Zavrieť

Porady

PZS-poslali mi sumu za 3 zamestnancov

Ahojte, tak dnes mi vypočítala PZS cenu za 3 zamestnancov(zelovoc), a je to : 9 266,00 sk. Mne sa to zdá moc, sú aj lacnejšie PZS?
Naposledy upravil Danielle369 : 19.11.07 at 16:51
Usporiadat
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

jajko50 Pozri príspevok
Kontrolovať budú byt--hrúza. Aj umyté riady?, aj či je vymaľované?, čistotu a poriadok??? ejha idem už gruntovať dopredu, čo ak mi zatrhnú doma robiť???? bojím, bojim, bojím. Káva a poldeci to asi nespraví.

Robím si z toho srandu, ale tuším nie je na mieste---sú to vážne "hlúposti".

Tak to ich môžme zavolať hneď po vianočných sviatkoch, zvyčajne všetci gruntujeme, tak poriadok bude....možno aj nejaké 1/2 deci, keď už sa nám pred očami z tých čísel, tak im nech sa marí, až nech sa z nich parí.........
0 0
Angelika Angelika

Angelika je offline (nepripojený) Angelika

Je to "do nebe volajici" .... vsetko, ale hlavne , co sa tyka SZCO.... z uvedeneho mi vyplyva, ze ma to moze vyjst okolo 3000 Sk pri tych vsetkych kravinach .... no zmrdov nemienim podporovat...
0 0
Angelika Angelika

Angelika je offline (nepripojený) Angelika

Je to "do nebe volajici" .... vsetko, ale hlavne , co sa tyka SZCO.... z uvedeneho mi vyplyva, ze ma to moze vyjst okolo 3000 Sk pri tych vsetkych kravinach .... no zmrdov nemienim podporovat...
0 0
Slim Slim

Slim je offline (nepripojený) Slim

Prilepí mi sem prosím niekto link na nejaký zákon, ktorý ma k tomu donúti????Vďaka
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Slim Pozri príspevok
Prilepí mi sem prosím niekto link na nejaký zákon, ktorý ma k tomu donúti????Vďaka

napr: http://hn.hnonline.sk/c1-22506290-le...dky-su-povinne je tu spomenutý aj zákon ktorý ťa donúti...

ďalšie názory: [SEARCH]Povinna zdravotna starostlivost zivnostnika ?[/SEARCH] - v prísp.32 máš link na zákon
[SEARCH]CENA za Pracovnu zdravotnu sluzbu[/SEARCH]
[SEARCH]Pracovná zdravotná služba pre podnikateľov[/SEARCH]

[SEARCH]Pracovná zdravotná služba[/SEARCH]

[SEARCH]Náplň Pracovnej zdravotnej služby - spokojnosť s ich službami[/SEARCH]
[SEARCH]Firmy si musia platiť hygienické kontroly - pokuty od 5000 do milión[/SEARCH]
[SEARCH]Zdravotné prehliadky[/SEARCH]
[SEARCH]Lekárske prehliadky[/SEARCH]
[SEARCH]lekárske prehliadky[/SEARCH]

atď, atď
Naposledy upravil Tanče : 03.12.07 at 08:52 Dôvod: a ešte ďalšie...
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

No tak teraz som uzavrela zmluvu s jednou PZS a za 3 zamestnancov na rok budem platiť 3 600 sk.Za všetkých len túto sumu.(Teším sa ako keby som vyhrala milion.)
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

dan Pozri príspevok
No tak teraz som uzavrela zmluvu s jednou PZS a za 3 zamestnancov na rok budem platiť 3 600 sk.Za všetkých len túto sumu.(Teším sa ako keby som vyhrala milion.)
Nebolo by zlé postúpiť adresu, resp. názov firmy...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Lion Topoľčany Pozri príspevok
Nebolo by zlé postúpiť adresu, resp. názov firmy...

Za KOĽKO?

keď bizMis tak bizMis, no né?
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

prečo nie, je to:

MEDISON PLUS s.r.o
Nová 1230
908 01 Kúty
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
llevelinall Pozri príspevok
Ani ja nemam zamestnancov a podla vsetkoho co citam a pocujem tak to musia mat aj ty co zamestnancov nemaju. Dnes som volala do PZS v Ke a vraveli, ze somnou uzavru zmluvu. Tak cakam co bude dalej... Inak na to cele nemam slov...
Ja som sa už rozhodol, zmluvu uzatvárať nebudem, tiež nemám zamestnancov- ale už som sa vyjadril inde. To je moje definitívne rozhodnutie a nebudem svoj názor meniť. Nikto mi žiadnu zmluvu nenanúti.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

dan, ja ti tu vybavujem bizMis a ty to tu hned vycapíš...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať