Zavrieť

Porady

Stomatolog v BA

Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

neda mi nezdoverit sa Vam s uzasnou pracou a perfektnym mojim zubarom, ludia ak mate problem a nie ste spokojni so svojim zubarom vrelo odporucam, fakt.chodim k nemu dlhe roky a prave som od neho prisla a ten uzasny pocit pri srdiecku....
Usporiadat
Belliny Belliny

Belliny je offline (nepripojený) Belliny

zaciatocnik uctovnik
mne tiez posly kontakt prosim, robim konkurz na muojho noveho zubara
vdaka
0 0
kačer kačer

kačer je offline (nepripojený) kačer

prosím pošli kontakt
0 0
dancika dancika

dancika je offline (nepripojený) dancika

Aj ja si prosim kontakt, dobry zubar vzdy potesi, hlavne, ked sa k nemu chystam, len ci nas vsetkych vezme, ked je nas tolko zaujemcov?!
0 0
Latsche Latsche

Latsche je offline (nepripojený) Latsche

Celá moja rodina chodí k Dr.Lehotskému do ambulancie ORADENT. Mladý doktor s prehladom, najviac sa mi paci ako vsetko vysvetli. Clovek ma aspon trosku predstavu, co mu ide robit. Prisiel som k nemu v dost zlom stave a to co dokazal, klobuk dole. Myslel som ze v 45 rokoch budem nosit uz protezu, ale podarilo sa to všetko pekne spravit.
Maju aj dentálnu hygieničku, ktora je tiez velmi prijemna osoba.
Ambulancia je na Mierovej 52/A v Prievoze. Myslim ze maju aj web stranku.
0 0
basulko basulko

basulko je offline (nepripojený) basulko

Majka tiež prosím kontakt a ak sa dá aj cenník vďaaaaaaaaaaaka
0 0
33andrea 33andrea

33andrea je offline (nepripojený) 33andrea

Ahojte,

mam dva velmi dobre kontakty na zub. lekarov v BA. Jeden je MUDr.Schill . Skusenosti ma moj svagor. Neviem, ci to nebude reklama, ale jeho web. je meno.sk , tam najdete vsetky udaje. Ordinacia aj lekari su super, jednak praca a jednak pristup..a aj ordin. hodiny, vedia prisposob. Druhy kontakt je moj osobny- velmi dobre skusenosti s pracou a aj pristupom a mala som aj zlozitejsie zakroky. MUDr. Valent Juraj ,Hrobonova 22, t.c. 02/54 77 33 58. Obaja lekari su super, vrelo odporucam. Su vsak sukromny, takze neviem..ci som pomohla, ale "toď" moje dobre skusenosti.
0 0
Betuta Betuta

Betuta je offline (nepripojený) Betuta

Možem Vás aj ja poprosiť o kontakt prip. ceny Ďakujem
Betuta
0 0
laura.jendri laura.jendri

laura.jendri je offline (nepripojený) laura.jendri

Latsche Pozri príspevok
Celá moja rodina chodí k Dr.Lehotskému do ambulancie ORADENT. Mladý doktor s prehladom, najviac sa mi paci ako vsetko vysvetli. Clovek ma aspon trosku predstavu, co mu ide robit. Prisiel som k nemu v dost zlom stave a to co dokazal, klobuk dole. Myslel som ze v 45 rokoch budem nosit uz protezu, ale podarilo sa to všetko pekne spravit.
Maju aj dentálnu hygieničku, ktora je tiez velmi prijemna osoba.
Ambulancia je na Mierovej 52/A v Prievoze. Myslim ze maju aj web stranku.
a vies priblizne, aky maju cennik?chystam sa tam zajst,no rozhodujem sa este, potrebujem ozaj dobreho zubara
0 0
MySpace MySpace

MySpace je offline (nepripojený) MySpace

Prosim ta Majka, poslala by si mi tiez na neho kontakt, dakujem. Bo uz 2 roky zial nemam zubara, kedze na nich nejako nemam stastie... Velmi by mi to pomohlo. Mozes na SS-ku.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja mám svoju zubárku a nevymenila by som ju ani za nič
0 0
frantisssek frantisssek

frantisssek je offline (nepripojený) frantisssek

Ja môžem doporučiť ambulanciu Dently v Apollo, sú možno drahší, ale za nestalo sa aby ma niečo bolelo. Ambulancie ako v hoteli, mal som veľmi dobrý pocit.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Tak tomuto hovorím nepríjemný zážitok...
... moja mama mala podobný, keď jej zubárka omylom vytrhla nie boľavý, ale susedný zub....

Ja mám z minulosti tiež nepríjemé skúsenosti, preto teraz chodím do súkromnej ambulancie SPM Dental k MUDr. Janišovi v Ružinove a som spokojná. Je to síce drahé, pretože platím takmer všetko, ale s prácou som spokojná.
A takisto s MUDr. Kotulom v Petržalke, ktorý sa stará o zuby môjho syna....
0 0
Nyyankees Nyyankees

Nyyankees je offline (nepripojený) Nyyankees

Pokusam sa vlastne zistit... ...viac
kde zmizol ten prispevok ako jeden doktor z oradentu vylomil komusi 2 zuby....
0 0
erika1211 erika1211

erika1211 je offline (nepripojený) erika1211

Majka prosím ťa môžeš mi dať kontakt na toho zubára, pleeease ja toho môjho potrebujem urgentne meniť dakujem dakujem dakujem
0 0
Arodd Arodd

Arodd je offline (nepripojený) Arodd

Dobry den,musim zmenit svojho dlhorocneho zubara,kedze odchadza do dochodku.Mohli by ste mi dat odporucania ku komu by som mal v BA prejst?
0 0
Mendy0 Mendy0

Mendy0 je offline (nepripojený) Mendy0

osobne som maximalne spokojny s pracou,pristupom a cenami v Pearl dental v BA.Dokonca nebol ziaden problem ani s reklamaciou blomby ked sa mi raz bohuzial kusok oidlupil a vadilo mi to
0 0
Ericka12 Ericka12

Ericka12 je offline (nepripojený) Ericka12

ake maju ceny? Zubary v Ba asi nebudu lacna zalezitost,obzvlast ti sukromni
0 0
Mendy0 Mendy0

Mendy0 je offline (nepripojený) Mendy0

na stranke maju cennik,ale nepride mi to ako prilis vela v porovnani stym co som platil u svojho predchadzajuceho zubara,pristup a kvalita su neporovnatelne
0 0
Ericka12 Ericka12

Ericka12 je offline (nepripojený) Ericka12

je mi ajsne,ze vacsina zubarov je sukromna.Len obcas ceny su dost vysoke pre bezneho cloveka
Naposledy upravil Ericka12 : 11.08.14 at 06:24
0 0
Mendy0 Mendy0

Mendy0 je offline (nepripojený) Mendy0

pre man je halvne,ze ked uz platim za osetrenie tak chcem aby bolo spravene poriadne a mal som pocit,ze je pristup na adekvatnej urovni.Nepotrebujem uz zazit zubara,ktory je neprijemny,arogantny a este mam platit nehorazne sumy.
Tu som spokojny,a tie ceny naozaj nie su take strasne ked nezanedbas pravidelnu starostlivost
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať