Zavrieť

Porady

sestra zamestnana u brata

Dobry den,
chcem Vas poprosit o radu-
ked spracovavam uctovnictvo spolocnosti s r.o.-konatel je moj brat
ja ako jeho sestra mu mozem robit uctovnictvo aj bez toho,aby som bola v s.r.o. zamestnana?

vlastne som jeho priamy pribuzny..
ďakujem za odpoveď
Usporiadat
Zuzana Boháčová Zuzana Boháčová

Zuzana Boháčová je offline (nepripojený) Zuzana Boháčová

no to som nerada,že sa tato moja tema takto zvrhla
ok-su tu aj "cuckači",ale prepačte,ja som sa s Vami chcela NAOZAJ poradiť.. bez bočnych umyslov

mohla by som moj povodny problem vyriešiť aj tak myslim,keby ma brat zamestnal na pracovnu zmluvu-myslim že na dohodu o vykonani prace by to nebolo možne,keďže sa jedna o opakovanu pracu
takže na pracovnu zmluvu,napr. na 2 hod denne že mu vspracovavam učtovnictvo,mzda može byť 1000 sk mesačne,a bude to v poriadku?

(dufam že tu zas nerozprudim debatu,že ako lacno mu robim učtovnictvo,že sa jedna o nelegalnu pracu... jedna sa o malu s.r.o. takže 1000 sk mesačne je ok

mne keď niekto poradi,aj 3x mu poďakujem aj pošlem bodik
myslim,že je tu dosť začiatočnikov-učtovnikov,ktori sa naozaj nemaju s kym pradiť,a su vďačni všetkym ,ktori im tu pomahaju,bez vedľajšich umyslov..
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Zuzana Boháčová Pozri príspevok
no to som nerada,že sa tato moja tema takto zvrhla
ok-su tu aj "cuckači",ale prepačte,ja som sa s Vami chcela NAOZAJ poradiť.. bez bočnych umyslov

mohla by som moj povodny problem vyriešiť aj tak myslim,keby ma brat zamestnal na pracovnu zmluvu-myslim že na dohodu o vykonani prace by to nebolo možne,keďže sa jedna o opakovanu pracu
takže na pracovnu zmluvu,napr. na 2 hod denne že mu vspracovavam učtovnictvo,mzda može byť 1000 sk mesačne,a bude to v poriadku?

(dufam že tu zas nerozprudim debatu,že ako lacno mu robim učtovnictvo,že sa jedna o nelegalnu pracu... jedna sa o malu s.r.o. takže 1000 sk mesačne je ok

mne keď niekto poradi,aj 3x mu poďakujem aj pošlem bodik
myslim,že je tu dosť začiatočnikov-učtovnikov,ktori sa naozaj nemaju s kym pradiť,a su vďačni všetkym ,ktori im tu pomahaju,bez vedľajšich umyslov..
Ak Ťa zamestná na TPP so skráteným úväzkom, tak to bude v poriadku. Ale ja by som volila radšej napr. 1 hod. denne so mzdou á 55,90 Sk/hod., aby bola dodržaná minimálna mzda v 2. stupni náročnosti práce...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Zuzana Boháčová Pozri príspevok
no to som nerada,že sa tato moja tema takto zvrhla
ok-su tu aj "cuckači",ale prepačte,ja som sa s Vami chcela NAOZAJ poradiť.. bez bočnych umyslov

mohla by som moj povodny problem vyriešiť aj tak myslim,keby ma brat zamestnal na pracovnu zmluvu-myslim že na dohodu o vykonani prace by to nebolo možne,keďže sa jedna o opakovanu pracu
takže na pracovnu zmluvu,napr. na 2 hod denne že mu vspracovavam učtovnictvo,mzda može byť 1000 sk mesačne,a bude to v poriadku?

(dufam že tu zas nerozprudim debatu,že ako lacno mu robim učtovnictvo,že sa jedna o nelegalnu pracu... jedna sa o malu s.r.o. takže 1000 sk mesačne je ok

mne keď niekto poradi,aj 3x mu poďakujem aj pošlem bodik
myslim,že je tu dosť začiatočnikov-učtovnikov,ktori sa naozaj nemaju s kym pradiť,a su vďačni všetkym ,ktori im tu pomahaju,bez vedľajšich umyslov..
Ak chceš u bratovej sro-čky ušetriť na odvodoch - od 1.9.07 je znovu dohoda o pracovnej činnosti, na ktorú môžeš robiť účto, ak sa zmestíš do limitu 10 hod. týždenne. Platí sa len úrazové a garančné poistenie do SP.

--------
Veronika
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať