Zavrieť

Porady

Akú máme krvnú skupinu?

Anketa: Moja krvná skupina je:

Počet hlasujúcich
108. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 0+

    31 28.70%
  • A+

    29 26.85%
  • B+

    11 10.19%
  • AB+

    6 5.56%
  • 0-

    12 11.11%
  • A-

    12 11.11%
  • B-

    5 4.63%
  • AB-

    2 1.85%
V téme http://www.porada.sk/t65499-p2-a1b-krv.html sa objavila zaujímavá štatistika od Chobota o výskyte krvných skupín v EU. Preto ma zaujíma, ako je to s nami - poraďákmi. Ak to zaujíma aj Vás, hlasujte prosím v ankete. Vďaka!
Naposledy upravil fimka : 22.11.07 at 17:54 Dôvod: požiadavky na uverejnenie nicku
Usporiadat
Téma je uzavretá.
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Logicky mi vychádza že A- je potom účtovník pesimista.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
fimka Pozri príspevok
V téme http://www.porada.sk/t65499-p2-a1b-krv.html sa objavila zaujímavá štatistika od Chobota o výskyte krvných skupín v EU. Preto ma zaujíma, ako je to s nami - poraďákmi. Ak to zaujíma aj Vás, hlasujte prosím v ankete. Vďaka!
....tú štatistiku som nenašla !!! - kde sa stratila? - ma to zaujíma
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

V texte príspevku #12 od Chobota.
0 0
Fragaria Fragaria

Fragaria je offline (nepripojený) Fragaria

Tak potom mám asi zlú krv. Pomóc potrebujem vymeniť krv.Ale ja som apoň Ačko, ale môj miláčik je 0 chúďa jedno. Taká obyčajná nula
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Zatiaľ hlasovalo 88 z vás. Čo takto dotlačiť to dnes do 100?
Takže to posúvam.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

fimka Pozri príspevok
Zatiaľ hlasovalo 88 z vás. Čo takto dotlačiť to dnes do 100?
Takže to posúvam.
fimka, čo to potrebuješ ako podklad na nejakú "diplomovku" ? keď vykazuješ takú aktivitu ...
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka


OK, OK, pochopila som. Už som doterná, sorry.

Takže na dnes končím. Ale zajtra nejaká tá posúvačka zasa hrozí.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

fimka Pozri príspevok
Zatiaľ hlasovalo 88 z vás. Čo takto dotlačiť to dnes do 100?
Takže to posúvam.
nemôžte dať nejakú výraznú uputavku o súhlase so zverejnením hlasovania, lebo je tam akosi málo súhlasov a aj ja som sa sem vrátila tiež len náhodou a súhlasila....
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

willma Pozri príspevok
no to by zaujímalo aj mňa, ale z druhej strany odhliadnuc od lekárskehho vyšetrenia si dovolím tvrdiť, že sme tu aj tak jedna krvná skupina
...tak ako vravíš - a všetci infikovaný!!!
Nebezpečným a chytľavým vírusom porada.sk
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Fragaria Pozri príspevok
Tak potom mám asi zlú krv. Pomóc potrebujem vymeniť krv.Ale ja som apoň Ačko, ale môj miláčik je 0 chúďa jedno. Taká obyčajná nula
Tak to sme na tom rovnako. Hoci som účtovníčka, no za pesimistu sa nepokladám. No a môj drahý je účtovník optimista? Optimista skôr, ale určite nie účtovník.

Trochu . Som niekde raz čítala (už si to veľmi nepamätám), že ak má muž a žena rovnakú krvnú skupinu, no rozdielne RH a zároveň žena negatív, môže to mať nedobré následky pre to dieťa. Čo vy na to?
Naposledy upravil Gabi03 : 23.11.07 at 08:23
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

OK. Ja poviem, možno mi niekto v budúcnosti pomôže, a poviem chhcem krv od tohto poraďáka....
O+
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Tak to sme na tom rovnako. Hoci som účtovníčka, no za pesimistu sa nepokladám. No a môj drahý je účtovník optimista? Optimista skôr, ale určite nie účtovník.

Trochu . Som niekde raz čítala (už si to veľmi nepamätám), že ak má muž a žena rovnakú krvnú skupinu, no rozdielne PH a zároveň žena negatív, môže to mať nedobré následky pre to dieťa. Čo vy na to?
Neviem presne ako to je, ale ja mám RH- a v tehotnosti mi častejšie vyšetrovali krv ako pozitívnej rodičke.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
cloe Pozri príspevok
Neviem presne ako to je, ale ja mám RH- a v tehotnosti mi častejšie vyšetrovali krv ako pozitívnej rodičke.
Mala som taký istý problém a po prvom pôrode mi museli pichnúť akúsi injekciu, to vraj pre prípad druhého dieťatka, aby mu nemuseli meniť krv ako prvému dieťaťu. Bolo to síce už tak dávno, že si všetky podrobnosti ani nepamätám.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Tak to sme na tom rovnako. Hoci som účtovníčka, no za pesimistu sa nepokladám. No a môj drahý je účtovník optimista? Optimista skôr, ale určite nie účtovník.

Trochu . Som niekde raz čítala (už si to veľmi nepamätám), že ak má muž a žena rovnakú krvnú skupinu, no rozdielne RH a zároveň žena negatív, môže to mať nedobré následky pre to dieťa. Čo vy na to?
Ano je to pravda, mala som problémy... skúmajú protilátky, počas tehotenstva, ak má žena napr. B - a muž B+ , môže mať dieťatko veľmi vážne ochorenia, lebo krv matky sa bije s krvou dieťatka. Riziko sa stupňuje vraj s počtom tehotenstiev. Asi na tom niečo je, lebo pri prvej dcérke bolo všetko Ok a pri druhej už problémy, ale všetko dobre dopadlo, len ona zdedila už mužovu krv, tak tiež bude mať starosti ak si nájde partnera s B+ náhodou.
No tak sme tretie ani neskúšali.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Gabi03 Pozri príspevok
Tak to sme na tom rovnako. Hoci som účtovníčka, no za pesimistu sa nepokladám. No a môj drahý je účtovník optimista? Optimista skôr, ale určite nie účtovník.

Trochu . Som niekde raz čítala (už si to veľmi nepamätám), že ak má muž a žena rovnakú krvnú skupinu, no rozdielne RH a zároveň žena negatív, môže to mať nedobré následky pre to dieťa. Čo vy na to?

My sme presne tento prípad. Máme tri deti, dnes už dospelé, a nemali žiadne zdravotné problémy kvôli krvi. 2 Staršie majú RH- a najmladšie má RH+. Dostala som po 3. dieťati iba injekciu pre prípad, žeby sme chceli ďalšie dieťa......
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Áááá posúvame.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Reakcia na žiadosť zmeny ankety na verejnú:

zverejniť mená pri hlasovaní sa mi už nezdá veľmi vhodné, pretože ak niekto "šiel" do ankety s tým, že je anonymná, tak by ho to asi nahnevalo....
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Tak to teda uzavriem tak, že otvorím obdobnú anketu, ale tam už budú nicky zverejnené. Nikto nebude mať dôvod hnevať sa a na svoje si prídu aj zvedavci.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
a tu je link na novú tému .-)

Túto teda uzavriem
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
a tu je link na novú tému .-)

Túto teda uzavriem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať