Zavrieť

Porady

lizing

anka anka

anka je offline (nepripojený) anka

Ak SZCO konci podnikanie v 11/04, uctuje v JU, ma auto na lizing, ktory konci v 2/2005, je povinny upravit zaklad dane o rozdiel medzi odpisy a lizing. splatkami? Auto ma od r.2002 a v cene lizingu je aj poistne, ako sa prepocitava suma? Cela suma lizing. splatok sa prepocita podla odpisov a o rozdiel sa upravi zaklad. dane? Nema niekto konkretny pripad ucovania?
Usporiadat
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
Áno, gulas, chcem to preradiť, aby to nebolo vo firme. Ako to najlepšie spraviť? Poradíš? Napíšeš? Odpovieš?
0 0
gulas gulas

gulas je offline (nepripojený) gulas

ahoj Vladimir Ozitny, precitaj si moje posledne reakcie a odpovede a tam mas napisane to co by som povedal aj tebe a ziaden polovicny odpis by som neratal
vypocitaj si odpisy za tie jednotlive obdobia tak ako ked to auto kupis v hotovosti a porovnas to za obdobie co bolo auto na leasing a rozdiel mas bud pripocitatelnu alebno odpocitatelnu polozku a pre presnost radsej by som porovna obidva sposoby odpisov rovnomerny aj zrychleny a co lepsie vychadza to by som pouzil
zatial tolko dufam ze ti to pomoze
0 0
Qera Qera

Qera je offline (nepripojený) Qera

účtovník
Halo,halo,hladam Musku,
volala som na DR v BB s nasim leasingovym problemom a po hodinovej lehote mi na metodickom oddeleni doporucili zavolat v piatok, lebo poslali mailovy dotaz na MF.
Bola som aj na DU I. BA na oddeleni pre styk s verejnostou, ale kedze maju dnes den otvorenych dveri a vyplnuju danovnikom priznania, kazali mi prist v piatok. No tak som zvedava.Potom napisem.
Qera
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Qera
Halo,halo,hladam Musku,
volala som na DR v BB s nasim leasingovym problemom a po hodinovej lehote mi na metodickom oddeleni doporucili zavolat v piatok, lebo poslali mailovy dotaz na MF.
Bola som aj na DU I. BA na oddeleni pre styk s verejnostou, ale kedze maju dnes den otvorenych dveri a vyplnuju danovnikom priznania, kazali mi prist v piatok. No tak som zvedava.Potom napisem.
Qera
Qera budem čakať. Cmuk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať