Zavrieť

Porady

Poradte - práca na doma

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Prosím poradte nejaké linky, aleo vlastné skúsenosti s nejakou prácou na doma, môže byť hocičo, super by bol na PC. Stačí niečo málo na privyrobenie. Vďaka.
Usporiadat
Zuzana_db Zuzana_db

Zuzana_db je offline (nepripojený) Zuzana_db

pavol3800 Pozri príspevok
Dobrí den s manželkou by sme mali vážny záujem o malovanie figúrok my sme už túto prácu robyli pred 14 rokmi takže vieme o čo sa jedná.už dlhšie nevieme zohnat nejaký konakt na dodávatela.Ten pán ktorí nám vtedy dodával figúrky už momentálne s tým nepracuje.Tak až by ste nám vedeli pomoct s kontakom na nejakého dodávatela budeme vám velmi vdačný.

Dobry den,
ja sa tiez zaujimam o malovanie figurok. Viem aj kde v Leviciach firma sidli, volala som tam, ale cislo uz bolo stare a nepouziva sa. Tak napisem mail do firmy a dam vam vediet co mi odpovedia.
0 0
henika henika

henika je offline (nepripojený) henika

ahoj, ak sa nieco dozvies, tak napis prosim ta,aj ja by som mala zaujem o taku pracu na doma
0 0
Amanita11 Amanita11

Amanita11 je offline (nepripojený) Amanita11

Veľmi Ťa prosím, mám v zúfalej situácii dvoch bratov (obaja na invalidnom a s finančnými problémami. Pomôž mi získať seriózny kontakt na to maľovanie figúrok, to by ich vytrhlo z biedy, lebo sú už obaja v depresiách (doslova, liečia sa) a chcú presne takúto robotu, zručnosť majú. Pomôžeš mi dať kontakt na niekoho, kto tú prácu s maľovaním figúrok poskytuje? Ide o Levice.

amanita 0908 101 296, ďakujem
0 0
Lucyana Lucyana

Lucyana je offline (nepripojený) Lucyana

Dobrý den, som mamička na MD a ako skoro každá mamička si hladám niečo na privyrobenie popri MD. Vzhladom na to, že vačšina ponúk su podvody a drankanie penazí z ludí, chcela by som sa poradit či máte niekto skúsenosti s nejakou serioznou práciu kde nemusíte nič vkladat a dá sa tam zarobit aspon pár eur. Nie som stvorená na predaj špekrkov, kozmetiky alebo niečo podobné ale ak by sa našlo aj niečo iné tak prosím dajte vediet. dakujem krásne
0 0
lia75 lia75

lia75 je offline (nepripojený) lia75

Dobrý deň, ak je to ešte aktuálne, mohla by som poprosiť kontakt na sprostredkovanie tých maľovaných figúrok? Ďakujem.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
prepáč ,, melondubnica ,,
ale aj ja som bola na bux to asi pol roka každý den celé dve hodiny bolo tam aj viac klikačiek ,ale nezarobila som nič nejaký dolar pätdesiat ,tak som sa na to vykašlala,preto nechápem ty hovoríš pät minút a za mesiac sto petdesiat dolárov to nemôžem uverit,lebo mne to nadskakovalo iba po desatinkách takže kým som sa dostala na jeden dolár tak to trvalo
Naposledy upravil babicka1 : 09.03.11 at 10:08
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ja tiež si ,,zarábam ,,s DEDROU je to česká firma ale väčšinou si objednávam pre seba ale aj tak sa mi to oplatí lebo výrobky sú výborné sú tam veci do domácnosti ale aj na seba kto je šikovný ten by si týmto pekne zarobil ale mne sa nechce kto by mal záujem pozrite si dam vám link:www.dedra.cz
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

smash: robis si z nej srandu? tato a programovat web stranky? to by musela mat o 200% vyssie IQ aby bola schopna sa nieco take vobec naucit. miesto toho tu pise po forach ake i/y sa kde pise. s takou inteligenciou len umyvat zachody. pohar, uz si sa skusala informovat po verejnych toaletach? mozno niekde potrebuju hajzlibabku.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://www.pracadoma.sk/zora/?utm_so...mpaign=etarget
mate, prosim, niekto skusenosti s touto ponukou?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Našťastie nie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

durisovad Pozri príspevok
http://www.pracadoma.sk/zora/?utm_so...mpaign=etarget
mate, prosim, niekto skusenosti s touto ponukou?
nie, mňa vždy mrzí že nenapíšu priamo o čo ide, načo toľko "tajností" potom keď sa človek o to začne zaujímať tak sa z toho vyklube nejaká blbina
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

durisovad Pozri príspevok
http://www.pracadoma.sk/zora/?utm_so...mpaign=etarget
mate, prosim, niekto skusenosti s touto ponukou?
daška, žeby toto ?

http://www.google.sk/url?sa=t&source...sjszy2ISnq6-WQ
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Veronika, je to mozne. Myli ma, ze nenapisu, aku pracu ponukaju, ale chcu meno a mailovu adresu. Nie ze by som o nich mala zaujem, ale zo zvedavosti som sa opytala, ci niekto ma skusenost.
0 0
AmyH AmyH

AmyH je offline (nepripojený) AmyH

Ahoj. Chcem sa ta len opytat, aj ked vidim ze prispevok je dost davno, ale nutne zhanam nejaku pracu a malovanie figurok by ma bavilo...tak ci to este existuje, a ci by sa k takemu niecomu dalo dostat. dakujem.
0 0
AmyH AmyH

AmyH je offline (nepripojený) AmyH

[QUOTE=rauh;721039]No napriklad ak by ta bavilo malovanie figurok, v nasom okoli to frci a niektore zeny si zarobia aj 7tisic. Aj my sme s tym zacali, zo zaciatku treba trpezlivost, zvyknut si na smradlave farby (coskoro sa bude malovat s nesmrdiacimi) Figurky su z tvrdej gumy vycsinou Disney postavicky, treba ich min 2xpretriet, farba aby nevychadzala z ciar a pod. no proste aby boli na pohlad krasne. Farby, stetce dodaju a beres si tolko figurok kolko zvladnes. Cena za vymalovanie sa pohybuje do 5sk/kus. Nic moc, ale ak mas dostatok casu, miestnost na malovanie, pevne nervy tak na zaciatok odporucam.

Ahoj. Chcem sa ta len opytat, aj ked vidim ze prispevok je dost davno, ale nutne zhanam nejaku pracu a malovanie figurok by ma bavilo...tak ci to este existuje, a ci by sa k takemu niecomu dalo dostat. dakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať