednú dobu sa aj veľmi vážne témy stanú mrníkové - čo potom s nimi??????
... a všetky témy by boli v jednom chlieviku...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
... a všetky témy by boli v jednom chlieviku...
Elenka moja, pri Tvojich trefných poznámkach sa vždy musím z chuti zasmiať. A Micko potom "leští" monitor.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať