Zavrieť

Porady

Ako sme na tom s uzatváraním zmlúv PZS?

Anketa: Ako sme na tom s uzatvorením zmlúv PZS, keď termín = Silvester?

Počet hlasujúcich
47. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Mám uzatvorenú zmluvu !!!

    4 8.51%
  • Nemám zmluvu, pokusy ale boli.

    20 42.55%
  • Nemám zmluvu, načo pokusy ?

    18 38.30%
  • Kde, s kým je možné zmluvu uzavrieť? ... a načo vlastne?

    5 10.64%
Rád by som vedel, do akej skupiny štatisticky patrím. Urobil som tri pokusy, ale bez zmluvného výsledku = zmluvu na "preventívnu zdravotnú starostlivosť" nemám. Neobesím sa sice preto (), ale som zvedavý. Ak sa rozhodnete odpovedať (vopred ďakujem!), prosím len za seba, resp. svoju PO, nie za klientov. Tam to bude asi detto, nie?
Usporiadat
hlaja hlaja

hlaja je offline (nepripojený) hlaja

Zmluvu s PZS musi mat uzatvoreny kazdy podnikatelsky subjekt na zaklade novely, bez ohladu na pocet zamestnancov. Register PZS sa nachadza vzdy aktualizovany na Urade verejneho zdravotnictva: http://www.uvzsr.sk/index.html.
Ja osobne som pre nasu firmu cca 150 ludi neuspesne hladala taku PZS, ktora by pripadne aj plnila to, na co zo zakona mala byt stvorena. Vacsina PZS je ucelovo zalozenych ludmi, ktori so specializaciou na pracovne lekarstvo maju pramalo spolocne. Najlepsie je zaslat na vsetky subjekty, uvedene na zozname (v tvojom okoli) ziadost o vypracovanie ponuky na poskytovanie PZS s uvedenim podmienok. Takto sa daju najst aj "serioznejsi" poskytovatelia PZS, co vidiet podla pristupu pri zistovani podmienok.
Inak je pravda, ze tato poziadavka na PZS je len dalsim nakladom pre firmy a je len vysledkom lobby v parlamente bez predoslej diskusie.
Inspektori prace pri kontrole uvadzaju zatial len nedostatok v zapise z kontroly (je mozne dodatocne si uzatvorit zmluvu, ale je dobre mat kontakt na pripadnu PZS).
Nasa PZS ma uzatvorenu zmluvu s nasim predoslym pracovnym lekarom o poskytovani zdravotnej starostlivosti. Cize my platime PZS a PZS plati nasho povodneho lekara.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať