Zavrieť

Porady

Nováčik

mama, manželka
Ahojte, poraďáci
som tu relatívne nováčikom (od októbra), ešte sa na Porade neviem dostatočne dobre orientovať, tak mi prepáčte prípadné "skraty". Som strašne šťastná že som Poradu objavila, bol to pre mňa objav roka, lebo viem že mi bude pomáhať pri mojej práci a dúfam že tu nájdem spriaznené duše. S jednoduchým účtom pracujem 10 rokov, s podvojkom druhý rok, takže mám ešte veľa medzier, ale s Vami to určite zvládnem.
Prajem krásny deň všetkým poraďákom!
Usporiadat
dadasv dadasv

dadasv je offline (nepripojený) dadasv

baran
Ahojte, tiež patrím medzi tých "nových", ale našla som tu už veľa vecí, ktoré mi pomohli, hlavne v JU. Ďakujem všetkým služobne starším poraďákom a teším sa na každé stretnutie.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Jej to je super, keď som začínala ja nič takéto nebolo. Pár skúsených poraďákov mi dalo po prstoch, keď som niečo zle zadala, ale aspoň som sa rýchlo zaradila. Je to fajn. Milí nováčikovia veľa šťastia vo Vašom surfovaní nádherným morom zvaným PORADA!!!
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
willma Pozri príspevok
Na batoľa šikovný, už si si stihol aj bod vyslúžiť
A mne to trvalo straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne dlho.
0 0
katka25 katka25

katka25 je offline (nepripojený) katka25

Ja som tu síce rok a pol, ale viac-menej poradu využívam hlavne na riešenie problémov z poraďáckych diskusných príspevkov a sem-tam si prečítam niektoré zábavné témy, alebo niečo zo života. Takže trvale som vlastne nováčik a pravdupovediac nechcem sa nejako rozpisovať, lebo poznám už ako to chodí na takých fórach, ak raz začnem, stanem sa závislou, a naozaj ako tu spomínala Rozalka, nič nebudem stíhať (teraz stíham aspon niečo )
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tweety Pozri príspevok
Aj sa mi zdalo, že akosi čím ďalej, tým mi viac z neho chýba.
Majka - bodisko!
0 0
Morgaňo Morgaňo

Morgaňo je offline (nepripojený) Morgaňo

ahojte potreboval by som nejaké infošky ohľadom informácií o dopravných firmách ohľado v čom podnikajú koľko vlastnia dopravných prostriedkov v čom majú dominantné postavenie ak by som mohol poprosiť firmy z okolia Popradu alebo Kežmarku viem že je to mimo tému ale trošku sa tu neviem zorientovať preto veľmi pekne prosím o radu veľmi pekne ďakujem.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
quote=Morgaňo;598251]ahojte potreboval by som nejaké infošky ohľadom informácií o dopravných firmách ohľado v čom podnikajú koľko vlastnia dopravných prostriedkov v čom majú dominantné postavenie ak by som mohol poprosiť firmy z okolia Popradu alebo Kežmarku viem že je to mimo tému ale trošku sa tu neviem zorientovať preto veľmi pekne prosím o radu veľmi pekne ďakujem.[/quote]

si
0 0
Morgaňo Morgaňo

Morgaňo je offline (nepripojený) Morgaňo

[quote=Morgaňo;598251]ahojte potreboval by som nejaké infošky ohľadom informácií o dopravných firmách ohľado v čom podnikajú koľko vlastnia dopravných prostriedkov v čom majú dominantné postavenie ak by som mohol poprosiť firmy z okolia Popradu alebo Kežmarku viem že je to mimo tému ale trošku sa tu neviem zorientovať preto veľmi pekne prosím o radu veľmi pekne ďakujem.[/quote]

si
tak mi roraďte kam to mám dať lebo ja sa tu fakt neviznám
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Morgaňo Pozri príspevok
[quote=Morgaňo;598251]ahojte potreboval by som nejaké infošky ohľadom informácií o dopravných firmách ohľado v čom podnikajú koľko vlastnia dopravných prostriedkov v čom majú dominantné postavenie ak by som mohol poprosiť firmy z okolia Popradu alebo Kežmarku viem že je to mimo tému ale trošku sa tu neviem zorientovať preto veľmi pekne prosím o radu veľmi pekne ďakujem.
,,si
tak mi roraďte kam to mám dať lebo ja sa tu fakt neviznám[/quote]"

Morgaňo, ohľadom dopravných firiem...ak Ťa zaujíma napr.akým vozným parkom konnkrétne nejaká firma disponuje, tak si treba túto firmu vyhľadať na nete, zvyčajne sa prezentujú svojou webovou stránkou, ale existujú aj špedičné stránky, ktoré sú platené a tam keď si zadáš konkrétnu nielen slovenskú firmu, tak sa Ti zobrazí o nich takmer všetko, čo by si práve v tejto problematike potreboval vedieť, teda či disponujú plachtami, sklápačmi, menšími autami, dokonca tam nájdeš obchodníkov, ktorí ponúkajú tovar na prepravu, alebo dopravcov ktorí hľadjú prepravu z konkrétneho miesta a konkrétnym dátumom, ďalej informácie o firmách a ich zamestnancoch s kontaktnými údajmi, na týchto stránkach sú aj výstrahy voči jednotlivcom, ktorí su ,,problémoví a nespoľahliví", atď. Viem, že momentálne logitrans.com, dáva na skúšku 3 mesiace tento program (T-trans) zdrama, existuje aj program RAAL apd. Vopred sa ospravedlňujem adminovi, ak tieto moje informácie budú považované za reklamu, nenamietnem ak môj príspevok vymaže, nepropagujem tu svoje osobné záujmy.
Morgaňo, skús si poriadne prečítať Etiketu porady a pohraj sa trošku, kým pochopíš koľko existujúcich tém tejto problematiky tu už je a dočítaš ša sa fakt veľmi veľa. Obávam sa, že so svojou požiadavkou si teraz úplne , takže hľadaj, hľadaj, hľadaj a pritom Ti prajem veľa zdaru
0 0
Morgaňo Morgaňo

Morgaňo je offline (nepripojený) Morgaňo

veľmi pekne ďakujem danushka
0 0
Vargová Katarína Vargová Katarína
Ahoj, zdravim všetkých super poraďákov. Som tu síce registrovaná dlhšie, ale Poradu som začala viac používať až posledné mesiace. Som rada, že sa tu stretáva také množstvo skvelých ľudí a vedia si bez väčších problémov poradiť. Som rada, že som vás našla.
Katren
0 0
alea1 alea1

alea1 je offline (nepripojený) alea1

Ahojte,

niekam som poslala môj príspevok, ale pekný čas ho už nemôžem nájsť... snažila som sa do kultúry, ale nič )))

Takže ako správny nováčik.... pekný deň vám.... a kto by mal chuť na trochu kultúry po práci a je z okolia Martina....mám dobrý tip.... ozvite sa, pa ( pre tentokrát by som to mala aj spätne nájsť )
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
alea1 Pozri príspevok
Ahojte,

niekam som poslala môj príspevok, ale pekný čas ho už nemôžem nájsť... snažila som sa do kultúry, ale nič )))

Takže ako správny nováčik.... pekný deň vám.... a kto by mal chuť na trochu kultúry po práci a je z okolia Martina....mám dobrý tip.... ozvite sa, pa ( pre tentokrát by som to mala aj spätne nájsť )
AK si klinkneš na svoje nick v zozname užívateľov (na spodku obrazovky), tak tam máš možnosť zobraziť svoje príspevky. Asi máš na mysli nasledovné:
[SEARCH]Zborový spev[/SEARCH]
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Prvykrat som si zadala podpis a obrazok, tak sa chcem presvedcit ci spravne...
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
nevyslo to, co robim zle?
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
a teraz?
huraaaaa, a este podpis...
0 0
alea1 alea1

alea1 je offline (nepripojený) alea1

smith, ďakujem, ešte sa s tým trochu popasujem a bude fajn...
0 0
martiova martiova

martiova je offline (nepripojený) martiova

Ahojte všetci.Da sa na porade opytať aj na otazky,ktoré nesuvisia s učtovnictvom,ale s niečim inym?Mam na mysli či mi vie niekto pomôcť ohladne požiadaviek na služby obce.Ak ano kde mam pisať?Tam by som to skonkretyzovala.Dakujem.Zuzulienka556
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

martiova Pozri príspevok
Ahojte všetci.Da sa na porade opytať aj na otazky,ktoré nesuvisia s učtovnictvom,ale s niečim inym?Mam na mysli či mi vie niekto pomôcť ohladne požiadaviek na služby obce.Ak ano kde mam pisať?Tam by som to skonkretyzovala.Dakujem.Zuzulienka556
V súčasnosti pre problematiku obcí tu nemáme osobitnú sekciu.
Možno by bolo vhodné požiadať administrátora, aby zvážil jej zavedenie.
Dovtedy sa mne javí ako najvhodnejšia sekcia "rozpočtové a príspevkové organizácie". Nájdeš ju, keď si klikneš hore na zelený text "pridať tému", rozbalí sa ti zoznam možností, celkom vpravo "neziskové organizácie" a v rámci toho "rozpočt. a prísp. org."; tam klikni na O a celkom dole je "pokračuj" - klikni aj tam, otvorí sa ti presne také isté okno ako keď si písala svoj prvý príspevok. Nezabudni pomenovať tému výstižným názvom (nie prosím, pomôžte, súrne a pod.)
0 0
selenay selenay

selenay je offline (nepripojený) selenay

AHOJTE,
som tiež "nováčik", ale poradu som občas navštevovala ako neprihlásená. Začala som robiť podvojné účtovníctvo (predtým jednoduché, mzdy, administratívu - cca 10 rokov). Chcem Vás poprosiť o ozrejmenie účtovania zásob v podvojnom účtovníctve ku koncu roka, spôsobom B. Čo mi to urobí v účtovníctve, keď som v priebehu roka nakúpila tovar (napr. za 500000) a ku koncu roku som z neho predala len časť, teda zostali mi zásoby (predala som za 200000), teda zostatok zásob v obstarávacej cene mám 300000. Napíšte mi, prosím účtovné prípady, súvisiace s týmto stavom. Ďakujemmmmmmmm.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať