Zavrieť

Porady

Večný "papier" na pečenie

Má niekto skúsenosti s podložkami na pečenie. Mali by nahradiť papier na pečenie. Ak áno, od akého výrobcu?
Vianočné pečenie sa blíži, tak pečo si ho neuľahčiť????
Usporiadat
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Meggi 1 Pozri príspevok
Len teraz som sa dostala sem a našla otázku na mňa
Som z Levíc. Prečo sa pýtaš?... Ak kvôli nedokončenému Lidlu, o ktorom som písala v citovanom príspevku, tak odvtedy sa situácia zmenila, lebo Lidl máme už v plnej paráde aj u nás dokončený a meníme v ňom peniažky za tovar
Nemal som žiadne postranné úmysly, iba poslúžiť, dobrým činom. Som rád, že už ten papier máš.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Meggi 1 Pozri príspevok
Len teraz som sa dostala sem a našla otázku na mňa
Som z Levíc. Prečo sa pýtaš?... Ak kvôli nedokončenému Lidlu, o ktorom som písala v citovanom príspevku, tak odvtedy sa situácia zmenila, lebo Lidl máme už v plnej paráde aj u nás dokončený a meníme v ňom peniažky za tovar
Meggi ak veľa pečieš a baví ta aj ozdobovanie cukroviniek, tak máš výhodu,
mala by sa u Vás otvoriť predajňa s rôznymi pomôckami pre cukrárky, vieš o tom??
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

erzet Pozri príspevok
Nemal som žiadne postranné úmysly, iba poslúžiť, dobrým činom. Som rád, že už ten papier máš.
Ja som to hneď tak aj pochopila... Preto som doplnila poznámku o dokončenom Lidli Ďakujem za snahu pomôcť.
Podložku na pečenie už využívam a pochvaľujem si ju, ušetrí veľa roboty s umývaním plechu, je to výborná pomôcka pri pečení.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

atramka Pozri príspevok
Meggi ak veľa pečieš a baví ta aj ozdobovanie cukroviniek, tak máš výhodu,
mala by sa u Vás otvoriť predajňa s rôznymi pomôckami pre cukrárky, vieš o tom??
Nie, nepočula som ešte o tom. Nevieš náhodou, kde - ulica alebo časť mesta? Chodia nám rôzne reklamné letáky do schránky, ale som to zatiaľ nenašla nikde.
0 0
H.B. H.B.

H.B. je offline (nepripojený) H.B.

Ja som si dnes kúpila tiež fóliu na pečenie a mňa by zaujímalo, či to už nenatierate žiadnym tukom. Resp. môžem na takú suchú foliu vyliať i piškótove cesto a upiecť? Ďakujem.
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
- folia sa nenatiera
- piskotove cesto priamo nalejem na foliu a po upeceni ju stiahnem
- ja mam 6 folii a bez nich pecenie si uz neviem predstavit
- pri drobnom pecive peciem 3 plechy naraz a na dalsie 3 si chystam dalsiu varku
0 0
H.B. H.B.

H.B. je offline (nepripojený) H.B.

Ďakujem veľmi pekne za takú rýchlu odpoveď. Už sa teším ako ju vyskúšam. Ešte jedna malá otázočka. Tú fóliu stiahnuť hned z horúceho koláča, alebo nechať vychladnúť?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

dnes som objavila papier v Tescu v Petrzalke. Jeden ujo ho tam predava-mimo predajne-za 100,-SK
0 0
vrabcek1 vrabcek1

vrabcek1 je offline (nepripojený) vrabcek1

ja hned stiahnem foliu z telpého plátu ide to ľahko.
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

H.B. Pozri príspevok
Ja som si dnes kúpila tiež fóliu na pečenie a mňa by zaujímalo, či to už nenatierate žiadnym tukom. Resp. môžem na takú suchú foliu vyliať i piškótove cesto a upiecť? Ďakujem.
Kde tú fóliu kupujete???, hľadám ju márne v Bratislave?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

mazanova Pozri príspevok
Kde tú fóliu kupujete???, hľadám ju márne v Bratislave?
Ja som ju kúpila vo V-drogérii.
0 0
slavbiz slavbiz

slavbiz je offline (nepripojený) slavbiz

Ak ju potrebujete kupit, pozrite stranku: slavbiz.sk
0 0
H.B. H.B.

H.B. je offline (nepripojený) H.B.

Ja som ju kúpila v obyčajných domácich potrebách.
0 0
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

slavbiz, tuším tam pracuješ. Predajú aj maličkým? Nie je to len pre veľkoodberateľov?
0 0
DeepGirl DeepGirl

DeepGirl je offline (nepripojený) DeepGirl

milovníčka dobrej hudby, webmasterka, grafička, cukrárka, klavíristka a popri tom nedobrovoľne aj právnička:-) ...viac
Čo sa akýchkoľvek silikónových vecí (podložiek, foriem, náčinia...) týka, bezkonkurenčný je Silikomart. Majú špeciálnu technológiu výroby, preto tie veci sú absolútne inertné a nepáchnu.

Čo viem, na Slovensku ich predáva Pentolandia na Laurinskej v Bratislave... A podložky majú skvelé, odporúčam Jedna stojí okolo 300-400 Sk a máš ju navždy
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

ja som si kupila ,,večný" papier a podla mna je to taká hovadina, že až. Pretože sa to dá použiť akurát na pečenie suchého pečiva, krájať sa na tom nemože, takže na koláč tiež nie, a ked to mám umývať, tak možem rovno umyť aj plech. Najlepšie obyčajný papier na pečenie, krájať možeš a po použití chytíš a hodíš do koša. Akosi som nezistila žiadne výhody.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

A piekla si už na tom papieri aj mäso? Na silikonovej alebo teflonovej podložke sa dá piecť, ja na nej pečiem bravčové rebierka a je to výborné pekáč sa síce umýva, ale nemusím ho drhnúť od prichyteného mäsa, taktiež hranolky pečené v rúre sa neprilepia o pekáč. Treba sa len naučiť používať podložku a uvidíš že sa ti zapáči. Koláč ked chcem nakrájať jednoducho ho zošuchnem na dosku.
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

to mi zrovna praktické nepripadá, mne ide o to, aby som nemusela umývať plechy, hodím to na papier a je to
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
v LIDLI od stvrtka 26.3.2009

Fólia na pečenie
  • na opakované použitie
  • obojstranná
  • pečenie bez predmastenia a pripekania
  • odolná teplotám od –170 °C do +260 °C
  • rozmery: 33 x 40 cm
  • cena za kus 2,49 €
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
beba13 Pozri príspevok
A piekla si už na tom papieri aj mäso? Na silikonovej alebo teflonovej podložke sa dá piecť, ja na nej pečiem bravčové rebierka a je to výborné pekáč sa síce umýva, ale nemusím ho drhnúť od prichyteného mäsa, taktiež hranolky pečené v rúre sa neprilepia o pekáč. Treba sa len naučiť používať podložku a uvidíš že sa ti zapáči. Koláč ked chcem nakrájať jednoducho ho zošuchnem na dosku.
Musím reagovať, už dlho pečiem na "kvalitnom"papieri na pečenie (nie najlacnejší, čo vidím v obchode) okrem koláčov a zákuskov i žemľovku, mäso, zemiaky a vidím v tom veľké plus. Chuť mäsa sa vôbec nezmení a ak sa pozabudnem pri PC, tak i "schrumkavie ako pri klasickom pečení " Ako som nemala rada umývanie plechov a pekáčov po pečení, tak teraz mi to nevadí. Dokonca už odvážne kamarátky tak piekli a nevedia si to vynachváliť. Je veľa "gazdiniek" , ktoré pečú tak ako ich mamy a staré mamy a nechcú skúsiť niečo nové.

Možno i večné podložky nie sú zlé, ale už mnoho krát som čítala, ako sa sťahovali z predaja umelé pomôcky do domácnosti, kde sa dodatočne zistilo, že sú zdraviu škodlivé. Možno výrobok,ktorý prešiel testom kvality je nezávadný a kvalitný, ale ak je na ňom MADE IN CHINA , tak tomu neverím a nikdy ho nekúpim.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať