Zavrieť

Porady

Zmena užívateľského mena. (Zmena nicku, používateľského mena)

Chcem si zmeniť užívateľské meno. Dá sa to?
Naposledy upravil Richard : 11.11.13 at 08:29
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    asedma je offline (nepripojený) asedma

    asedma
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Anka, nemeň si to stále raz tak potom tak a onak a potom neviem kto je kto a mám v tom guláš...
    ..to Stanko, jedna vec je, ze vobec to stale nemenim, len som chcela vyuzit a vyskusat tuto funkciu, co Porada ponuka, no, ale asi fakt nefunguje..a bola som lepsie zvyknuta na moj stary nick..inak aj pri druhom prihlaseni som si dala druhy nick a vyskocilo mi tam cele meno samo od seba, ale tiez sa vobec za neho nehanbim..no, co uz, ked sa neda, tak sa neda..

    asedma je offline (nepripojený) asedma

    asedma
    Indeed Pozri príspevok
    myslím,že nemá zmysel sem uvádzať dve priezviská ,

    má to zmysel niekde na dedine,kde žije viacej ľudí s rovnakými priezviskami aby ich vedeli od seba odlíšiť

    inak mať dve priezviská, mi tak trochu zaváńa aristokraciou a povyšovaním sa nad ľudí čo maju iba jedno priezvisko
    ..no, vobec nebolo mojim umyslom sem davat dve priezviska..meno mi sem naskocilo automaticky pri druhom prihlasovani rovno z fb, lebo je Porada s nim prepojena..asi tak skratka
    ..aby som objasnila, takto som registrovana na fb a to len kvoli rodine a znamym..
    Richard Pozri príspevok
    Každý kto si chce zmeniť užívateľské meno musí mať na to pádny dôvod (napr. sa omylom zaregistroval pod svojim vlastným menom, alebo názvom spoločnosti).

    Skôr ako mi napíšte SSku vyberte si zatiaľ neobsadené meno(nick) zo zoznamu členov.
    Často sa stáva, že mi niekto napíše a keď to chcem zmeniť zistím, že už je obsadené. Potom musím písať SSku...... a je to strata času.

    ĎAKUJEM za pochopenie .-)
    písala som vám do ss len neviem či do prišlo, lebo som tu nová a pozrela som si to náhodou
    stinson12 Ja už som vám napísal 2 súkromné správy aj z dôvodom a zmena mena ešte neprišla :/ môžete mi napísať prečo ?
    kopretinka stinson,teraz reaguješ na niixiinkin komentár.......musíš napísať Richardovi

    ex je offline (nepripojený) ex

    ex
    Aj ja Vás touto cestou prosím o zmenu užívateľského mena, a to z "exmanželka" na "ex". Vopred veľmi pekne ďakujem.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Treba si najprv pozriet v zozname clenov ci je dane meno volne.
    Kazdopadne treba mat normalny dovod pre zmenu nicku.

    ex je offline (nepripojený) ex

    ex
    Richard, je pravdou, že som si včera prezerala, či niekto nemá užív. meno, o ktoré som ja prejavila záujem - takže nemá a keď sa dá, ešte raz sa prihováram za túto úpravu svojho užív. mena. Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.