Zavrieť

Porady

Večný "papier" na pečenie

Má niekto skúsenosti s podložkami na pečenie. Mali by nahradiť papier na pečenie. Ak áno, od akého výrobcu?
Vianočné pečenie sa blíži, tak pečo si ho neuľahčiť????
Usporiadat
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
dalida Pozri príspevok
Dlhšie už sledujem túto debatu, medzitým som u nás pochodila tuším všetky obchody, ktoré by prichádzali do úvahy, že by tam ten papier mohli mať, ale neúspešne
Zatiaľ sa nevzdávam a budem skúšať aj inde.

až poprosíš predavačky vo vašej drogérii, pretože najčastejšie to predávajú tam, aby to objednali u dílera, tak im to určite donesie. Ide Veľká noc a myslím si, že to budú ponúkať. Obchodníci to veľmi nechcú objednávať, pretože je to dosť drahé a aby im to nestálo na pultoch. Totiž ľudia o tom ešte veľmi nevedia.
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

cactus Pozri príspevok
až poprosíš predavačky vo vašej drogérii, pretože najčastejšie to predávajú tam, aby to objednali u dílera, tak im to určite donesie. Ide Veľká noc a myslím si, že to budú ponúkať. Obchodníci to veľmi nechcú objednávať, pretože je to dosť drahé a aby im to nestálo na pultoch. Totiž ľudia o tom ešte veľmi nevedia.
Vďaka za radu, skúsim. Nevzdávam to
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

S radosťou oznamujem, že sa mi podarilo u nás v domácich potrebách zohnať dlho hľadanú podložku na pečenie. Mohla som si dokonca aj vyberať, lebo mali silikónovú aj teflónovú, ale silikónová bola skoro štvornásobne drahšia. Hneď na prvý pohľad je medzi nimi vizuálny rozdiel: teflónová je oveľa tenšia ako silikónová.
Skúste tiež v domácich potrebách vo vašom meste, možno k veľkej noci obchodníci objednajú.
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
chcem sa opytat Meggi 1, ze ktoru podlozku si kupila, silikonovu ci teflonovu a ake boli ich ceny, diky a DO PEČENIA !!!
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

olybaba Pozri príspevok
pozdravujem,
chcem sa opytat Meggi 1, ze ktoru podlozku si kupila, silikonovu ci teflonovu a ake boli ich ceny, diky a DO PEČENIA !!!
Ahoj Oly....rozhodla som sa kúpiť si teflónovú, na obale je napísané, že vydrží 1000 použití. Silikónová bola oveľa hrubšia a drahšia. Ja som pôvodne aj chcela radšej teflónovú. Pri silikónovej mi vadila tá cena a pravdu povediac, silikón ako materiál pri pečení veľmi nemusím. Hoci aj o teflóne sa už všeličo povravelo...
Ceny ti napíšem do ss. Do pečenia
Naposledy upravil Meggi 1 : 26.02.08 at 21:48
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

Teflonovej by som moc neveril z ohladom na material a technologiu

Ale aj ja poprosim ceny na pm
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Katabaticky Pozri príspevok
Teflonovej by som moc neveril z ohladom na material a technologiu

Ale aj ja poprosim ceny na pm
Už ich máš v ss.
Súhlasím s názorom o teflóne, tiež som o ňom počula a čítala všeličo, ako som už písala, ale aj o silikóne takisto. Z oboch materiálov sa mi teflón zdal to menšie zlo (môj názor, možno je to ináč, ktovie ).
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
pozrite si v Lidli sucasna ponuka :
folia na pecenie 79 Skk
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages...lia_na_pecenie
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

olybaba Pozri príspevok
pozdravujem,
pozrite si v Lidli sucasna ponuka :
folia na pecenie 79 Skk
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages...lia_na_pecenie
Ja som si kúpila.Dúfam, že využijem.
0 0
vieroslava vieroslava

vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

Tiež som si ju dnes kúpila v LIDLi, aj keď som musela obehnúť 3 predajne, kým som ju dostala.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

olybaba Pozri príspevok
pozdravujem,
pozrite si v Lidli sucasna ponuka :
folia na pecenie 79 Skk
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages...lia_na_pecenie
vema Pozri príspevok
Ja som si kúpila.Dúfam, že využijem.
Dievčatá, to ste kúpili za dobrú cenu. Moja bola oooveľa drahšia.
Ale Lidl sa u nás ešte len chystá A cestovať kvôli tomu do iného mesta, kde už Lidl majú, by zvýšilo cenu podložky. Asi by ma to vyšlo tak isto ako bola tá moja Tak vám nebudem závidieť
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Tie folie su rozne. Ta z Lidla je na cca 300 peceni, ja som si kupovala od jednej pani, ktora predava take na 1000 peceni a stala 200 sk. Som maximalne spokojna, pouzivam dost casto.Aj ked je pravda,ze ma za sebou max.200 peceni a je uz dost opotrebovana.Asi nabehnem tiez do Lidla,aby som mala do rezervy.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

dievcata, citam vela prispevkou o papieroch, teflon,podloz.na pecenie atd.mozno ste si vsimli ,davam casto prispevky na tupperware,je to moja srdcova zalezitost.silikonova podlozka,povieme ze pecenie je hracka,nielen pecenie!chcem ale povedat ze nieje silikon ako silikon!je gumeny silik a stopercentny silikon, to je hned citit hmatom!gumeny silikon,neviem co ide do potravin ,casom sa moze zacat leptat,atd,silikon pravy ,na omak pevny od fi jasne ze tupperware jena dozivotie, pri spravnom pouzivani!jednu dobu boli tieto silik od fi tescoma zakazane predavat!podlozka -krasne na nej rozvalkate cesto, a este aj hned upeciete,napr listove,rozvalkate,naplnite,zrolujete,upeciete,sta le na tej istej podlozke,jablkove pite, ten vrchny plat je lahoda preniest na plech,biskvit rolada, krasne sa upecie ,spolu sa to zroluje,nie je vysusena,po naplneni sa vobec nepraskne,suche pecivo sa nelame,je zo spodu leskle,syrova rolada sa fantasticky vyvalka,naplni,zroluje,prichyti sa gumickami, da sa stuhnut,cokoladu rozpustenu rozotrete na podlozku,nechate stuhnut ,formick vykrojite rozne tvary, mate na ozdobu,mozte na nej predmrazit mäso ,potom dat zmrazit po kuskoch,cistit na nej zeleninu,ale nesmiete na nej rezat nozom.rozvalkate na nej tenucke medove platy, na nej sa to hned pecie,dava sa na plech,alebo na rosty,kysnute kolace,buchty, osie hniezda,atd.dala som vam niekolko typou,mozno vam pomozu.norm podlozka kvalitna stoji 940, ale tento tyzd 655.prijem.pecenie
0 0
alzbeta.e alzbeta.e

alzbeta.e je offline (nepripojený) alzbeta.e

Normalne si ma navnadila na kupu toho "zazraku"
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

alzbeta.e Pozri príspevok
Normalne si ma navnadila na kupu toho "zazraku"
mas od koho?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

daria29 Pozri príspevok
dievcata, citam vela prispevkou o papieroch, teflon,podloz.na pecenie atd.mozno ste si vsimli ,davam casto prispevky na tupperware,je to moja srdcova zalezitost.silikonova podlozka,povieme ze pecenie je hracka,nielen pecenie!chcem ale povedat ze nieje silikon ako silikon!je gumeny silik a stopercentny silikon, to je hned citit hmatom!gumeny silikon,neviem co ide do potravin ,casom sa moze zacat leptat,atd,silikon pravy ,na omak pevny od fi jasne ze tupperware jena dozivotie, pri spravnom pouzivani!jednu dobu boli tieto silik od fi tescoma zakazane predavat!podlozka -krasne na nej rozvalkate cesto, a este aj hned upeciete,napr listove,rozvalkate,naplnite,zrolujete,upeciete,sta le na tej istej podlozke,jablkove pite, ten vrchny plat je lahoda preniest na plech,biskvit rolada, krasne sa upecie ,spolu sa to zroluje,nie je vysusena,po naplneni sa vobec nepraskne,suche pecivo sa nelame,je zo spodu leskle,syrova rolada sa fantasticky vyvalka,naplni,zroluje,prichyti sa gumickami, da sa stuhnut,cokoladu rozpustenu rozotrete na podlozku,nechate stuhnut ,formick vykrojite rozne tvary, mate na ozdobu,mozte na nej predmrazit mäso ,potom dat zmrazit po kuskoch,cistit na nej zeleninu,ale nesmiete na nej rezat nozom.rozvalkate na nej tenucke medove platy, na nej sa to hned pecie,dava sa na plech,alebo na rosty,kysnute kolace,buchty, osie hniezda,atd.dala som vam niekolko typou,mozno vam pomozu.norm podlozka kvalitna stoji 940, ale tento tyzd 655.prijem.pecenie
ja mám tiež spomínanú podložku z tuperware, a keď bude dobrá akcia, kúpim si ešte jednu.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Mne sa dnes po dlhom zhánaní podarilo kúpiť teflonovú v Nitre na výstave nábytku za 100sk a je na 1000 pečení. Kedže ide veľká noc tak ju vyskúšam.
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
dobra sprava - v LIDLI od 20.10.2008 - od pondelka bude v ponuke folia na pecenie :
  • použiteľná až 300 krát
  • pečenie bez nutnosti vymazania plechu
  • s nepriľnavou teflónovou vrstvou
  • rozmery: 33 x 40 cm
  • cena za kus 79,90 Sk
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Meggi 1 Pozri príspevok
Dievčatá, to ste kúpili za dobrú cenu. Moja bola oooveľa drahšia.
Ale Lidl sa u nás ešte len chystá A cestovať kvôli tomu do iného mesta, kde už Lidl majú, by zvýšilo cenu podložky. Asi by ma to vyšlo tak isto ako bola tá moja Tak vám nebudem závidieť
odkiaľ si?
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

erzet Pozri príspevok
odkiaľ si?
Len teraz som sa dostala sem a našla otázku na mňa
Som z Levíc. Prečo sa pýtaš?... Ak kvôli nedokončenému Lidlu, o ktorom som písala v citovanom príspevku, tak odvtedy sa situácia zmenila, lebo Lidl máme už v plnej paráde aj u nás dokončený a meníme v ňom peniažky za tovar
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať