Zavrieť

Porady

Trhy - Poľský Tešín

Ahojte,

nevie náhodou niekto z vás kedy bývajú trhy v Poľskom Tešíne? Nie som si istá či bývajú v stredu a sobotu, alebo vo štvrtok a sobotu. Za skorú odpoveď vám ďakujem.
Usporiadat
Mony3 Mony3

Mony3 je offline (nepripojený) Mony3

ahojte,
viete mi niekto poradiť kedy bývajú trhy v Jablonke?
Či je to v stredu alebo vo štvrtok?
Ďakujem
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Dobrý deň, neviete náhodou aké sú cenové relácie na trhu v Jablonke črepníkových chryzantém, čím je výhodnejšie platiť zloté alebo eurá. Podľa môjich informácii trhy bývajú v stredu.
0 0
Mimoň2 Mimoň2

Mimoň2 je offline (nepripojený) Mimoň2

Ahojte poradí mi niekto kde sa v Poľsku na akom trhu dajú kúpiť nijaké pekné koktejlové šaty na stužkovú ...Dakujem
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

V Poľskom Tešíne je určite dosť veľký výber šiat.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

..aj v Nowom Targu maju krásne šaty
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Ja nechapem co vidite na tom Polsku,vsetko co poznam od nich su riadne smejdy, nespomeniem na kvalitny vyrobok od poliakov,nechapem ani svetovych vyrobcov co tam umiestnili vyrobu svojich znaciek,este aj ich pristup k zakaznikom je otrasny a to som si myslel ze niektorych nasich podnikavcov nik neprekona.
Apropo neviem preco platime svetove ceny za znacku ktoru niekto vyraba niekde pokutnym sposobom co znamena ze jedna vec tej istej znacky je kvalitna a ina tej istej znacky je smejd-plnime cudzie kapsy a za to nam podhodia brak ktory by sa doma neopovazili ponuknut ani vo vypredajoch.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Na Slovensku v obchodoch majú plno poľských odevov a a za slovenské ceny. Tie isté šaty, kostým alebo oblek tam kúpiš lacnejšie. Tieto veci sú vždy ušité v Poľsku a nie v Číne. Keď bol dobrý kurz, dali sa nakúpiť rôzne elektrospotrebiče za dobrú cenu. Neviem aký rozdiel je medzi televízorom, chladničkou a pod. rovnakej značky na Slovensku a v Poľsku. Mám ich doma zopár. Určite niektoré veci sú tam menej kvalitné.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať